Eucerin

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

• Tusoláshoz, illetve kádban való fürdéshez ajánlott száraz, szélsőségesen száraz bőr esetén.
  • A bőrirritáció kialakulásának elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz tarósítószert, illat- és színezőanyagot.
  • Csecsemők, kisgyermekek fürdetéséhez is használható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dorqaap

2021. szeptember 12.

Három kis mintát próbáltam belőle, ekcémás bőröm van. Nagyon kellemes, jó olajos, hidratál. Ezt bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Fidler

2021. április 20.

Ekcémás gyerekeimet mosdatom ezzel, a bioderma, szintén olajos tusfürdőjével felváltva, ez hatékonyabb, de a másik olcsóbb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

luci_i

2021. március 22.

Az illata nem a legkellemesebb kicsit ilyen halszagú, de pár alkalom után teljesen meg lehet szokni. Szerintem abszolút nem nehéz, szépen habzik egyszerűen le lehet mosni nem hagy maga után sem zsíros, sem olajos érzetet, jól hidratál-puha érzetet ad. Az illata miatt nem vonok le pontot, hisz parfüm nincsen benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

noricza

2021. február 25.

Terméktesztelésre kaptam, kb 2szer fürödtem vele. A szaga iszonyat és nagyon nehéz érzete van. Az ecémás bőrömön sokat nem javitott, ezért barátnőm kisbabájának ajándékoztam. Nekik bevált. Ezért kap 3 * . Egyébként nagyon húzós az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Melinda1990

2021. február 4.

2 éves fiam miatt használjuk, atopias dermatitiszre. Jól habzik, krémes állaga van, szaga a ricinusolaj miatt érdekes, de nem büdös szerintem, öblítést követően nem érződik a bőrön, viszont nagyon puha lett tőle!
Előtte a biodermát próbáltuk, tény hogy jobb illata van, de ez jobban habzik és krémesebb is. Én ezt használom smink lemosásra is micellás víz előtt, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Talus

2020. február 11.

Ajándékba kaptam a cégtől testápolóval és arckrémmel együtt.Utóbbi kettőt még nem próbáltam,arckrmet nem is fogom,mert az arcbőröm nem száraz.
Szóval nagy reményeket fűztem hozzá,mert egyébként is szerettem volna kipróbálni.Állagra-hogy víz hatására krémesen habossá válik-tetszett,hatását illetően nem igazán javított a helyzetemen,viszketés nem múlt el(kecsketejes szappan nekem jobban teljesít sokkal).első és második használatkor én nem véltem a halszagot felfedezni,na de utána...te jó ég..iszonyú büdös..és az,hogy a bőrömön is még érződik utána...pfúú...nem soha többet,sajnos csalódás,pedig tnyleg nagyon reménykedtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Eszterke9

2020. január 13.

Száraz, viszkető bőrőmre vettem ezt a tusfürdőt. A téli hideg valamiért most jobban megviselte a bőrömet, mint eddig bármikor. Nekem egy hét használat után úgy tűnik, hogy nagyon bevált, a viszketésem teljesen megszünt, finom puha és hidratált lett a bőröm. Az egy csillag minusz csak a borzalmas szaga miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

quickberry

2019. március 31.

Egy tesztelés során próbáltam megismertetni atópiás bőrömmel.
Tetszett az állaga, ahogy krémesen felhabzik, és a pumpás csomagolása, viszont tusolás után húzódott, viszketett a bőröm, a pirosabb foltjaim állapotát rontotta, ráadásul - pedig kedvelni szoktam az illatanyagmentes termékeket - borzasztó büdös, halszagú volt számomra.
Ahány ember, annyi féle ekcéma; azoknak beválhat, akiknek kontakt módon kevésbé érzékeny a bőre.
Update: Nővérem ezzel fürdeti száraz bőrű kisfiait, de hosszabb távon ő sem észlelt pozitív hatásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Egy tesztelés során próbáltam megismertetni atópiás bőrömmel.

Acelgirl

2019. március 5.

Kisfiam ekcémás bőrére használjuk, eddig tökéletesen hozza, az elvárásokat. Megszünteti a szárazságot és fincsi puha lesz tőle a bőre. Mióta használjuk és tartjuk a diétát, eltűntek a piros foltok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

spocy

2019. március 4.

Kislányommal együtt próbáltuk ki. Neki tökéletesen eltüntette a piros foltokat a testéről. Nekem pedig nem repedt szét a bőröm fürdés után. Nem húzódott. Tökéletesen bevált a testápolójával együtt, csak ajánlani tudom minden ekcémás sorstársamnak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.