Eucerin

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aknés bőrre készült hidratáló, melyet kifejezetten azok számára fejlesztettek ki, akik gyógyszeres aknekezelés alatt állnak.

A gyógyszeres aknekezelés egyik gyakori mellékhatása, hogy a bőr súlyosan kiszárad. Ez az intenzíven hidratáló, nem ragadós krém enyhíti ezeket a tüneteket. A ceramidok erősítik a bőr védőrétegét és csökkentik a nedvességvesztést, a SymSitive közvetlenül a baj forrásánál hatva segít megnyugtatni az irritált bőrt, többek között enyhíti a szúró, égető érzést, a licochalcone A pedig segít a bőrpír csökkentésében. A formula segít visszanyerni az ellenőrzést a problémás, pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőr fölött, mely már a termék első alkalmazása után érezhetően simábbá, rugalmasabbá válik.

szucsillu

2020. március 26.

Tesztelésre kaptam, és bevallom őszintén nem gondoltam volna, hogy ennyire jót tesz a zsíros, olykor eléggé pattanásos bőrömmel. Látványosan szebb lett tőle, persze használom a lemosóját is. De azért szoktam 1-2 nap pihenőt tartani, mert úgy vettem észre, hogy képes hozzá szokni a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

biankaj

2020. március 26.

Nagyon örülök hogy kipróbálhattam ezt a terméket, ugyan nekem nem hozott olyan látványos változást, viszont akiknek adtam kis termékmintát tesztelésre, ők nagyon meg voltak vele elégedve. Nem hagy ragacsos érzetet. Szerintem egy próbát megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

ciska

2020. március 23.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Nagyon örülök neki hogy megismerhettem a termékcsaládot, mert ezelőtt nem használtam. Nagyon problémás a bőröm. 3 hete használom a krémet, nem túl látványosan de azért javult a bőröm állapota, így több hét után reménykedek majd a nagy változásokban. Első használatkor eléggé csípett a krém, amit éjszakára szoktam felkenni. Hamar beszívódik, nem marad ragacsos az arcom. Elég sokáig elég lesz ez a krém mert egy borsónyi elég az egész arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

hajas0711

2020. március 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, látványos változást látok mióta használom és smink alapnak is tökéletes. Teljesen lecsereltem az arcápolási termékeimet erre a termekcsaladra és eddig ez az első ami mattit, de nem hamlik tőle a homlokom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

jituszka

2020. február 18.

Könnyű kis hidratáló. Azért vettem, mert a pattanásos-mitesszeres bőrömre való szérumok hajlamosak kiszárítani az arcomat, de féltem, hogy a normál hidratálóm túl sok lenne. Erre a célra tökéletes, könnyen beszívódik, pont annyira hidratál, amennyire kell. Kifejezetten tetszik, hogy pumpás kiszerelésű, és higiénikus, nem kell kézzel belenyúlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Koosg19

2020. január 8.

Nagyon sajnálom, hogy 1 csillagot kell adjak a krémre, mert nagyon szeretem az Eucerin termékeit! Ahogy felkentem néhány percen belül teljesen vörös lett tőle az arcom és égő érzés is társult hozzá! Bíztam benne, hogy csak azért, mert első alkalommal használom, de másnap is ugyanez történt, úgyhogy nem kísérletezek tovább vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

byhero

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 28.

Bőrgyógyász ajánlotta gyógyszeres kezelés mellé. Amit ígér azt nálam nem tartotta be; nem enyhítette sem a szárazságot, sem a pirosas foltokat. Ragadt és ha a kezemre tettem az arcomat alvásnál akkor a kezem büdös lett.
Kap 2 csillagot, mert ahhoz képest hogy milyen kicsi sokáig elég volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Kap 2 csillagot, mert ahhoz képest hogy milyen kicsi sokáig elég volt.

veresbetti

2019. augusztus 5.

Éjszakára használom, télre lehet, hogy nappalra is fogom. Bioderma sébium termékekkel együtt használom, de ha véletlenül kihagyom, akkor az meglátszik az arcomon. Kellemesen hidratál, nem túl zsíros, hamar beszivodik. Az aknék pirosságán sokat enyhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

brobertina

2019. január 12.

Hormonális problémák miatt pattanásokkal küzdök az állkapocsvonalamnál-nyakamnál. Jelenleg nem vagyok gyógyszeres kezelés alatt, mert az életmódommal, megfelelő bőrápolással ezt karban tudom tartani. A krémet télen, esténként használtam, és nagyon szerettem. Nem okoz másnap reggelre zsírosodást, könnyen felszívódik, a bőröm pihepuha lett, és nem okozott pattanásokat. A bőröm gyulladt állapotán csak minimálisan segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak