Etude House

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. december 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló hyaluron savas fátyolmaszk

Sisszy

2017. július 9.

Hozza az Etude Houseos maszkok színvonalát, nekem talán ez a kedvencem. A mérete nekem jó, sima és ragyogó lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

XiaMengTing

2016. október 21.

Szeretem ezt a maszkot, jól hidratálja a vízhiányos bőröm. A mérete nem igazán passzol az arcomhoz, se a szélén, se a szememnél, de ez nem von le az értékéből nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

_zsulu_

2016. szeptember 27.

Nagyon kellemes kis maszk, nekem is ő volt az első :) A minap nagyon ki volt száradva a bőröm (helló hideg idő!), napok óta szenvedtem vele, mikor eszembe jutott, hogy van még egy ilyen kis csodám elfekvőben. Este tettem fel, fél órát hagytam az arcomon, utána kipréseltem belőle a maradék krémet és jól belemasszíroztam az arcomba. Másnap reggel egy puha arcú, kisimult, ránctalan 12 éves nézett vissza a tükörből :D Nem csak feltöltötte az arcomon a szarkalábakat, de tényleg alaposan hidratálta is. Szeretnivaló na, csak attól tartok, hogy már nem lehet kapni, szerintem felváltotta az air therapy kollekció...
Ja, és ahhoz képest, hogy mennyire olcsó nagyon szép összetevői vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Ja, és ahhoz képest, hogy mennyire olcsó nagyon szép összetevői vannak!

Dézi

2016. április 23.

Finom friss puha lett az arcom tőle. Ez volt az első fátyolmaszk amit kipróbáltam. Az itthon kapható maszkokkal ellentétben ez sokkal vékonyabb anyagból készült és több krém is van a csomagolásban, így ha a maszkot egyszer már felraktuk, akkor a krémet még két három napig lehet használni belőle. Bár európai szemhez nem illeszkedik megfelelően, ezt az egy hibát meg tudom bocsátani neki, mert szuper puhává varázsolta a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A japán lonc kivonata, ami meglepő módon tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti.

Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.