Eucerin

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aknés bőrre készült hidratáló, melyet kifejezetten azok számára fejlesztettek ki, akik gyógyszeres aknekezelés alatt állnak.

A gyógyszeres aknekezelés egyik gyakori mellékhatása, hogy a bőr súlyosan kiszárad. Ez az intenzíven hidratáló, nem ragadós krém enyhíti ezeket a tüneteket. A ceramidok erősítik a bőr védőrétegét és csökkentik a nedvességvesztést, a SymSitive közvetlenül a baj forrásánál hatva segít megnyugtatni az irritált bőrt, többek között enyhíti a szúró, égető érzést, a licochalcone A pedig segít a bőrpír csökkentésében. A formula segít visszanyerni az ellenőrzést a problémás, pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr fölött, mely már a termék első alkalmazása után érezhetően simábbá, rugalmasabbá válik.

500,- Eucerin DermoPure Bőrnyugtató Krém
Ár: 500 , Eladó: floracska6
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel vagy posta

Nona8505

2021. április 9.

Ez is bevált. Nem ragad. Jól beszivodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Ez is bevált. Nem ragad. Jól beszivodik.

glittergirl

2021. március 15.

Bőrgyógyász ajánlotta, én pedig meg is vettem anélkül, hogy utána néztem volna. Sajnos a 4. összetevője az isopropyl palmitate, ami komedogén :( Én ezt akkor észleltem, amikor nem hozta az elvárt hatást, hanem eltömítette a pórusaimat és több pattanásom lett, mint volt. Lehet csak nekem, de nálam az elvárás, hogy egy kifejezetten pattanásos bőrre szánt krém ne tartalmazzon komedogén összetevőt, főleg ne az összetevőlista elején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

biankaj

2021. március 9.

Nagyon örülök hogy kipróbálhattam ezt a terméket, ugyan nekem nem hozott olyan látványos változást, viszont akiknek adtam kis termékmintát tesztelésre, ők nagyon meg voltak vele elégedve. Nem hagy ragacsos érzetet. Szerintem egy próbát megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

KKDDNor

2021. március 9.

Önmagában ez egy tök jó krém lenne, de sajnos folyton össze veszik a rutinomban levő többi termékkel, így sajnos nem fogom újravenni. Ha bármit kenek alá , akár csak egy kis szérum érintette előtte az arcom, egyszerűen lepereg , kukacosodik. El fogom használni, rohanós reggeleken, amikor másra nincs idő. De nekem önmagában kevés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

emmagr

2021. január 3.

Bőrgyógyász ajánlására vettem Effezel mellé (magas benzoyl-peroxidos tartalmú gél).
Nagyon szeretem, nappali hidratalonak használom, az aknem pirosságát szépen leviszi, viszont estére kevésnek érzem, oda cica típusú krémet szeretnék venni a mostani ordinary mmf helyett.
Nálam óriási pluszpont hogy nincsen benne parfüm, így a szaga (?) lehet hogy valakinek problémát jelentene de nekem kifejezetten jó érzés amikor fölkenem és nem bűzlök mint valami nyugati-aluljárós parfümárus :DD az állaga szintén kitűnő, hamar beszívódik. Egyedüli negatívum talán az ára, azonban nekem a bőrgyógyász adott rá 20%os kupont ezért nem volt annyira vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Radam

2020. október 17.

Imádom! :) Aknékezelés miatt kialakuló bőrszárazság és irritáció miatt vettem meg, hiszen pont ezek ellen lett kifejlesztve. Nagyon kellemes állagú krém, szuperül hidratál és nyugtat, nem okoz újabb pattanásokat. Praktikus a pumpás kiszerelése is. Egyébként olvastam itt, hogy vkinek csípett a krém: nekem is csípett, de csak a legelső alkalommal kb. fél percig, de utána már sosem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

zsuh

2020. október 2.

Még nem tudom eldönteni, hogy milyen véleménnyel vagyok a termékről. Egy hónapja használom körülbelül, de nem minden nap és főleg csak a pattanásos területekre. Az igaz, hogy szépen megnyugtatja a bőrömet, hidratálja is, de nem tapasztaltam semmilyen wow hatást egyelőre. A tonikjával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

szucsillu

2020. március 26.

Tesztelésre kaptam, és bevallom őszintén nem gondoltam volna, hogy ennyire jót tesz a zsíros, olykor eléggé pattanásos bőrömmel. Látványosan szebb lett tőle, persze használom a lemosóját is. De azért szoktam 1-2 nap pihenőt tartani, mert úgy vettem észre, hogy képes hozzá szokni a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

ciska

2020. március 23.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Nagyon örülök neki hogy megismerhettem a termékcsaládot, mert ezelőtt nem használtam. Nagyon problémás a bőröm. 3 hete használom a krémet, nem túl látványosan de azért javult a bőröm állapota, így több hét után reménykedek majd a nagy változásokban. Első használatkor eléggé csípett a krém, amit éjszakára szoktam felkenni. Hamar beszívódik, nem marad ragacsos az arcom. Elég sokáig elég lesz ez a krém mert egy borsónyi elég az egész arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

hajas0711

2020. március 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, látványos változást látok mióta használom és smink alapnak is tökéletes. Teljesen lecsereltem az arcápolási termékeimet erre a termekcsaladra és eddig ez az első ami mattit, de nem hamlik tőle a homlokom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak