Eucerin

Ár:   €8   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morzsa, Módosítva: 2012. február 28.

Ár:   €8
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnal segít a száraz, cserepes ajkaknak.

Ár: 1500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Ár: 800 , Eladó: Sz0ll0s1
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten a belvárosban vehető át, vagy posta/foxpost előre utalás után

EvelinEszter

2020. december 25.

Elég nagy csalódás volt számomra. Egy Eucerin terméktől többet vártam, nekem nagyon nem használt. Ha kevésbé van kiszáradva az ajkam akkor se megfelelő neki. Ettől majdnem minden másik ajakbalzsamom többet tudott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Eple

2020. december 16.

Sok ajakápolót használtam, de eddig ez a leghatásosabb! Pár kenegetés után már látványos volt az eredmény 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Vivikee

2020. június 26.

Szeretem, jól rendbeteszi a cserepes ajkakat. A kiszerelése is tetszik, kellemes érzés az ajkakon, nem ragacsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Sannik

2020. május 1.

Nagyon megszerettem, állandóan sebes ajkaimat hamar helyrehozta, èvente 1-2x küzdök berepedt szájzuggal, azt is 2 nap alatt rendbehozta, pedig hetekig szoktam vele kínlódni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Gica81

2020. április 26.

Ez is a tesztcsomagban volt található. Nagyon örültem neki, mert az ajakápoló mindig jól jön, télen-nyáron rendszeresen használom.
Tetszik, hogy nem csavaros és csak egy picit kell megnyomni ahhoz, hogy pont egy kenésre elég legyen. Nem is lehet túlnyomni (legalábbis nekem eddig még nem sikerült) így tényleg annyi lesz a tubuson, amennyit szeretnék.
A hatása is szuperül és hosszan tartóan hidratálja a kiszáradt számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

A hatása is szuperül és hosszan tartóan hidratálja a kiszáradt számat.

kd8

2020. április 24.

Nagyon száraz, hámló az ajkam, de a rendszeres használat szépen rendbetette, a hámlás azóta sem tért vissza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

erosdora00

2020. április 24.

Jó kis ajakápoló, de próbáltam már sokkal jobbat is, ami hosszabb távon hidratál. A fénye nagyon szép, kellemes viselet az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Effi

2020. április 22.

Ez is volt a trnd-s csomagban, nagyon örülök neki, mert igazán szuper termék, amire magamtól biztos nem akadok rá.
Simán tud annyit, mint a Carmex. Azonnal simább, hidratáltabb ajkak, hatása sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

BDominika25

2019. július 4.

Egy németországi utamon borzasztóan kipirosodott és kiszáradt a szám így bementem a patikákba és amilyen ajakáplókat csak találtam mind megvettem hátha az egyik használ, köztük volt ez is.
Nos, vegyesek ezzel az érzelmeim mert nekem ettől viszket a szám viszont a piros társától nem, sajnos mivel így minden alkalommal le kellett mossam magamról így nem tudom, hogy hatékony e pedig nagyon kíváncsi lennék rá. Emiatt nem csillagozom nagyon le mert az egyéni intoleranciámtól függetlenül még jó termék lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

KuliKali

2019. február 24.

Rengeteget szenvedek a száraz vörös cserepes viszkető égő ajkakkal. Folyton kiújul. Nem volt másképpen ez nyáron sem és a sírás és sztresszelés csak rosszabbá teszi az egészet,úgyhogy németországi utamon bementem egy patikába és kértem valami nagyágyút az ajkaimra. Az előző heti szörfözésnél kifújta a szél,majd le is égett és még rágcsálom is,magyaráztam a patikusnak nagy büszkén.Ezt adta rá. Egy hét alatt rákentem a fél tubust,de nagy nehezen,kínkeservesen rendbe tette. Vastagon tettem belőle,az sem érdekelt hogy olyan voltam mint egy nyáladzó bulldog,3 hét után rendbe jött a szám. Végre. Azóta is használom,néha (mit néha,havonta egy hétig tuti) visszatér a cserepes vörös véres borzalom,de ez segít rajta. Ezelőtt semmi sem jött be,csak a vazelin-pakolás éjszakára. Olcsónak nem mondanám,csodaszernek sem és néha viszketek is tőle,de ez a legígéretesebb ajakápoló amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.