Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: porsaah, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A száraz, szélsőségesen száraz, viszkető bőr mindennapos ápolására ajánlott.

A bőrirritáció elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz parabent, illat- és színezőanyagot.
Csecsemők, kisgyermekek bőrének ápolására is használható.

Eucerin Atopicontrol Testápoló Lotion
Ár: 4500 Ft vagy csere , Eladó: cssznd
Állapot: 1x próbált a kézfejen, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Fidler

2021. április 20.

Sajnos ez nem vált be a gyermekeim ekcémájára, pedig az Eucerin Atopicontrol többi krémje, kencéje mind nagyon hatásos volt, azokat használjuk is, Ez valahogy nem szívódik be rendesen, és kis ragacsosak lesznek tőle. A balzsam viszont nagyon hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

Futureline

2021. április 15.

Folyekony kacsazsir feher kiadasban! Felkenve hofeher zsiros 50 faktoros fenyvedo tejre hasonlit az allaga. Kesobb miutan a boron megolvadt es beszivodott valamennyire, atvalt attetszo olajos-zsiros fenyvedore. Es ez a zsiros erzes nem mulik el orak mulva sem. A hidratalasa sem kiemelkedo ennel meg a Bioderma sima Atoderm kremje is jobban hidratal es messze nem ilyen gusztustalan allagu. A 2 pontot a hidratalasra adom a tobbi ertekelhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

dzsen1337

2021. március 9.

Télen küszködök a folyamatos viszketéssel, viszont ez a krém mérsékelte. Nagyon testes, nekem viszonylag nehezen szívódott be. Ami furcsa, hogy az én bőrömön olyan szaga volt mint a sült baconnek. Lehet csak ez a tubus volt, az is lehet, hogy csak én asszociáltam rá. Ezt leszámítva jó krém, az utolsó cseppjéig elhasználta és jövőre lehet újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Eszter8878

2021. február 28.

Sùlyos ezreket költöttem krémekre, mire végre rátaláltam erre. Tejallergiás babám ekcémás bőrén ez az egyetlen, ami segít. ( Vagy a szteroid...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

noricza

2021. február 25.

Terméktesztelésre kaptam. A tusfürdővel szemben ez mondhatni egész jó cucc. Elég zsíros ugyanakkor jól beszívódik és nem büdös. Enyhít a gyulladt tüneteken de ezt sem mondanám kifejezetten csodaszernek. Ennyi pénzért nem venném meg, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

katan

2021. február 18.

Testes, zsíros krém, viszont jól beszívódik. Atópiás bőrre nálunk abszolút bevált. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Csilla_Csilla

2021. január 16.

Teljesen átlagos felhasználóként rendeltem meg ezt a hidratáló krémet. Nem küzdök ekcémával, extrém száraz, viszkető bőrrel se, csak mostanában jobban kiszárad a bőr a lábaimon, bokáimon, ezért kerestem egy jó, megbízható és mindennap használható hidratálót. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, és nem bántam meg a döntést. Én minden este használom, eddig teljesen elégedett vagyok vele. Másnapra szépen hidratált és puha lesz a bőr. Nappalra nem használnám, mert azért kicsit olajos, tapadós hatást kelt, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Viktoria19

2020. május 25.

Egy hét alatt rendbetette a feszülő, piros, viszkető, kiütéses karomat. Nem akartam elhinni az elején, hogy ez most tényleg segített, mert eddig bármit kentem rá, mindig maradt ez a dínó bőr effekt és durva szárazság. De ez a krém segített, mindössze egy hét alatt és azóta se jött vissza a probléma. Azért néha még átnekem magam a termékkel, de csak pozitív véleményem van róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Gica81

2020. április 26.

Tesztelésre kaptam egy teljes kiszerelést, aminek nagyon örültem, mert a családomban több mindenki szenved ekcémás bőrtől.
Az én saját tapasztalatom az, hogy a testápoló állaga híg és nagyon olajos Éjszakára kentem be magam és így nem zavart, de egy nappali krémezést nem tudnék magamon elképzelni, engem nagyon zavar, ha egy krém nem szívódik be normálisan és utána zsíros-olajos érzetet hagy maga után.
A hatása viszont pont olyan amit ígér ez a termék, enyhíti az atópiás kellemetlenségeket, hidratál és megnyugtat.
Így tőlem csak 4*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Így tőlem csak 4*-ot kap.

erosdora00

2020. április 24.

Tesztelés során próbálhattam ki a terméket és azt kell mondjam, hogy egyszerűen imádom. Akármikor problémám lesz a jövőben bőrszárazsággal, viszketéssel vagy pirossággal, ezt fogom használni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.