Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: porsaah, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A száraz, szélsőségesen száraz, viszkető bőr mindennapos ápolására ajánlott.

A bőrirritáció elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz parabent, illat- és színezőanyagot.
Csecsemők, kisgyermekek bőrének ápolására is használható.

Ár: 4000 , Eladó: hagica14
Állapot: 2-szer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás postázás esetén, vagy személyes átvételkor készpénz

Viktoria19

2020. május 25.

Egy hét alatt rendbetette a feszülő, piros, viszkető, kiütéses karomat. Nem akartam elhinni az elején, hogy ez most tényleg segített, mert eddig bármit kentem rá, mindig maradt ez a dínó bőr effekt és durva szárazság. De ez a krém segített, mindössze egy hét alatt és azóta se jött vissza a probléma. Azért néha még átnekem magam a termékkel, de csak pozitív véleményem van róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Gica81

2020. április 26.

Tesztelésre kaptam egy teljes kiszerelést, aminek nagyon örültem, mert a családomban több mindenki szenved ekcémás bőrtől.
Az én saját tapasztalatom az, hogy a testápoló állaga híg és nagyon olajos Éjszakára kentem be magam és így nem zavart, de egy nappali krémezést nem tudnék magamon elképzelni, engem nagyon zavar, ha egy krém nem szívódik be normálisan és utána zsíros-olajos érzetet hagy maga után.
A hatása viszont pont olyan amit ígér ez a termék, enyhíti az atópiás kellemetlenségeket, hidratál és megnyugtat.
Így tőlem csak 4*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Így tőlem csak 4*-ot kap.

erosdora00

2020. április 24.

Tesztelés során próbálhattam ki a terméket és azt kell mondjam, hogy egyszerűen imádom. Akármikor problémám lesz a jövőben bőrszárazsággal, viszketéssel vagy pirossággal, ezt fogom használni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Effi

2020. április 22.

A trnd-nek köszönhetően próbálhattam ki és nagyon örülök neki. Alapvetően normál bőröm van, de felénk annyira kemény a víz, hogy néha akadnak a testemen kiszáradt, viszkető területek. A stressztől még jobban fokozódik a helyzet. Napi szinten nekem sok lenne ez a krém, de szőrtelenítés, kádfürdőzés után kifejezetten jól esik használni, sokkal kevésbé irritált a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Annie4

2020. április 18.

Nemrég kezdtem használni, trnd keretein belül jutottam hozzá.
Az állaga elég tömör,zsíros olyasmi mint egy erős naptej. Illata szinte nincs, szerintem egy kicsit nehéz felkenni és emiatt sok is kell belőle, nem egyszerű bekenni magam vele. Órákon át zsíros érzetet hagy maga után, így most a melegben ez kicsit kellemetlen , éjszakára való inkább. Utána kezet kell mosnom mert kellemetlen zsíros érzetű a kezem.
Viszont cserébe hosszú órákig hidratál, nem feszül a bőröm.
Kisfiamon ősztől nyár kezdetéig száraz foltok vannak, főleg a combján, könyökénél, pocakján, néha az arcán is. sok mindent próbáltam már rá. Pár napja kenem minden este fürdés után és egész a másnap esti fürdetésig finom puha marad a bőre, nála nagyon bejött ez a krém, a foltokat pelenkázáskor átkenem az acute care krémmel. A termékcsalád kézkrémje nekem nagyon bejött még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Nemrég kezdtem használni, trnd keretein belül jutottam hozzá.
Viszont cserébe hosszú órákig hidratál, nem feszül a bőröm.

Eszterke9

2020. január 13.

Száraz, viszkető bőrre vettem a krémet, a tusfürdővel együtt szuperül teszi a dolgát és hála a jó égnek, ennek nincsen olyan botránybüdös szaga, mint a tusfürdőnek. :) Finom puhává és viszketésmentessé varázsolta a bőrömet. Azt hiszem megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

bvbv

2019. december 28.

Kisfiam ekcémára hajlamos bőrére kezdtük el használni. Ennek egy éve, azóta egyetlen pici folt sem jelent meg a bőrén, uh nagyon boldoggá tett minket, plusz ha nekem is kezdődik az ekcémás korszakom, még idejében el lehet csípni.
megelőzésre is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

megelőzésre is tökéletes!

szandrasmile

2019. november 16.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg a testápolót, ami a sokadik próbálkozás az ekcémás, piros, viszkető bőrömre. A kézfejemen próbáltam ki de sajnos egyáltalán nem vált be. Az első használat után még sokkal szárazabb lett tőle a bőröm, olyan, mintha valamelyik összetevője kivonná a maradék nedvességet is a bőrömből - a szép INCI ellenére.
Talán újra próbálkozom vele, ha helyrejött a bőröm és elhasználom általános testápolóként, de sajnos csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Bettiikeee

2019. május 28.

Kisfiam ekcemas borere hasznaljuk, ez vallt be a legjobban a hidratalasara, a szteroidon kivul ez volt az egyetlen amitol megmoccantak az ekcemai

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

szilvike94

2019. március 21.

Szintén tesztelésre kaptam a trnd-sektől. Maga a testápoló nagyon jó, gyorsan beszívódik, viszont a durva ekcémával itt-ott nem tudta felvenni a versenyt. :-( A húzódást és a szárazságot viszont gyorsan kezeli, már másnapra babapuhaságú a bőröm. Kísérletezős típus vagyok, de nem tartom kizártnak, hogy még találkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.