Etude House

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NadjaBlue, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Puhább és feszesebb arcbőr. Az E vitamin segít tisztítani a bőrt.

NadjaBlue

2016. április 10.

Szeretem, szépek az összetevői és tényleg nagyon jól hidratál. Ha estefelé bekenem vele az arcom, még másnap is érződik a pihe puha bőr. Egyébként olyan 20 percre szoktam fent hagyni, de van, hogy majdnem egy óráig is fent hagyom. Az is tetszik ahogy masszírozás hatására az e vitamin elolvad. Más blogokon olvastam, hogy egyeseknek a krém világosított, én viszont nem tapasztaltam hasonlót, pedig direkt úgy teszteltem első pár alkalommal, hogy csak az arcom egyik felére kentem. Csak azért nem fogom újravenni, mert szeretnék több hasonló terméket is kipróbálni.
Up: Megadom neki az 5 csillagot, mert semmi se hidratálja olyan jól a bőröm, mint ez a krém. Hajmosás-szárítás után igyekszem mindig használni, mert az arcbőrömet megviseli az a folyamat, de ezzel a krémmel a bőröm gyakorlatilag új életre kell, még az éjszakai krémet is el tudnám hagyni. Egyre jobban gondolkodom, hogy lehet, mégis újra fogom venni, mert tényleg remekül bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose, Lactose
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.