Best of Beauty 2019

Etude House

Ár:   $20.40   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LadyGrey, Módosítva: 2017. május 12.

Ár:   $20.40
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű gél krém, mely gazdagon hidratálja és kollagénnel fiatalítja a bőrt.

maruani

2019. február 22.

Évek óta ezt a krémet használom, egyszer csábultam el egy cliniqure, és alig várom hogy elfogyjon és visszatérjek. Az én kombinált és vízhiányos bőrömre ez a krém megváltás, az öt csillag ezúttal valóban csodaszert jelent, beszívódik, hidratál, nem nehéz, nem okoz pattanásokat, bármilyen más krémet próbáltam, mindig megbántam. A szemem iszonyúan érzékeny, és ezt a krémet nem bánja, ami szintén nagy előny. A hibája, hogy drágállom; amikor elkezdtem használni, háromezer körül volt, most már felkúszott kevés híján ötezerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

drica

2018. október 23.

Már jó ideje szemeztem ezzel a kis krémmel. Eddig nagyon jók a tapasztalataim vele. Könnyű, mégis gazdag krém, éjszakára használom. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros utóérzetet. Reggel kisimult, telt arccal ébredek.
Egyelőre újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Egyelőre újravevős.

mayan125

2018. július 17.

Sokaig hasznaltam es szerettem, de miutan egyszer ekcemas lett a borom, sajnos ovatosabban kell bannom a kozmetikumokkal, igy ot sem hasznalom mar. Szepen felszivodik es valoban rugalmasabb lesz tole a bor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Milva07

2017. december 2.

Először mintát rendeltem, de azóta megérkezett a teljes kiszerelés is. A krém nagyon könnyű állagú, szépen eloszlatható, mégis, ha valaki a koreai rétegzős rutinba illeszti be, tökéletesen elég télre.Ár/érték arány tökéletesebb nem is lehetne, sőt...100 ml-eset vettem 2800.-ért. Vicc, de igaz! :) Nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 2.

kesztviki

2017. november 17.

Meg vagyok vele elégedve, olyan krémet kerestem télre ami gazdag, jól hidratál, de nem tömíti el az arcom, nem zsírosodik tőle, nekem erre tökéletesen bevált, szeretem, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Marietta1977

2017. október 2.

Temékmintaként kaptam, így hamar kis is próbáltam. Könnyű az állaga, hamar felszívódott.
A vízhiányos bőrömnek jót tett, feltöltődött és hidratált lett.
Szívesen beszerezném teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

A vízhiányos bőrömnek jót tett, feltöltődött és hidratált lett.
Szívesen beszerezném teljes kiszerelésben.

XiaoBai

2016. december 14.

Az egyik legjobb döntésem volt ez a krém :) Termékmintát kaptam belőle először, már akkor megtetszett a zselés állaga, a kellemes illata, hogy jól beszívódik és a legfontosabb, hogy tolerálja a bőröm. Miután megvettem a rendes kiszerelést, minden este lefekvés előtt felkentem az egész arcomra és a szemeimre, 4(!!!) nap után pedig nem győztem ámulni a tükör előtt, hogy a szám szélen futó nevetőráncokat teljesen feltöltötte, volt nincs barázda :DD Sőt, mintha a szemem alatti karikákat is halványította volna... Kombinált az arcbőröm, a száraz részeket rendszeres használat mellett nagyon jól hidratálja, a zsíros részeket eleinte még fénylőbbé tette, de miután megszokta a bőröm, nincs ilyen baj, most egyenletes mindenhol, csak annyit fénylik mindenhol, amennyi még egészséges. Plusz pont, hogy gazdaságos is, elég egy vékony réteget használni belőle. Nekem ez (az egyik) csodaszer, meg egy másik etude-ös termék. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

XiaMengTing

2016. október 21.

Vásárlás mellé kaptam mintákat, de pár nap után abba kellett hagynom a használatát, mert kipattogott tőle a bőröm. Egyébként nem lett volna rossz, megfelelően hidratálta az arcom, csak hát az irritáció (pedig egyébként nem túl érzékeny a bőröm)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Csodálkozom a sok rossz véleményen, ugyanis engem egy nagyon durva pattanásos korszakból segített ki. Kipróbáltam már mindent, mire eljutottam ehhez a krémhez, és azóta gyönyörű szép a bőröm. Néha-néha előjön 1-2 pattanás, de a régebbi 20-30-hoz képest SEMMI. Nekem ez egy CSODASZER.
És kicsit vicces hogy azért leszólják mivel túl nehezen szívódik fel, túl ragacsos stb. Ez a lényege, hiszen ez egy hidratáló krém. Illetve a koreaiaknak ez a mániájuk hogy szép fényesen csillogó legyen az arcuk, így egy csomó hidratáló krémet (is) magukra kennek. Akinek nem jön be ez a koreai nézet, az ne használjon koreai termékeket. (Szerintem...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

niki123

2016. július 5.

Túl sok benne a parfüm, nem tetszik, hogy egy arckrémnek ilyen erős parfüm illata van. Másrészt nehezen szívódik fel, a bőröm fél óra után is ragacsos volt. lehet, hogy csak az én zsírosabb bőrömnek túl nehéz. A pórusaimat is mintha eltömítette volna. Talán szárazbőrűeknek működhet. Nekem semmiféleképpen nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Cyclomethicone

Színezék. Lilás piros.