Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

Ár: 1500 , Eladó: Mitsuko
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest 11. kerület, 22. kerület, fizetés: postázom is átutalás után
Illa

2019. július 12.

Nagyon szeretem ezt a primert. Valoban sokkal tovább tart a sminkem, ha ezt használom alá. És igazából pont ezt várom el egy szemhejalapozótól. :-) Remek az ára, pont úgy végzi a dolgát, ahogy azt kell, úgyhogy 100%, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

bogczi

2019. február 22.

Egyszerűen egy csoda. Nagyon olajos, rejtett szemhéjam van, ezért nagyon nehéz sminkelni. Ezzel 6-8 órát simán kibír bármelyik festék a szememen, abszolút nem lesz olajos, nem áll össze kis csíkban, egyszerűen még mindig nem tudom felfogni, hogy ennyire jó, és 1600 forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

muszika

2019. január 18.

Eddig miért nem írtam erről véleményt?!:) Nagyon szeretem ezt a terméket, szuper tartós lesz tőle a szemsminkem és baráti az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

DorothyHK

2018. augusztus 12.

Szerintem határozottan van olyan jó tartósságát tekintve mint az Urban Decay Primer Potion-ok. Sokan írják, hogy olajos állagú, ez valóban igaz, viszont én pont azt tapasztaltam, hogy emiatt a formula miatt sokkal intenzívebbek a színek. A múltkor például elfelejtettem felvinni a szemfesték alá és meglepődötten tapasztaltam, hogy sokkal fakóbbak a színek nélküle (pedig nem egy olcsó palettát használtam). Nekem az apróbb ráncokba sem ül meg. Maga a kiszerelés is elég bőséges, már elég régóta megvan. Már csak akkor lennék boldogabb, ha az Etude House is kiadna egy a Primer Potion Sin árnyalához hasonló színezett verziót. Ez az első és egyetlen Etude House termékem és kiválósága miatt erős késztetést érzek, hogy a márka további termékeit is beszerezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Amea

2018. március 26.

A táskám állandó tartozéka, mert orrnyeregre kenve fenntartja a csúszkáló szemüveget ;) A szememen ritkán használom.
Amúgy olcsó és praktikus az applikátor, ha egyszer elfogy, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

lichtnori

2018. február 25.

A sok jó vélemény hatására vettem meg, igaz úgy, hogy nem voltak elvárásaim a hatását illetően. Eddig a MAC "Soft Ochre" paint pot-ját és az Astor "Perfect Stay Concealer"-ét használtam. Ezeket nagyon szeretem, meg vagyok velük elégedve, de az a cuki kis Ördög mindig bennem van, hogy "vajon van-e ezeknél jobb szemhéjalapozó is"? Így jutottam el ehhez a primerhez.

Először is nekem fura, hogy eléggé folyékony, híg az állaga, legalábbis a fent említett Astornál. Annyira átlátszó, hogy nem látom/nem tudom, hova kentem már fel. Mivel ennyire nincs színe, nincs fedése, ezért nem erősíti a szemhéjfestékek színét. Az aplikátorát nem használom, nem tartom praktikusnak, mert nem lehet vele egyenletesen eloszlatni a szemhéjon a primert, illetve mert fogalmam sincs, hogy hova mennyit juttat belőle! Ezért a kisujjamra szoktam tenni belőle és azzal tapogatom fel a primert a szemhéjamra. Miután felkentem, már az első pislogásnál összegyűlik a szem mélyedésében, ráadásul nagyon lassan szárad. Ha nem hagyom megszáradni, akkor olyan érzésem van, hogy az első ecsetvonással le is simogatom a cuccot.

Fedett szemhéjam van. MAC, Clarins és Makeup Revolution festékeket használok. Az Etude House primer tartóssága nem kiemelkedő. Ennyit, sőt, szerintem többet is tud a MAC és az Astor korrektora főleg, ha azt nézem, hogy ezek még rá is erősítenek a festékek színére, tudom, hogy hova és mennyit kentem belőlük és nem kell várni a száradásukra. Nekem sajnos ez nem lett nélkülözhetetlen csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

blanchee

2018. február 16.

UPDATE (2018.febr.16.):
Nem tudom mi történt, változtattak-e a formulán vagy valami, de már egyáltalán nem úgy működik, mint régen. Hamar lekopik a szemhéjpúder és beül a ráncokba. Nem tudom mi történhetett vele vagy én változtam, de nagyon sajnálom, hogy már nem úgy szuperál, mint régebben. :(

2014. április:
Én a NARS szemhéjalapozó helyett rendeltem meg, mivel onnan ahonnan én rendeltem anno már nem lehetett kapni. A sok jó vélemény hatására rendeltem meg végül ezt a szemhéjalapozót, és milyen jól tettem.. :)
Tudni kell, hogy nekem iszonyatosan olajos szemhéjam van, próbáltam már mindent (Artdeco, Mac, Too Faced, Elf..), egyedül a NARS vált be, illetve ez a kis csodaszer.
Nagyon jó árban van, egész nap gyűrődés, kopás, kukacodás, minden nélkül, tökéletesen teljesít! Még a NARS-nál is jobb! Ráadásul negyedannyiba kerül..
Egyetlen negatívum, hogy ez az applikátoros kiszerelés nagyon nem praktikus... Én abban a hitben éltem, hogy elfogyasztottam egy tubusnyit, az applikátorral már semmit nem tudtam kisajtolni belőle, már megrendeltem a következő adagot, amikor kettévágtam a kis tubust és lám-lám több mint a fele termék benne volt. Púposra töltöttem egy üres Artdecos szemhéjalapozós tégelyt, ami azért nem kis mennyiség...
Maga a krém/szemhéjalapozó remek, az eddigi legjobb, amit használtam, de ez a csomagolás nagyon nem jött be.
Megkapja az 5 csillagot, mert soha ilyen hatásos szemhéjalapozóm még nem volt, de azért marad bennem egy tüske a kiszerelése miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

UPDATE (2018.febr.16.):

2014. április:

Dorinazia

2018. január 19.

UPDATE: Azóta megvettem a Milani szemhéjalapozóját amit imádok, egy álom az a termék. Szóval szerintem megváltoztattak benne valamit mert korán sem olyan jó mint régebben. Nem olyan rossz de akinek nagyon olajos szemhéja van annak abszolút nem ajánlom :(

Másodikat használom már viszont "ezt" nem igazán szeretem. Nem szépek rajta a szemhéjpúder színek, nem annyira tartós (egész napot nem bír ki) és nekem az apró barázdákba is begyűlik a szemfesték. Azt meg kell jegyeznem hogy extrém olajos szemhéjam van. Viszont az elsőt nagyon szerettem, brutál tartós volt a smink, gyönyörűek voltak a színek is. Szóval nem értem mi lett a másodikkal pedig ugyan attól az eladótól rendeltem az elsőt mint a másodikat ebayről :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

erika81

2017. december 26.

Régebben az Artdeco szemhéjbázisát használtam, majd évekkel ezelőtt váltottam az Urban Decay szemhéjbázisokra és sokáig kitartottam mellettük.
Sokan dicsértétek, így mivel nem túl drága, így tettem vele egy próbát.
Nem rossz, könnyű rá sminkelni, olcsó és tartós, de az én szívem az Urban Decay-hoz húz, így ha ez elfogy visszatérek ahhoz.
Ezzel is tartós a sminkem, azzal viszont szebben mutatnak a színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Sokan dicsértétek, így mivel nem túl drága, így tettem vele egy próbát.
Ezzel is tartós a sminkem, azzal viszont szebben mutatnak a színek.

Lolychan

2017. november 4.

Kedvenc primerem, el is használtam már egyet belőle. Nekem is zsíros a szemhéjam, és ez a termék a legjobb rá. Érik a második termék megvétele. :D :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.