Etude House

Ár:   $21.60   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   180 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 21.

Ár:   $21.60
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem irritatív formula, mely könnyen beszívódik, nyugtatja a bőrt, és pótolja a nedvességet.

Emiii

2017. december 10.

A toner verziójánál már elmondtam mindent. Ez még annál is rosszabb. Bár irritációt nem okoz, de úgy nehéz is, hogy csak a bőrfelületen csücsül és vár, hogy beivódjon. Na arra várhat…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

v.szilvia789

2017. július 2.

A 3 db-os mintakészletből ez tetszett a legjobban, annak ellenére, hogy az emulziók szoktak a leggazdagabbak lenni, ez inkább lotionre hasonlít, híg, de mégis tápláló, a bőröm tél végén nagyon szerette. Meg is lepődtem, hogy ennyire jól működik. Esti rutinban használtam, szintén szérum után. Dekoltázsra is nagyon szerettem kenni, télire nagyban is beszerzem. Semmi illat, semmi irritáció, csak egy könnyen beszívódó, nagyszerűen hidratáló termék. Az INCI pedig egy álom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Funnyface

2016. május 29.

Körülbelül egy hónapja használom rétegező ruton részeként, a szérum után. Már előtte is használtam emulsiot, ami nagyon tetszett. Ezt illatanyag mentes, emiatt rendeltem meg.
Tulajdonságai: Fehér, könnyű, egészen folyékony krém. Illata valóban nincsen, de még az összetevők illata sem érződik. Mentes attól a megszokott ragasztószagtól is, ami sok illatanyag mentes terméket jellemez. Könnyen eloszlatható a bőrön, közben szilikonos érzést tapasztaltam, viszonylag könnyen felszívódik. Csomagolása kényelmesen használható, kupakja kisebb, mint gondoltam a kép alapján. Nem az egész kék része a kupakja. Pumpás adagolója van. Egy pumpányi termék bőven elgendő, mennyisége kiadós, akár 9 hónapig is biztosan elég lesz, napi két használat mellett is.
Előnye: Illatanyagmentes, valóban nem irritál, nyugtatja a bőrömet. Ha kiborul a bőröm, akkor csak ezt, és egy nyugató krémet használok. Szépen eltűnik a pirosság reggelre. Hidratálja a bőrömet.
Hátránya: Fényes marad utána a bőröm. Nem szívódik fel nyom nélkül.
A másik emulsiot jobban szerettem, mert az nem hagyott fényt a bőrömön. A feladatát jól ellátja, valóban nem irritálja a bőrömet. Valószínűleg a másikat vásárolom újra, ez a márka, amúgy is gyorsan cseréli a termékeit, nem számítok rá, hogy sokáig kapható lesz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

Hátránya: Fényes marad utána a bőröm. Nem szívódik fel nyom nélkül.

Hidratálók: Glycerin, Prunus Mume Fruit Extract, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.