Etat Libre d'Orange

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   29 700 Ft és 44 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatjegyek: mandarin, gyömbér, sütőtök, immortelle, neroli, rózsa, vetiver, orgona, pézsma

Ár: 10 ml 3000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: frissen fújt fújòsok, Helyszín: Budakeszi, fizetés: postaán maradò postakesz ajánlott borítékban

Feketebarbi

2021. október 23.

Igen hamar elillan(fél órát bír). Nem kell tartani émelygéstől, teljesen tolerálható azoknak is, akik viszolyognak a gourmand élménytől. A sütőtök illatát jól beburkolja a mandarin, hagyva egy kis karamellizált-sült csavart a tökből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

Tig

2021. június 20.

Rajtam jól működik és leginkább a tökös-mandarinos-száraz virágos elemei dominálnak. Nagyon szeretem. Tényleg otthonos, meleg, fűszeres illat, ahogyan a marketingje is szól. Tartós, a (rajtam) kezdeti tökös-mandarinos vonalból egy száraz, szárazvirág csokor szerű illattá (mint rájöttem, ez a szalmagyopár, azaz az immortelle :)) szárad. És igen, én is Tilda Swinton miatti imádatom révén figyeltem fel rá. :)

Update: mostanában jobban kiérzem a fentiek mellett a gyömbért is, vagy az időjárás miatt - melegebb van - , vagy az orrommal történt valami. Továbbra is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Parfuwoman

2019. március 18.

Ő rajtam zellerillat. Se több ,se kevesebb. Mondhatnám ,hogy a vetiver milyen frissítő ,a rózsa nőiessé teszi,vagy a citrusoktól finom friss marad,de igazából rajtam ,az én bőrömön ,az eladó szerint is ez egy zellerillat . Megállapította a Cherry Gardenben az eladó (aki egyébként nagyon aranyos ,türelmes ,látszik,hogy rajong az illatokért),hogy fura bőröm van,valahogy minden ,amit rajtam próbáltunk máshogy sült el,ahogy eddig tapasztalták. Na de visszatérve a mi kis zamatos zellerünkre,én ezt csak a konyhában szeretem érezni ,magamon nem. Ugyanígy jártam Jó Malone White Jasmin And mint-jével is,de mivel ez sokkal tartósabb ,így Tilda Swinton illata egy erős 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 18.

emb1p3

2019. január 4.

Nagyon vártam, hogy végre az orrom alá kerüljön ez a delikvens, Tilda Swintonért az Orlando óta rajongok, valami uniszex, frappáns kis különcséget reméltem, gondolatban már akkurátusan helyet is csináltam neki a parfümös polcomon. És hát az összes ötlet jó, nem mondom, a napfényes immortelle, a kicsit savanyú dohány, a zsizsegő gyömbér, a sütőtök, de valahogy le-lepattannak egymásról, valami disszonancia ott rezeg az egész kompozícióban, rajtam szétesik. Kár, és egyúttal szerencse, hogy a jobbik eszem nem engedte, hogy megrendeljem vakon. Így se épp túl rövid az ELDO-s bevásárlólista.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

kundus

2018. július 23.

Kis mintát kaptam belőle ajciba. Az immortele - az első találkozásunk óta - tiltólistás nálam, és a sütőtök parfümben is csak mint érdekesség jöhet szóba nálam. Ez az a kategória, amit nem sokan vállalnak be hordani, de mi illatmegszállottak naná hogy mindent kipróbálunk 😁😁😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 23.

Marcsi66

2017. június 2.

Ismeretlen márka,rögtön 2 mintát is rendeltem,,,,és azt kell h mondjam,mindkét illatnál nagyon hasonló a végeredmény,Hiány pótló,gyönyörűségek,nem mindennapi abszolút egyediség megteremtve,,,és ebből fél óra csak az enyém,hihetetlen a leszáradás,középszerűségbe ballagó,zavarba ejtő ez az elbutulás,
Olyan parfüm,ami után két kézzel kap az ember,,,,az ősz kiragyog belőle,édességét a Napfény melegétől,sütőtök a, mandarinnal viháncol,majd száraz virágok,enyhe dohánnyal bolondítva,és akinek szerencséje lesz,talán,végig ebben fürdőzhet,Gyanúsan bőr függő,tartóssága rendben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

lolka75

2014. január 26.

Egyedülálló jelenség a parfümök közt, az biztos. Számomra egy rendkívül édes, gyömbéres sütőtök-illat. Több, mint parfüm, merthogy lehetetlen nem észrevenni. Finom illat, az tény, de nem testközeli, a szoba túlsó sarkából is érezhető, akár szereti valaki, akár nem. Biztos vagyok benne, hogy tudni kell hordani. Egy kolléganőm használja: belülről kislányos, láthatóan szeretne mindenkinek megfelelni, külsőre viszont egy feltűnően magas, erős testalkatú lány, olyan amazon. Őhozzá nagyon illik. Máson (beleértve magamat) elképzelni nem tudnám. Az illat agresszivitása miatt képtelen vagyok 5 pontot adni, pedig finom lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

gerbaud

2013. március 10.

Fantasztikusan izgalmas és meghitt első szippantások: száraz virág illata kúszik az orromba a maga édeskés és kissé dohányszerű aromájával, friss gyömbér és lédús mandarin. Olyan finoman ugrálnak a bőrömön, hogy egészen magába bolondít, őszi melengető napsütést idéz, mikor ropognak a lábam alatt a megsárgult falevelek. Az érzés csak erősödik, mikor az orromba kúszik a sütőtök illata.
Boldogságomnak azonban egy az egyben véget vetett a leszáradása, ekkor jött a feketeleves. Sajnos megszólalásig ugyanaz a kesernyés fojtogató pézsma lesz belőle rajtam, mint a Burberry London esetében. Teszteltem őket párhuzamosan, pár óra után meg sem lehet őket különböztetni egymástól. Ez részemről meglehetősen kiábrándító végeredménynek számít, tekintve, hogy ez egy niche, ennek megfelelő árfekvésben. A középszerűségbe ágyazott briliáns őszi hangulat mindemellett nem rossz, nyilvánvalóan sokan fogják szeretni, én azért lényegesen többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Citral, Isoeugenol, Geraniol, Citronellol, Farnesol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.