Etude House

Ár:   $8 - $12   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 és 75 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 2.

Ár:   $8 - $12
Kiszerelés:   40 és 75 g
Kategória:   Hidratáló krémek

A Face Conditioning Cream olajfelszívó és -kontrolláló összetevőkkel ellátott változata.

Kiszerelés: 40 és 75 g

selmeczireka

2018. július 1.

Télen vásároltam, de pár használat után kiderült, hogy nekem nem elég, így félre tettem. Nyár elején elővettem, és most tényleg jó. Kellemes virágos-púderes illata van, ami nélkül igaz meglennék, egyeseknek talán sok is az illatanyag a krémben. Mivel én a koreai arcápolási rutint alkalmazom, igaz nem 10, de 5-6 lépésben tuti nappalra is, így a szérum és essence után tökéletes záróelem, de csak nappalra. A 25-ös fényvédő szerintem nyárra kevés. Ha nem fényvédős a BB krémem vagy alapozóm, akkor mindig kenek fölé egy 50 SPF-es fényvédőt is. 25 SPF számomra maximum ősszel/télen elegendő. Már kevés van a tubusban, engem így nyárra meggyőzött, sminkalapként is jól funkcionál. Elájulva nem vagyok, talán "újravevős", így 4 csillagot mindenképpen érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

carolinett33

2017. január 5.

nyári arckrémnek vettem, hát arra nem igazán vált be, ez egy szilikonos fényvédő. kellett hozzá valami arckrém mindenképp mert nem igazán hidratált hiába kifejezetten sűrű. szépen nézett ki a bőröm mikor felkentem, lemattított, de ez nem meglepő egy ilyen szilikonos krémtől, de 1-2 óra múlva már elég fényes volt. ez egy fényvédős sminkalap szárazabb bőrre ami alá kell hidratáló. azért szerettem, de biztos nem veszem újra.

update: most télen újra elővettem ami maradt benne, ugyanis nagyon kiszáradt az arcom a hidegben, hámlik az egész, bepanthen kenőccsel kenem, amivel viszont nem lehet kimenni az utcára olyan fényes-ragacsos, sminkelni meg főleg nem. Ezt kentem a bepanthenre, gyönyörűen lemattított, a sminket nem nagyon erőltettem csak minimálisan, de ott sem kerültek elő a száraz hámló részek. Hihetetlen, hogy a reggeli arcmosás után cafatosan hámló bőrömet ez a két krém egységessé és simává tette! szóval télre nagyon jó primer! nyáron is sokszor hámlok a nap miatt, de olyankor leolvad rólam sajnos :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Lexiii

2016. október 13.

Az alkohol és a parfüm miatt nem veszem újra, pedig szerettem, hogy mattít. Elég vizhianyos a bőröm, így hidratáló fölé tettem, önmagában nagyon kevés lett volna. Viszont nagyritkán télen meg most, hogy beköszöntött a fűtésszezon, picit hámlik a homlokom, AHA-val kordában tartom, viszont ahogy ezt felkenem, gyönyörűen kiemeli. 1-2 használatra van még, de más fényvédőt rendeltem. Amiben nincs alkohol sem és parfüm sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Enca

2015. október 4.

Mintát kaptam, két alkalomra elég. Könnyű krém, hamar felszívódik, tényleg mattít... DE a 6. helyen van az alkohol az INCIben. Ez nekem sok, így nem veszem meg nagyban, s egy csillagot le is vonok emiatt. Másikat meg a parfum miatt. Igazából nem hidratál, csak illatos és matt lesz a bőröm. Nem ez a cél ;-) Nem csodakrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

krizsaneniko

2015. augusztus 23.

Sminkalapnak használom. Magában szerintem nem sokat érne.
Azt vettem észre, hogy egységesebb a bőröm összképe felkenés után 5-10 perccel. Nagyon finom az illata, olyan kellemes virágos, nem tolakodó.
Mire elérkezek a sminkeléshez, már szépen felszívódik, bepuhítja a bőröm. Szebb az összkép sminkeléskor. :)

Lehet, hogy újra fogom vásárolni, bár most a HOLIKA HOLIKA 3 second make up primere így nyáron kicsit előnyben részesül a gél formulája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Sminkalapnak használom. Magában szerintem nem sokat érne.

im

2015. március 13.

Primerként használom a fényvédő fölé, hogy lemattítsa a fényvédő enyhe csillogását, erre bevált. Csak hidratálóként biztosan nem használnám a 6. helyen lévő alkohol és az illatanyag miatt, bár eddig nem irritált. Jó sminkalap,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

kay37

2015. február 16.

Az első fényvédős hidratálóm.Szeretem, kevés kell belőle, könnyen felszívódik, a primer funkció miatt egységesíti a bőrképet, szépen lehet rá sminkelni.Most télen a vízhiányos bőrömre kevés a hidratálása, az orrom és az orcám több helyen is kiszárad, azzal nem igazán tud mit kezdeni, de nyáron valószínűleg bőven elég lesz. Nem lettek tőle mitesszereim, vagy pattanásaim,nálam már ezzel is nyert, mert ezt egyik arckrém sem mondhatta el magáról, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

eveartstar

2014. november 28.

Tipikus nyári krémnek mondanám. Nagyon könnyen felszívódó, könnyű textúrájú fehér krém, finom virág illattal. Eszméletlen jól mattít! Sajnos ez a hatása nálam kb. 1,5 óráig tartott, pedig szimplán csak kombinált bőrű vagyok. Nem igazán táplál, viszont ez a nagy melegben nem is fontos. A 25-ös fényvédő miatt a nap folyamán lehet újra kenni. Olcsóbb hazánkban is elérhető verziója az Avon mattító krém: http://kremmania.hu/kremek/avon-solutions-balanced-mattito-nappali-krem-spf15

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 28.

Antioxidánsok: Arbutin, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.