Etude House

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   $9
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

• Ajaktinta élénk színekkel,
  • Könnyű és fényes textúrája könnyen felvihető az ajkakra
  • Nem hagy ragacsos érzést
  • Megőrzi az ajkak hidratáltságát

10 árnyalatban kapható

aranypáva

2017. december 1.

Egy korallos-pirosas árnyalatot próbáltam mintában. Annyira intenzíven pigmentált volt, hogy a kis tasak minta kb 5-6 használatra elég lett volna, ha nem szedek ki elsőre túl sokat belőle. Minőségben hozza az etude house márkát, de mégsem ez a kedvencem. Még mindig nem tudják megoldani, hogy az apró ráncok mentén ne szaladjon el a szájfény kb fél óra után.
Egyébként jól hidratál, de az ár-érték arányban vannak sokkal jobb szájfényeik és rúzsaik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Yumechan

2017. július 14.

RD305-ös árnyalat van meg, mintát kaptam ajándékba. A kis tasakból ecsettel vittem fel a számra, aztán később rájöttem, hogy ha egy tégelybe belenyomom, úgy könnyebb használni. Annyira szép színe van, hogy eszméletlen, mint egy szép megérett, piros eper. A tartóssága nem rossz, bár időnként, ha az ember eszik-iszik, újra kell kenni (jégkrém evés után nem sok maradt belőle).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

AniR

2017. július 3.

Egy rendeléshez kaptam mintaként a PK014-es színt, amit imádok!! :D (Kinyomogattam egy kis tégelybe, hogy használhatóbb és gazdaságosabb legyen.)
Nekem ez az első koreai ajaktintám. Korábban a rúzsokkal, és szájfényekkel a tartósságuk miatt hadilábon álltam. Nem is szívesen kenegettem a pittyemet.
Ez viszont... Általában úgy használom, hogy felkenem egy közepesen vastag rétegben. Hagyom, hogy beszívja a kis bőröm, és utána ismét rákenek egy picit. Így nekem nem elég sokáig bírja, és nem kopik bénán. Néha utána kenegetek, ha úgy látom. Szép intenzív színe van. Tartósabb sokkal, mint bármi amit korábban használtam (ettem-ittam-fagyiztam).Oly annyira megtetszett, hogy meg rendeltem a terméket, és szurkolok, hogy mikor ér ide, hiszen már alig van valami a mintámból - ami egyébként elég kiadós volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

im

2017. június 25.

Először nem volt ötletem, mit is kezdjek egy tasakos rúzsmintával, aztán persze rájöttem, hogy a fültisztító minden gondomat meg fogja oldani. Az eredmény nagyon meglepett. (Nem néztem korábban utána az Etude House e termékének, a krémmániás véleményeket sem olvastam el, úgyhogy nem voltak előzetes elvárásaim.)

- A termék textúrája teljesen olyan, mint egy folyékony rúzsé: könnyen kezelhető, irányítható még ilyen fapados módon is. Az illata erős, epres.
- Egy vékony rétegben csak halványan fogja be az ajkak bőrét, mint egy lip tint. Két réteg már szép fedést ad, de szerintem három rétegben áll elő a teljes fedés, a telt szín és az a szép, vizes fény, amelyről az embernek rögtön valami frissen mosott gyümölcs jut eszébe.
- Az eperpiros szín, amit kaptam, nekem nagyon tetszik.
- A csillogás miatt nehéz eldönteni, hogy mikor száradt meg. Viszont nem éreztem, hogy lenne bármi is a számon, nagyon kényelmes viselet volt. Estére kiszáradt alatta a szám. Azt egyelőre nem tudom pontosan, hogy ez ennek a rúzsnak, vagy pedig az alá kent fényvédős ajakápolónak a hibája.
- Bár a poháron nyomot hagyott, a vízivás nem viselte meg, és a késsel-villával fogyasztott ebédtől sem kopott le, csak a csillogás tűnt el, a fedés pedig egyenletesen halványodott.
- A nap végére viszont nagyon csúnyán kopott le, az ajkaim belső részét nagyon megfogta, a többi helyről pedig eltűnt.
- Maradéktalanul csak az olajos lemosó szedte le, a micellás víz nem hatotta meg.
- A tasakban lévő mintamennyiség legalább három, de inkább több használatra elég.

Összességében: ha nem lenne itthon hasonló színű és állagú ajakkencém, nyárra lehet, hogy megvenném, de így nem győzött meg a minta a kopás, a szárítás és a nehéz eltávolíthatóság miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

- Az eperpiros szín, amit kaptam, nekem nagyon tetszik.

RRRrrr

2017. május 30.

Nagyon tartós, jól színez, de nehezen szárad, az illata viszonylag kellemes és az ajkaimat egyáltalán nem szárította. Én a PK015-ös árnyalatban választottam és a valóságban valamivel vörösesebb,és élénkebb, mint képeken, ami alapján rendeltem. Nem rossz, de olyan átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

wishes

2016. május 25.

Valamiért az én fantáziámat is nagyon megbirizgálták ezek az ajaktinták, én végül a PP502 néven futó lilás-fukszia árnyalatot rendeltem. Nagyon érdekes hibrid, olyan, mint egy ajaktinta és egy vizes fényű folyékony rúzs keveréke, mivel nagyon erősen színez, ellenben elég sokáig megmarad a nedveskés fénye is az ajkakon. Az illata nekem nagyon mű, de édes és finom, szóval nincs vele bajom. Nem életem ajakbigyesze, de összességében örülök, hogy megvettem, jó kis cucc lesz nyárra :)

Update: Borzalmasan csúnyán, igénytelenül foltosra kopik sajnos, -1 csillag :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Update: Borzalmasan csúnyán, igénytelenül foltosra kopik sajnos, -1 csillag :(

Funnyface

2016. május 7.

Csirke voltam, nem mertem a narancssárga árnyalatot megrendelni belőle, így egy újabb pirosas-narancssárga árnyalattal gazdagodtam. Szeretem ezt az ajaktintát. Élénk színe inkább szatén fényű, és nem szárítja durván ajkaimat. Formulája valahol a vízes, durván színező tinták, és matt hatású folyékony ajakrúzsok között van. Koreai ombre stílushoz tökéletes, szépen megszínezi az ajkaimat. Ajakbalzsammal is szépen együttműködik, nem csúszik le róla. Élettartama egészen jó, vízálló, pohárból ivást kibírja. Isteni az illata, imádom az epret minden mennyiségben:) Csomagolása ugyan olyan színű, mint a tartalma. Az ecset ugyan kicsit fura, akad, amikor kihúzom, és olyan rövidnek is hat. Nem egészen értem a konstrukciót, de a tartalma meggyőzött.
Fontolgatom, hogy megrendeljek több árnyalatot is, azonban valahol határt kellene szabnom gyűjtő szenvedélyemnek...talán még a narancssárga belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Narancssárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.