Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: porsaah, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A száraz, szélsőségesen száraz, viszkető bőr mindennapos ápolására ajánlott.

A bőrirritáció elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz parabent, illat- és színezőanyagot.
Csecsemők, kisgyermekek bőrének ápolására is használható.

HoneyBB

2019. április 13.

Imádom ezt a testápolót! Nagyon sokat segített az ekcémás bőrömön. Még a keresztfiaim (6-8 évesek) is ezt használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

szilvike94

2019. március 21.

Szintén tesztelésre kaptam a trnd-sektől. Maga a testápoló nagyon jó, gyorsan beszívódik, viszont a durva ekcémával itt-ott nem tudta felvenni a versenyt. :-( A húzódást és a szárazságot viszont gyorsan kezeli, már másnapra babapuhaságú a bőröm. Kísérletezős típus vagyok, de nem tartom kizártnak, hogy még találkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

vivusbabus

2019. március 10.

Nekem gyerekkorom óta ekcémás a bőröm és sajnos a szteroidon kívül nem sok minden használ de ez a krém jóval felülmúlja a többit!!!
Ha valalhol még csak a viszketési stádiumban vissza lehet fordítani a folyamatot akkor ez megteszi!
Mindig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Mindig ezt fogom használni.

nramona

2019. március 4.

Tesztelésre kaptam a terméket, sajnos nekem nem vált be.
Száraz, ekcémás bőrömön nem segített, pedig használtam mellé a tusfürdőt is, valamint a megfelelő vítmennyiség bevitelére is odafigyeltem. Sokkal többet vártam tőle, egy kicsit így csalódtam. Hozzátenném egyébként, hogy családon-ismerősökön belül továbbadtam, nekik viszont 100%-ig bevált, imádták.
Csak a saját rossz tapasztalat miatt adok 2 csillagot. Egyébként valóban illatmentes, nem értem nekem miért nem működött. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Tesztelésre kaptam a terméket, sajnos nekem nem vált be.

Adél Zsanna

2019. március 3.

Tesztelésre kaptam és nagyon-nagyon megszerettem. Valóban illatmentes, gazdag és nem instant hatást biztosít, ténylegesen táplálta a húzódó, száraz bőröm,könnyen beszívódott és nem hagyott semmilyen kellemetlen réteget maga után! Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

allebag2

2019. február 23.

A trnd projekt keretein belül próbálhattam ki a terméket. Nem csípi még az irritált bőrt sem, nagyon intenzíven ápolja az ekcémás bőrfelületet. Tartalmas krém, amivel ki lehet tolni a szteroid nélküli időszakot. Nagyon meg vagyok vele elégedve, jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

candy28

2019. február 22.

Trnd project keretében próbáltuk ki a terméket. Nagy pozitívum a krém összetevőlistája, hogy nincs benne allergén anyag. Jól hidratálja a bőrt. Nekem itt-ott hámlik a bőröm és bevált rá. Párom pikkelysömörös bőrével is csodát tesz. Annyi negatívum, hogy felkenés után kissé fénylik a bőr körülbelül 20 percig, pedig a krém már beszívódott. Gondolom a zsírossága miatt. Ezért azonban nem vonok le csillagot. Az ára is korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

PiciBia

2019. február 20.

Remekül teszi a dolgát, tényleg szinte védőréteget képez a bőr felületén, azonban nehezen szívódik fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Első ránézésre vízes testápoló, mégis rendkívűl tápláló a formulája. Kis mennyiséget is jól lehet teríteni és segít megnyugtatni a gyulladásban lévő területet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

loju

2019. február 5.

Trnd projekt keretében tesztelésre kaptam a terméket. Sűrű és zsíros az állaga, kicsit ez miatt sajnos lassan szívódik fel. A tusi és testápoló is mélyen hidratál. Párom meg is jegyezte, hogy milyen babapopsi a bőröm! Nekem a kezem a leginkább problémás sajnos, folyton viszket valahol, már lassan az írószerekhez is gumikesztyűt kell húznom! Szteroidok nélkül folyamatosan van gyulladt foltom. Sorstársaimhoz hasonlóan ebből van elegem! A bőrnyugtató krém eddig elég szépen muzsikál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.