Eucerin

Ár:   €8   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morzsa, Módosítva: 2012. február 28.

Ár:   €8
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Azonnal segít a száraz, cserepes ajkaknak.

BDominika25

2019. július 4.

Egy németországi utamon borzasztóan kipirosodott és kiszáradt a szám így bementem a patikákba és amilyen ajakáplókat csak találtam mind megvettem hátha az egyik használ, köztük volt ez is.
Nos, vegyesek ezzel az érzelmeim mert nekem ettől viszket a szám viszont a piros társától nem, sajnos mivel így minden alkalommal le kellett mossam magamról így nem tudom, hogy hatékony e pedig nagyon kíváncsi lennék rá. Emiatt nem csillagozom nagyon le mert az egyéni intoleranciámtól függetlenül még jó termék lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

KuliKali

2019. február 24.

Rengeteget szenvedek a száraz vörös cserepes viszkető égő ajkakkal. Folyton kiújul. Nem volt másképpen ez nyáron sem és a sírás és sztresszelés csak rosszabbá teszi az egészet,úgyhogy németországi utamon bementem egy patikába és kértem valami nagyágyút az ajkaimra. Az előző heti szörfözésnél kifújta a szél,majd le is égett és még rágcsálom is,magyaráztam a patikusnak nagy büszkén.Ezt adta rá. Egy hét alatt rákentem a fél tubust,de nagy nehezen,kínkeservesen rendbe tette. Vastagon tettem belőle,az sem érdekelt hogy olyan voltam mint egy nyáladzó bulldog,3 hét után rendbe jött a szám. Végre. Azóta is használom,néha (mit néha,havonta egy hétig tuti) visszatér a cserepes vörös véres borzalom,de ez segít rajta. Ezelőtt semmi sem jött be,csak a vazelin-pakolás éjszakára. Olcsónak nem mondanám,csodaszernek sem és néha viszketek is tőle,de ez a legígéretesebb ajakápoló amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

BlazonIsle

2018. december 19.

A valaha volt legjobb ajakápolóm. A hűvös idő beköszöntével egyidőben kezdtem el használni és azóta sem kisebesedve, sem kirepedezve nem volt a bőröm. Szeretem, hogy fényes, így olyan mintha szájfényt viselnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

majoreszternora90

2017. január 12.

Osztom Jane véleményét. Kidobott pénz volt, mivel semmivel nem tesz többet, mint egy átlagos, olcsó noname ajakbalzsam. Sokkal hamarabb elmúlik a hatása, mint a stiftes változaté, és utána még szárazabb lesz a szám. Maradok a tekerősénél, az jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

juditkaa70

2015. december 31.

Legfőképpen télen használom,meg a tartós rúzsok használata előtt illetve utána is. Állagra lágy,finom illatú, és remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Smoonstyler

2015. március 23.

Ha semmi sem használ,ez igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Ha semmi sem használ,ez igen.

Jane

2013. április 1.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be ez a termék. Ajándékba kaptam de a fele sajnos a kukában kötött ki. :( Egyszerűen nem táplált semmit és még sebesebb lett az ajkam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

Morzsa

2013. március 6.

Millió ajakápolóm van, mert sose találom az aktuálisat, aztán mégis, szóval van minden táskában, télikabát zsebben. De ha nagyon kiszárad a szám, és nem csak azonnali segítség kell, hanem tartós, akkor előkeresem ezt. Nincs párja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 6.

csuta

2013. január 12.

Nekem még régen vett ilyet anyukám. Nagyon szerettem. Tökéletesen védett, és nem cserepesedett a szám. Nekem az ára drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Rita25

2012. december 17.

A páromnak nagyon bevált,csak ezt használja,csodát tett a száraz ajkával.Főleg télen nélkülözhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.