Eucerin

Ár:   11 829 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: csibeva, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Ár:   11 829 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Eucerin Anti-Pigment Dual szérum kétféle szérumot egyesít, melyek eltérő módon hatnak:

• Thiamidol: hatékony, szabadalmaztatott összetevő, mely a hiperpigmentáció kiváltó okára hatva rendszeres használat esetén klinikailag bizonyított módon csökkenti a hiperpigmentációt és megelőzi annak kiújulását
  • Koncentrált hialuronsav: egyike a bőrt leghatékonyabban hidratáló anyagoknak; segít a bőrnek megkötni és megtartani a nedvességet

A könnyű emulzió klinikailag és bőrgyógyászatilag bizonyított módon csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat, miközben megújítja a bőr megjelenését. Az első eredmények már két hét után láthatók, és a hatás rendszeres használat mellett folyamatosan javul. A bőr sima lesz, külseje megújul és egyenletes árnyalatúvá, ragyogóvá válik.

Ár: 700 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom vagy küldöm foxposton. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.

Lyne

2020. november 29.

Küzdöttem már jó pár problémával az arcomon az utóbbi 6-7 évben, de legalább pigmentfoltjaim nem voltak.. erre idén nyáron a semmiből, egyik napról a másikra, totál foltos lett a homlokom, illetve a jobb arccsontomnál egymás mellett két nagyobb pigmentfolt is lett. 😱 Igazából fogalmam sincs, miért most árasztották el az arcom, mivel nap nem sokat látott az elmúlt kb 4 évben.. Rögtön a bőrgyógyászom felé vettem az irányt, mert a nagy bölcsek mindig azt mondják, ha még az elején cselekszünk, karbantartható bármi. A mindig empatikus és rendkívül nagy szakértelemmel megáldott bőrgyógyászom, a legnagyobb meglepetésemre közölte velem, hogy ez tök normális, mindenkin előbb-utóbb jelentkeznek ezek a foltok, de én még túl fiatal vagyok (36 évesen, ezúton is köszi ! 🥳) bármilyen jellegű orvosi beavatkozásra, ezért ő az Eucerinnek ezt a szérumját javasolja, mert elképesztően jók a tapasztalatai. Oké, hozzátette, hogy hosszútávú használat alatt látható szembetűnő javulás és hogy teljesen nem fogja eltüntetni a pigmentfoltokat, de jelenleg ezt tudja javasolni megoldásnak… említette, hogy tartozik hozzá nappali és éjszakai krém is, de azokat nem tartotta annyira jónak, hogy megvetesse velem, csak a szérumot. Nos, esküszöm a bőrgyógyászomra, mert ő volt az, aki egy rejtett betegségemre is rájött, szemben minden más orvossal és sok mindent köszönhetek neki ❤️, így rögtön megvettem a szérumot és mellé a krémeket is, mert úgy voltam vele, mégis csak egy “család”, adjunk bele apait anyait. A szérumot, immár 4 hónapja használom.. az első tégelyt reggel és este is nyomattam a krémek alá, de isszonyú gyorsan elfogyott, ezért átálltam a csak reggeli használatra. Itt azért megjegyezném, hogy a krémek 50 milisek, a szérum pedig 30 ml, tehát ha csak napi egyszer használom a szérumot, akkor is jóval előbb elfogy, mint a krémek.. Nagy koponya volt, aki kitalálta a mennyiséget..🙄 ha már egy család, nem lehetett volna ugyanakkora kiszerelésben legyártani őket, hogy esetleg egyszerre fogyjanak ki? Számomra kellemes a szérum illata, illetve a krémeknek is ugyanolyan illatuk van, de nagyon hamar elillan, uh nem kell aggódni, hogy egész nap érezzük magunkon. Nagyon gyorsan becuppantja a bőröm, ami jól jön a reggeli sietségben.. A hatását illetőleg, egyelőre nem vagyok elragadtatva.. 4 hónap alatt egész minimálisan halványította csak a foltjaimat… persze tudom, azt mondta a bőrgyógyász, “hosszútávú használat mellett nagyon jók a tapasztalatok”… mondjuk megkérdezhettem volna, mit ért “hosszútáv” alatt..mert nekem már a 4 hónap is annak számít! 😆 Pozitívumként annyit el tudok mondani, hogy azért látszódik egy egységesítési folyamat a képemen..😊 de ezt inkább úgy értem, hogy a rosaceam “lehúzza”, s mintha világosítaná az egész bőrőm… a patik után lévő hegeknek pedig eddig a Biodermás arckrémem tett a legjobbat, de arról már ömlengtem eleget a termék adatlapján és az az igazság, hogy ez a szérum meg sem közelíti azt a hatást! Bízom a bőrgyógyászomban, uh ezért tovább használom és jövök majd ápdételni, de azért nem valami pénztárcabarát ez a “kezelés”, főleg úgy, hogy eddig nem sok hasznát látom…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Kamea

2020. november 4.

Elmúltam 50 és mivel újabb pigmentfoltokat is kaptam ajándékba a szülinapomra, így most bevetek minden bevethetőt az elhalványításukra. Az Eucerin anti-pigment stift pozitív hatásán felbuzdulva szereztem be a család dual szérumát. Három és fél hete, reggel és este használom. Egy pumpányi bőven elég belőle az arcomra. Nekem tetszik ez a kétszekciós kiszerelés, jó lenne, ha a flakonon látni lehetne a fogyás mértékét is. Most úgy érzékelem, hogy még bőven van benne. Kellemes állagú, könnyen beszívódó krém. A felkenést követően egy vékony, film-szerű réteget képez a bőrön, ami nem ragacsos, inkább kifeszíti a bőrt. Ez a feszülés nem kellemetlen, hanem egyfajta feltöltött érzetet nyújt. Féltem tőle, hogy a hidratáló hatását nem fejti majd ki kellőképpen, de ezen a téren is megfelelő ápolást biztosít.
Már csak babonából se szeretnék elhamarkodottan nyilatkozni, de egyértelműen látható, hogy a pigmentfoltjaim jelentős mértékben elhalványodtak az elmúlt 2 hónapban.
C-vitaminnal és retinallal is támogatom a szérum hatását, tehát a javulást ezen termékek együttes hatásának tudom be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 4.

Louisa

2020. október 5.

3 het utan mar lathatoan halvanyodtak a hormonalis aknek nyomai.a A termekcsalad nappali, ejszakai kremjet es 2 heten keresztul a dual serumot is hasznaltam.
Ez a legutosebb, sokkal latvanyosabb volt a javulas mellette. Nagyon tetszik ez a 2 komponensu kiszereles, szep a csomagolas, latszik hogy mar egy magasabb kategoriaban jatszik. Amint elfogynak a nappali es ejszakai tesoi, beruhazok egy szerumra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

durmi

2020. október 4.

2 hét használat után már látható volt a pigmentfoltjaim halványodása. Nagyon jó állagú, könnyen beszívódik és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

gy0ngyver

2020. október 2.

Finom az illata, jól kenjető, nem hagy foltot. A pigmentfoltot két hét alatt látványosan halványította. A nappali krémet az éjszakaival és a duál serummal együtt használtam, a tapasztalatomat ez alapján írtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

indingo

2020. szeptember 22.

Nekem egy kicsit macerás ez a két állagú és dupla fejes kiszerelés. Vagy az egyikből jön több vagy a másikból. Szerintem nem praktikus. Könnyed formulájú krém, amely illatanyagmentes így az erre érzékenyek is bátran használhatják. Felkenés után könnyen beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzést. Jól kombinálható más krémekkel, szérumokkal, nem kukacosodik. A hatásáról 3 hétnyi használat után tudok nyilatkozni. minimális halványodást vettem csak észre úgy, hogy a termékcsalád nappali és éjszakai krémét is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Tildi

2020. szeptember 19.

A nappali és az éjszaki krémmel együtt használom több mint 3 hete. A másik két krémnek nagyon jó alapot biztosít a szérum. Szeretem a szérumot, mert koncentráltabban tartalmaz hatóanyagokat mint a krémek. Azt látom, hogy selymesebb, egyenletesebb a bőrfelszínem és a foltokat is csökkentette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

dudi84

2020. szeptember 14.

Én 2 hete használom a termékcsaládot, nappali, éjszakai és szérum és nekem így együtt nagyon sokat halványítottak a foltjaimon a szemem alatt és az ajkam felett! Én nagyon szeretem őket és most csak ezeket fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Caleimes11

2020. augusztus 14.

Ősszel hasznàltam először a terméket. Használat következtében a nyàri napfoltok nagyrésze meglepetésemre elhalványult. Pattanást,irritàciót nem okozott. Azóta a 2. Adag szérumnál járok, és idén nyàron sokkal kevesebb napfolt jött elő, mint amikor még nem hasznàltam ezt a terméket. Harmadjára is újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

EviAdamcsik

2020. április 19.

Egész ősszel és télen ezt a terméket használtam a nappali krémmel együtt. Erre az időszakra számomra tökéletes volt. Halványította a pigmentfoltjaimat. Mivel jön a tavasz és a nyár, már látom, hogy kevés lesz. Ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.