Etude House

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 3.

Ár:   $7
Kiszerelés:   0,7 g

Folyékony, filces szemöldökszinező

Hosszantartó, dörzsölésálló.

2 árnyalatban kapható:

• #01 Gray Brown
  • #02 Natural Brown

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Grumpi

2016. november 3.

Egészen mást vártam,azt hittem egy kemény filc intenzív színekkel.Puha,majdnem ecsetszerű óvatos kis találmány.Nem lehet belőle túl sokat felvinni,finoman adagol.A GreyBrown árnyalatot vettem ebay-en,féltem,hogy a fekete szemöldökömhöz és álltalában fekete sminkemhez világos lesz,de tévedtem,2x áthúzom és tökéletes.Nem szálazásra,inkább finom vonalakra,satírozásra való,imádom!A tartóssága is tökéletes,dörzsölés álló,persze csak ha direkt a börödre kerül és nem alapozóra,stb.Este melegvízzel lemosom és marad még egy halvány csík utánna,nem lesz zöld,vagy narancssárga csak elhalványúl,de napközben stabilan a helyén marad,bármi is történjen.Feltétlen újravevős!!!! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Mila85

2014. október 16.

Nekem is a gray brown van meg, nagyon jó, ha kifogy rendelek többet. Nekem jó tartós, baromi gyorsan meg van vele a reggeli igazgatás és tartós. A szemöldök cerka nem bírta csak fél napot. Egyébként is szeretem ezt a márkát:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

verus480

2014. szeptember 27.

Imádom, nagyon természetes hatást nyújt a szemöldök ceruzákkal ellentétben, amik néha mikor hozzá nyúltam elkentem saját magamnak. Ez tényleg dörzsölés álló, és még ha piszkálom is kibírja az egész napot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

wishes

2014. április 27.

A #01 Gray Brown csudálatosan természetesen mutat a szemöldökömön, de nem csak a szín miatt szerelem ez a termék.
Tényleg hosszan tartó, még a szemöldökön túl, simán a bőrre húzott vonal is meglepően tartós. A filce is jól fog, egyenletesen adagolja a festéket és szépen kitölti a foghíjas részeket. Néha a biztonság kedvéért rámegyek egy kis porral is, de nem sokat kell javítgatni rajta. Jó vétel volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

rocksteadycat

2014. április 17.

Precízen lehet vele a vékony részeket megrajzolni, tartós, és szép színe van mind a kettőnek. Lemosni arctisztító habbal szoktam, szépen lejön, nem kell sikálni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.