Eucerin

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A természetazonos glüko-glicerol aktiválja a bőr hidratáló hálózatának (aquaporin csatornák) működését, mely által bőrünk optimális hidratáltságot kap.

sztinke

2018. július 20.

Nekem nem vált be sajnos, szinte kínszenvedés volt teljesen elhasználni a flakont, de mivel nem olcsó kategóriás testápoló, nem akartam kidobni. Nem elég a hidratáló hatása, pedig nincs is kifejezetten száraz bőröm. Az illata elég erős, bár ez kevésbé zavart. Az állaga rendben van, tényleg könnyen és gyorsan beszívódik és még némi frissítő hatása is van (mint később megnéztem az INCI-t, a lista elején lévő alkohol miatt...), de beszívódás után még szárazabbnak és érdesebbnek éreztem a bőrömet, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Mandy133

2017. január 27.

Kellemes, gyengéd illata van, könnyen beissza a bőröm, jól hidratál. A pumpás adagoló nagyon jó ötlet, nem kell krémes kézzel összefogdosni a flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

romsicsbori

2016. december 15.

Anyunak vettem karácsonyi ajándék gyanánt, de biztos ami biztos, kipróbáltam. A Light verziót választottam. Enyhe, visszafogott, nőies illata van. Nagyon szépen hidratál, és pillanatok alatt beszívja a bőröm. Normál bőrűeknek tökéletes, viszont száraz bőrűeknek inkább a Rich verziót ajánlanám. A pumpás adagolót is csak dicsérni tudom, így elkerülhető, hogy feleslegesen kinyomjak belőle egy rakattal. Nyárra magamnak is beújítok egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

szilvike94

2016. október 12.

A Glamour napokon mindenképp szerettem volna beszerezni egy gyógyszertári testápolót, mert mostanában mindentől viszket és bepirosodik a bőröm. A gyógyszerész hölgy ajánlására vettem meg a "Light" fajtáját. Semmiképp se akartam a "Rich"-et, mert az a gyógyszerész hölgy szerint nehezebben szívodik be, nekem meg már mostanában semmi türelmem fél órákat várni. Az illata nagyon visszafogott, szépen hidratál, de mégse nehezíti el a bőrt. Rettenetesen hamar becuppantja a bőröm, de mégis ott marad az a feltöltődött érzés a bőrön. A pumpás fejet külön meg kell említenem mert pont a megfelelő mennyiséget adja. A 20%-os kuponnal 1100 Ft-ot spóroltam, így már barátibb az ára, de ha elfogy szerintem meg fogom venni kupon nélkül is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Mystery13

2016. április 11.

Ajándékba kaptam, ilyen drágább testápolókat nem szoktam venni. De tényleg használ. Visszafogott ,de mégis kellemes az illata, érezhetően hidratál és friss érzetet biztosít. Én inkább tavaszi/nyári testápolónak tudom elképzelni annyira frissítő, és az állaga is kicsit folyósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

juditkaa70

2015. december 31.

Egy kellemes friss illatú testápoló,és nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Egy kellemes friss illatú testápoló,és nagyon jól hidratál!

szilvia.bano

2015. május 14.

Én a lábamra használom, a talpamon-sarkamon nagyon száraz volt a bőr. Nem szeretem a zsíros krémeket, mert azok nem csökkentik a vízhiányt, ez viszont vizes típusú krém, így a bőröm egyenesen beissza, mikor bekenem. A zsíros krémeket mindig lemostam, mert a lábamon nem bírom elviselni, de ez nagyon jól beszívódik, nincs rá ingerem, hogy lemossam. Nemhogy nem zavaró, de csodásan hidratál, érezhetően nő a bőr nedvességtartalma. Most a Cuticura érzékeny bőrre való krémjével használom párhuzamosan, és mivel az is nagyon jó, lehet hogy csak ritkábban veszem majd ezt, mert sajnos kicsit drága. Csak emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

fcsenge

2015. április 22.

A Rich, balzsam verzióját használom, és remek hidratáló! Arcon szoktam még használni, noha tudom, testápoló, de nem okozott semmi rosszat, csupán hagy egy zsírosabb, ragadósabb réteget, ha bőven keni az ember lánya. De valóban, sokkal tovább tartóan hidratál, szuper cucc! :) Meg jó nagy is. Az illata picit erős, de ennyi pozitívum mellett... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

GSz

2013. november 30.

Nagyon finom, tiszta illatú testápoló.
Csodás a hidratálása is. És hosszútávú, másnap délután is érzem a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Nagyon finom, tiszta illatú testápoló.
Csodás a hidratálása is. És hosszútávú, másnap délután is érzem a krémet.

huncutka

2013. április 2.

ez egy nagyon kellemes tiszta és friss illatú testápoló. Eucerin márkához méltó kellemes textúrával rendelkezik, egy könnyebb krémről van szó gyorsan beszívódik és tényleg friss érzést hagy maga után, az egyik nagy kedvencem.
Egyébként teljesen véletlen vettem meg, a pirosat kerestem, de örülök hogy ezt választottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.