Etude House

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 14.

Ár:   $12
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló rúzs szájfény ragyogással, élénk színekben.

aranypáva

2017. február 4.

Részben a minőség miatt rendelem a koreai termékeket részben pedig mert itthon ezek az árnyalatok nem kaphatóak. Most sem csalódtam, így több árnyalatot is vettem belőle.
Jól hidratál, a korábban próbált BBIA-val ellentétben nem folyik szét az apró ráncok mentén. Tartósabb, krémesebb. Nagyon jól pigmentált, kevés kell belőle.
Jótanács: érdemes a kevésbé rikítóbb színeket választani, mert élőben és természetes fénynél sokkal élénkebbnek tűnnek, mint az online képeken. Nekem a PK003 már kicsit erős is lett, mert enyhe neon-os beütése van természetes fénynél. A PK001 éd PK002 az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

dinkofanni

2016. június 20.

Ezek a rúzsok egyzserűen tökéletesek. Vettem is belőle az első megvétele után még 4-et :))) (Szerintem ez azért sokat elmond.) Szépen pigmentáltak, krémes állaguk van, jól hidratálnak, nem ragadnak és elég tartósak is, főleg ajakceruzával. Van sötétebb, burgundi árnyalatom is, aminek a színe felkenve halványabb, mint amire számítottam először. De így is nagyon szép a szín, csak másra számítottam.
A csomagolásuk nagyon aranyos, annyira szépek és az illatuk is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

A csomagolásuk nagyon aranyos, annyira szépek és az illatuk is finom.

v.szilvia789

2016. június 16.

A 10.évfordulós kiadásból van egy élénkebb rózsaszín árnyalatom, amihez az utóbbi hónapokban gyakran nyúltam. A rúzs kissé zselés, szájfény szerű állagú, könnyű felvinni. Nem ragad, nem fed teljesen, de így is szép a végeredmény. A finish fényes, nem véletlen az enamel név. Jól hidratál, a szín fényes rúzshoz képest sokáig megmarad, szépen kopik, úgy mintha ajaktintával színeztem volna a számat. A tok masszív, jól bírja a táskában hordást, jól záródik és persze nagyon cuki. Finom gyümölcsös illata van, nincs mellékíze, de a mostani melegben kicsit olvad, a tárolásra oda kell figyelni. Nekem nagyon bejött, lesz még belőle egy-két árnyalat rendelve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Red 21 / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.