Best of Beauty 2019

Etude House Precious Mineral BB Cream Blooming Fit SPF 30/ PA++

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 1.

Ár:   $15
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fehérítő és ránctalanító hatásű BB krém

• Gyöngykivonattal (16,5 %) és bambuszvízzel.
  • Konrollálja a bőr zsírosodását.

3 árnyalatban kapható

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Sokáig használtam, de a pattanásokat nem fedte be rendesen. Fényesíti az arcbőrt, így ha valakinek ez nem jön be akkor utána púderezni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

XiaMengTing

2016. július 25.

Nem is tudom, miért nem véleményeztem még eddig, pedig már egy jó ideje használom. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, a színe szépen igazodik a bőröm színéhez. Nem matt hatású, hanem szép bőrfénye van. Én mindig lepúderezem az arcom, mert egyébként nagyon gyorsan átfényesedik a bőröm. Persze így se tart ki túl sokáig, de azt hiszem ez inkább az én bőröm hibája, általában minden alapozó/BB krém rögtön átfényesedik rajtam. A fedése nem túl erős, de szép, egységes bőrtónust ad. Ha valami csúnyaság van az arcomon, akkor kel a korrektor. Meglepően jól használható a szem alatti karikákra is. Nagy kiszerelés, ráadásul kis mennyiség is elég belőle, úgyhogy sokáig ki fog tartani. Mióta megvettem, leginkább csak ezt használom, és még így is sok van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

haloittbarbi

2016. június 11.

Én a Honey beige árnyalatot vettem meg ami a nyár kivételével illik a bőrszínemhez. Fedése közepes. Nekem ragacsos érzetet hagy maga után a bőrömön. Ami rendkívül zavar benne, hogy ha hozzá nyúlok az arcomhoz, akkor nyomot hagy az ujjam a bőrömön és hajam is folyamatosan beleragad az arcomba emiatt. Körülbelül 1,5 óra elteltével elkezd leperegni és foltokban lekopni a bőrről, ami borzasztóan néz ki. Én 4300 Ft-ért vettem az a Beautynetkorea.hu-n. Többször nem venném újra és nekem egyáltalán nem vált be. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Fairydust

2015. szeptember 11.

A W13-asból kaptam mintát, eddig soha nem használtam se alapozót, se BB krémet, mert vagy pattanásos lettem tőlük, vagy nem volt jó érzés őket viselni, és végeredményben jobban nézett ki a bőröm nélkülük.
Ezt a mintát egy hete használom ha már itt az őszi hűvös idő, és már meg is rendeltem a teljes kiszerelést. Okok:
- gyönyörűen passzol a bőröm színéhez, a benne lévő gyöngy kivonat nagyon szép egészséges fényt is ad
- kiváltja nálam a szem alatti korrektort, sőt még jobb is mint a pont fogyóban lévő Bourjois Healthy mix, pedig azt is szerettem. Valószínűleg a bőrömnek is jobbat tesz
- eddig öt nap alatt semmiféle pattanást nem okozott
- nagyon kevés kell belőle, egyszerű felvinni és a nap végére is ugyanúgy ott van
- szomorúan várom a minta elfogyása és a rendelésem érkezése közötti időt, azt hiszem, ez elmond valamit ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

- eddig öt nap alatt semmiféle pattanást nem okozott

doka

2015. július 2.

Nagyon szeretem, sikerült beszereznem Koreában, újravásárolom majd valahogy. Télen pont jó volt a színe, azt is megszerettem, hogy van egy kis fénye, jó a fedése. Szuper BB krém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

vendi

2015. június 23.

Minta kipróbálása alapján rendeltem meg a w13-as árnyalatot. Jól passzol a bőrszínemhez, szerencsére a világosító hatását rajtam nem gyakorolja. Ujjal szoktam felkenni, szépen terül, enyhén fényes a finishe, bár én szeretem, ha mattabbnak néz ki a bőröm (a cotton fit lenne akkor nekem való, de az szárít kicsit), de mivel úgyis fixálom púderrel, ezért nem probléma. Nem használom minden nap (nem érek rá), de amikor igen, akkor lemosás után valahogy szebb a bőröm, jót tesz neki. A fedése enyhe, de nekem nem is kell nagyobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

v.szilvia789

2014. november 23.

E-bayen licitáltam rá és láss csodát 2200 Ft-ért+ ingyenes szállítással sikerült megszereznem. Öt nap alatt megérkezett! Korábban mintát próbáltam a Bright fit verzióból és bizony összekevertem vele. A csomagolásuk nagyon hasonló, de a Bright fitnek van a kupakján egy gyűrű szerű része is, ennek meg simán rámegy a kupakja. Teljes áron közel 4000 Ft, de azt hiszem nem csináltam rossz üzletet, mert ez zsíros bőrre jobban passzol a leírás szerint. Ez csak három árnyalatban kapható, de a legsötétebb sem igazán vészes, bár főleg nyári lebarnult bőrön mutat jól. A honey beige árnyalat világos primerrel keverve tejesen használható. Könnyű eloszlatni, vizesebb állagú, mint a bright fit, fedése közepes, a piros részekkel nem bír el. A bőrkép összességében nagyon szép, többen megdicsértek, amikor rajtam volt. Púderezni nekem muszáj fölé, mert hajlamos az átfényesedésre. Jól hidratál, de kicsit nehéznek érzem és nap végére ugyan úgy zsírosodik, mint más bb vagy alapozó. Viszont kijött mostanában több mitteszer az állam környékén és egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy van-e hozzá köze. A csomagolása igényes, praktikus, 60 ml van benne, amit lehetetlenség a 12 hónapos lejárati idő alatt elhasználni szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag