Best of Beauty 2019

Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő 400ml
Ár: 3500 , Eladó: krstfstgl
Állapot: új, Helyszín: Budapest IX., fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1800 Ft , Eladó: sajtosszenya
Állapot: 2/3-a megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel M2 M4 vagy a 4-6os vonalán
quickberry

2019. március 31.

Egy tesztelés során próbáltam megismertetni atópiás bőrömmel.
Tetszett az állaga, ahogy krémesen felhabzik, és a pumpás csomagolása, viszont tusolás után húzódott, viszketett a bőröm, a pirosabb foltjaim állapotát rontotta, ráadásul - pedig kedvelni szoktam az illatanyagmentes termékeket - borzasztó büdös, halszagú volt számomra.
Ahány ember, annyi féle ekcéma; azoknak beválhat, akiknek kontakt módon kevésbé érzékeny a bőre.
Update: Nővérem ezzel fürdeti száraz bőrű kisfiait, de hosszabb távon ő sem észlelt pozitív hatásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Egy tesztelés során próbáltam megismertetni atópiás bőrömmel.

Acelgirl

2019. március 5.

Kisfiam ekcémás bőrére használjuk, eddig tökéletesen hozza, az elvárásokat. Megszünteti a szárazságot és fincsi puha lesz tőle a bőre. Mióta használjuk és tartjuk a diétát, eltűntek a piros foltok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

spocy

2019. március 4.

Kislányommal együtt próbáltuk ki. Neki tökéletesen eltüntette a piros foltokat a testéről. Nekem pedig nem repedt szét a bőröm fürdés után. Nem húzódott. Tökéletesen bevált a testápolójával együtt, csak ajánlani tudom minden ekcémás sorstársamnak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

nramona

2019. március 4.

Tesztelésre kaptam a termékcsalád több termékével együtt, nagyon örültem és nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen a bőrőm jelenleg is borzalmas állapotban van. Megközelítőleg egy hónap használata után, sajnos csalódott vagyok, mert egyáltalán nem segített. Sajnos úgy érzem, nemhogy segített volna de még rontotta is a bőröm állapotát. A pumpás csomagolást és az illatanyagmentességet imádtam, de sajnos úgy látom maradnom kell a naturkozmetikumoknál és a szteroidos krémnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

chinda

2019. március 4.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, a 2 éves kisfiamnak is extra száraz bőre van, amióta ezt használjuk, kevesebb testápolót kell használnunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

gomkat

2019. március 4.

Nagyon meg vagyok vele elégedve,a viszkető érzést megszünteti a használata.Az illata, vagy annak a hiánya kezdetben szokatlan, de a testápolóval együtt használva tudja és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Adél Zsanna

2019. március 3.

Tesztelésre kaptam egy projekt keretében és nagyon-nagyon örültem, hogy bekerültem mert nekem télen a hidegben a legrosszabb az állapota a bőrömnek, ilyenkor a legszárazabb. A termék csomagolása nagyon szuper ezzel a pumpával, rendkívül praktikus. Maga a termék pedig egyetlen dolgot kivéve számomra nagyon bevált, kellemes krémes állaga lesz, enyhén felhabzik és maradéktalanul leöblíthető, nem ragacsos vagy kellemetlenül olajos,pár nap használat után már sokkal hidratáltabb volt a bőröm. A negatív pedig a szaga... Mert illatmentes ugyan de sajnos halszagra emlékeztető szaga van, amit nagyon nehezen szoktam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

bajtaik

2019. március 2.

Elégedett vagyok a termékkel. Erősen ekcémás bőrön, naponta használom, jól hidratál, de az olaj tartalma ellenére lemosható, nem hagy nyomot. Illata nem erőteljes, nem zavaró. Gyerekbarát, családon belül kipróbálták, a kislánynál is bevált. Egy flakon kb egy hónapig elég, az adagoló fejnek köszönhetően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

szdorika

2019. február 28.

Fantasztikus. Ennyire jó tusfürdővel én még nem találkoztam. Ami a legjobban tetszik, hogy gyermekbarát!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

annuskaa17

2019. február 27.

Ekcémás bőrre kifejezetten ajánlom. Sajnos az illata nekem borzasztó. Állaga a nevéből adódóan elég olajos, így felvinni kicsit nehézkes.Nyugtatja,táplálja,puhítja a bőrt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.