Eucerin

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2013. március 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Hatékony, kíméletes arctisztítást biztosít gyengéden ápoló, természetazonos összetételének köszönhetően. Eltávolítja a sminket és védelmet nyújt az arcbőr kiszáradása ellen. Az arcbőr tiszta, üde és puha tapintásúvá válik. Hagyja a bőrt lélegezni és optimálisan előkészíti az arcápoló használatára. Illatanyagmentes.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Reggelente szoktam a kezembe nyomni egy használatra való mennyiséget és azt jól beledörzsölöm az arcomba, nyakamba és egy kis várakozás után változóképp letörlöm törölközővel vagy kevés vízzel lemosom.

Vastagon kenve és fent hagyva tök jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Vastagon kenve és fent hagyva tök jó.

RMDiana

2019. január 11.

Nem rossz arctej, este használom, majd a micelláris vízzel áttörlöm még az arcom. Ettől a kombinációtól nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

rocketdog

2018. május 24.

Első arclemosóm, ezért nincs összehasonlítási alapom. Sminkelni nem szoktam, ezért a sminklemosó funkcióját nem teszteltem. Viszont a szennyeződésektől szépen megtisztítja az arcom. Problémám volt a száraz, húzódó, viszkető bőr, amin pirosas foltok jelentek meg. Ez az arclemosó már 1-2 használat után megszüntette a szárazsággal járó kellemetlen tüneteket és közben nem irritál, nem jelentek meg újabb bőrhibák pl pattanások, túlságosan zsíros bőr. Télen azért önmagában tud kevés is lenni, olyankor rákenek egy réteg hidratáló krémet (szintén száraz bőrre valót). Többször újravettem, már évek óta használom. Nálam eddig abszolút nyerő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Maja92

2016. december 2.

Kellemes lemosó, nem írritálja a bőrömet és nem szárít. A sminklemosáshoz önmagában kevés, mindig használok sminktörlő kendőt vagy micellás vizet utána pedig ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Orsolya1986

2016. augusztus 11.

Kipróbáltam sokféle arclemosót, tonikot, de szerencsére kb. egy éve rátaláltam erre az arctisztító tejre. Kombinált, érzékeny bőröm van. Ettől a terméktől teljesen megszűnt a viszkető, húzó érzés amit mások rendszerint okoztak, valamint elmúltak a pattanások is. Megfelelően tisztít (sminket is), és puha lesz tőle a bőröm. Használata után néhány csepp szőlőmagolajat kenek fel. Sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Vicuska87

2015. december 27.

2 hete vásároltam.
Azóta használtam napi 2x! Áttörlöm az arcom, amikor lemosom vízzel akkor ahogy megszárad elkezd égni a bőröm, húzódik és kiszárad. Nekem ez abszolút nem jött be!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

2 hete vásároltam.

greyke

2015. augusztus 7.

Reggelente hasznalom, ritkan estenkent is, Nagyon kellemes a hasznalata, szinte simogat. :)
A sminket maradek nelkul leszedi, egyaltalan nem szaritja a boromet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

A sminket maradek nelkul leszedi, egyaltalan nem szaritja a boromet.

Babooca

2014. július 17.

Volt egy ilyenem, sminket mostam le vele. Nem szerettem annyira, így nem is venném újra. Egynek elment, számomra nem csodaszer kategória. Pattanásokat okozott, ha nem csak a szememre került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

madaras

2014. július 17.

Egy hónapja használom ezt az arctisztító tejet, mára elfogyott és rohantam a következőért. Reggel-este használom,mindent leszed,még a vízálló szempillaspirált is. Nem szárít, nyugtatja a bőrt,nekem a pirosságot is csökkenti és hidratál. Leszedés után nem hagy zsíros érzetet. A patikában azt mondták,hogy van olyan aki pakolásként használja az arcára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

balsika

2013. március 15.

Maximálisan elégedett vagyok vele! Amikor valami probléma van a bőrömmel, mindig ehhez nyúlok vissza... :) Most a BIODERMA Sensibio H2O-val együtt használom, és nekem ez a tuti kombináció, hogy a bőröm egészséges maradjon... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.