Etude House

Ár:   $4   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 18.

Ár:   $4

5 színben kapható: #1 Black, #2 Grey, #3 Brown, #4 Purple, #5 Navy

Kencifice

2019. március 27.

Az eddigi legjobb tusom! Barna színben használom, reggel kenem fel, estig marad rajta. Felkenve feketének néz ki, de a világosabb fajta, érted? :) Ezek után nem tudom, milyen lehet a fekete... :))
Nem iritál, az ecsete pont jó: se nem vékony, se nem vastag, nekem pont jól siklik a szemen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Villango

2018. február 21.

Nem vagyok egy nagy tus-királynő, van egy vékonyka tetkóm is a szememen....de pár hónapja valahogy bekattantam és elkezdtem kísérletzegtni. Überbéna vagyok természetesen :) bár high end termékeket nem próbáltam.
DE már nem is fogok :-))) hisz eme kis csoda megérkezett az ebay-ről, és valami eszméletlen könnyű még hozzám hasonló kezdőknek is a tusvonal rajzolása. Azt hittem csak érzék/kéz kérdése, de nem csak, a termék is nagyon is kell hozzá. És ez szuperjó, csak ajánlani tudom.
A helyén marad egész nap, imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

A helyén marad egész nap, imádom. :)

tara95

2017. július 21.

Tényleg szuper. Villámgyorsan, nagyon könnyen lehet vele tusvonalat húzni, gyönyörű sötétbarna. A kis farkincát is szépen meghúztam vele. Az ára viszont nem ennyi, nekem kb 2000 volt az ebayről. Ha megmarad a farkinca (mindig ezzel van gondom), akkor öt csillag.

Szupeeer, ugyanúgy áll nap végén is a cicafarkinca mint reggel :DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Szupeeer, ugyanúgy áll nap végén is a cicafarkinca mint reggel :DDD

AniR

2017. július 3.

Szuper! Tartós, nem maszatolódik. Szeretem, hogy vékony az ecsete, számomra könnyen kezelhető. A pigmentáltságával sincs gondom. Tusoláskor szépen lejön, mint ha ott sem lett volna.
Eddig filceket használtam (catrice, essence, avon, etc.), amik simán elbújhatnak emellett a kis csoda mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Rittus89

2016. április 7.

Számomra ez egy förmedvény. Sokkal nehezebb volt használni mint az eddigi tusokat de az tèny hogy tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

erikah

2016. február 15.

Imádom! Ez a legjobb tus amit idáig használtam, pedig volt jó pár. Az ecsete könnyen kezelhető, nagyon vékony csík is húzható vele. Tartós még olajos szemhéjon is. Újra fogom venni ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

XiaMengTing

2016. január 12.

Szürkében vettem meg és nagyon elégedett vagyok vele. Szép a színe, könnyű vele szép vonalat húzni, tartós, ugyanakkor könnyen lemosható sminklemosóval, nem irritálja a szemem és az ára is jó. Lehet, hogy szerzek be még több színben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

bundiriska

2015. december 21.

Nekem ez volt az első olyan tusom, aminek ennyire vékony és könnyű az ecsete, szóval kellett egy kis idő, mire megszoktam. De most már nagyon megbarátkoztunk. ^^ A fekete van meg. Nagyon tartós. Elkopni nem is tud gyakorlatilag, mivel tényleg ilyen érdekesen jön le műanyagszerű darabokban. Egyáltalán nem irritál, kontaktlencsével sem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

BloodEve

2015. október 20.

Amit tud: szépen fedő, építhető, gyorsan száradó tus, ami egész nap tartós.
Állag: vizes
Ecset: vékony, rugalmas
Finish: fényes-matt közt, színe lehetne intenzívebb fekete, pigmentáltabb
Tartós: igen, nem kopik, intenzitását tartja még 8 óra elteltével is
Lemosás: olajos vizes vattával könnyen lemosható
Irritáció: nem tapasztaltam
Ár-érték arány: jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Amit tud: szépen fedő, építhető, gyorsan száradó tus, ami egész nap tartós.
Állag: vizes
Irritáció: nem tapasztaltam
Ár-érték arány: jó

v.szilvia789

2015. július 29.

Első koreai tus, amit próbáltam. Fekete színben van meg, az ecset nagyon vékony, többször át kell menni vele, hogy igazán szép vonalat lehessen vele húzni. Kicsit híg az állaga, óvatosságot igényel a felvitele, hamar szárad, nem irritál. A tus fura, műanyag szerű anyaggá szárad, ezt lemosáskor lehet látni, ami egyébként nem befolyásol semmit, valószínűleg ettől ilyen tartós. Simán kibír egy egész napot, meg sem moccan. Könnyen lemosható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Hidratálók: Butylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bentonite 0 0

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).