Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

Bettiiyy

2020. február 7.

Én is beállok a sorba, igaz, nekem ez az első primerem, de nem hiszem, hogy tovább fogok kísérletezni.
Aranyos az üvegcséje, nem kell belőle sok, úgyhogy sokáig elég lesz, ráadásul nagyon olcsó is.
Fogalmam sincs, milyen állagúnak kell lennie egy primernek, de könnyen kenhető, nekem az elején picit beleül felvitelnél a rejtett szemhéjamba, amikor egy picit hagyom "száradni", de kilapogatom, és tökéletes.
A színek szépek, élénkek rajta, és nagyon tartósak. Nekem több, mint 12 óra után sem moccant el a sminkem, olyan 14 órában már éppen csak kezdett megülni a szemhéjamnál egy csíkban, de ennyi.
Mivel nem nagyon sminkelek - vagyis most kóstoltam bele, de hétköznapokon nem igazán szoktam-, ezért nekem nem is kell ennél több, ráadásul nagyon ritka, hogy ilyen sokáig fent van rajtam egy smink. Úgyhogy nekem tökéletes. A vízállóságának nem tudom, mi a lényege, de micellás vízzel, olajos-, majd habzó lemosóval leszedem, és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

cbl

2020. január 14.

Sajnos nagyon olajos a szemhéjam és nem tartozik a legszebbek közé sem, de azért szeretek sminkelni. Kicsit fura, olajos az állaga, eleinte ettől féltem, de púderesre szárad, a szemhéjfesték élénkebb és tartósabb rajta. Egyedül az üvegcse olyan szerencsétlen, mert ha félig van, már akkor is trükközni kell a cucc kinyerésével. Egyébként sokáig elég, én megszerettem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

HunglerR

2019. december 6.

Olcsó és tökéletes :D biztos hogy újra fogom rendelni. Egész nap tartós a sminkem ha használom. Olajos lemosóval könnyedén lemosom a sminket nap végén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

cattitude

2019. december 3.

az én szemhéjam nem túl olajos, de azért 10-12 óra sminkben levés után össze tud csíkozódni a szememen a szemhéjpúder. ezzel kb 18 óráig szép a sminkem. a csomagolás kicsit béna. ár-érték aránya szerintem szuper. biztosan újraveszem, de csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Illa

2019. július 12.

Nagyon szeretem ezt a primert. Valoban sokkal tovább tart a sminkem, ha ezt használom alá. És igazából pont ezt várom el egy szemhejalapozótól. :-) Remek az ára, pont úgy végzi a dolgát, ahogy azt kell, úgyhogy 100%, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

bogczi

2019. február 22.

Egyszerűen egy csoda. Nagyon olajos, rejtett szemhéjam van, ezért nagyon nehéz sminkelni. Ezzel 6-8 órát simán kibír bármelyik festék a szememen, abszolút nem lesz olajos, nem áll össze kis csíkban, egyszerűen még mindig nem tudom felfogni, hogy ennyire jó, és 1600 forint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

muszika

2019. január 18.

Eddig miért nem írtam erről véleményt?!:) Nagyon szeretem ezt a terméket, szuper tartós lesz tőle a szemsminkem és baráti az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

DorothyHK

2018. augusztus 12.

Szerintem határozottan van olyan jó tartósságát tekintve mint az Urban Decay Primer Potion-ok. Sokan írják, hogy olajos állagú, ez valóban igaz, viszont én pont azt tapasztaltam, hogy emiatt a formula miatt sokkal intenzívebbek a színek. A múltkor például elfelejtettem felvinni a szemfesték alá és meglepődötten tapasztaltam, hogy sokkal fakóbbak a színek nélküle (pedig nem egy olcsó palettát használtam). Nekem az apróbb ráncokba sem ül meg. Maga a kiszerelés is elég bőséges, már elég régóta megvan. Már csak akkor lennék boldogabb, ha az Etude House is kiadna egy a Primer Potion Sin árnyalához hasonló színezett verziót. Ez az első és egyetlen Etude House termékem és kiválósága miatt erős késztetést érzek, hogy a márka további termékeit is beszerezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Amea

2018. március 26.

A táskám állandó tartozéka, mert orrnyeregre kenve fenntartja a csúszkáló szemüveget ;) A szememen ritkán használom.
Amúgy olcsó és praktikus az applikátor, ha egyszer elfogy, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

lichtnori

2018. február 25.

A sok jó vélemény hatására vettem meg, igaz úgy, hogy nem voltak elvárásaim a hatását illetően. Eddig a MAC "Soft Ochre" paint pot-ját és az Astor "Perfect Stay Concealer"-ét használtam. Ezeket nagyon szeretem, meg vagyok velük elégedve, de az a cuki kis Ördög mindig bennem van, hogy "vajon van-e ezeknél jobb szemhéjalapozó is"? Így jutottam el ehhez a primerhez.

Először is nekem fura, hogy eléggé folyékony, híg az állaga, legalábbis a fent említett Astornál. Annyira átlátszó, hogy nem látom/nem tudom, hova kentem már fel. Mivel ennyire nincs színe, nincs fedése, ezért nem erősíti a szemhéjfestékek színét. Az aplikátorát nem használom, nem tartom praktikusnak, mert nem lehet vele egyenletesen eloszlatni a szemhéjon a primert, illetve mert fogalmam sincs, hogy hova mennyit juttat belőle! Ezért a kisujjamra szoktam tenni belőle és azzal tapogatom fel a primert a szemhéjamra. Miután felkentem, már az első pislogásnál összegyűlik a szem mélyedésében, ráadásul nagyon lassan szárad. Ha nem hagyom megszáradni, akkor olyan érzésem van, hogy az első ecsetvonással le is simogatom a cuccot.

Fedett szemhéjam van. MAC, Clarins és Makeup Revolution festékeket használok. Az Etude House primer tartóssága nem kiemelkedő. Ennyit, sőt, szerintem többet is tud a MAC és az Astor korrektora főleg, ha azt nézem, hogy ezek még rá is erősítenek a festékek színére, tudom, hogy hova és mennyit kentem belőlük és nem kell várni a száradásukra. Nekem sajnos ez nem lett nélkülözhetetlen csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.