Eucerin

Ár:   4060 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bmariann, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. október 13.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult formula!

• A szalicilsav (1,8% aktív) hatékonyan kezeli a pattanásokat
  • A nyugtató hatású kamilla csillapítja az irritációt
  • A pigmentek segítenek elfedni a hibákat
  • Nem mitesszerképző

racheldawes

2020. május 3.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Évekig a Catrice tégelyes korrektorát használtam, amivel teljesen elégedett voltam, de a sok pozitív hozzászólás után úgy döntöttem, kipróbálom ezt a terméket. Nekem sajnos már a szín sem volt megfelelő, túl világos. Nehezen lehetett eldolgozni és a fedése is hagyott némi kívánnivalót maga után, több rétegben sem működött. Friss sebekre sem a legjobb választás, ugyanis "ledobja" magáról, illetve azt sem tapasztaltam, hogy a sebgyógyulási folyamatot meggyorsította volna. Nagyon gyorsan elhasználtam, szerintem egy hónapig sem bírta. Ár-érték arányban vannak ennél sokkal jobb korrektorok, mint például a fent említett Catrice, amihez vissza is tértem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

nyuszita

2020. április 12.

Ár-érték arányban szerintem nem a legjobb. A Catrice tégelyes korrektora nekem jobban bjött, annak szebb a fedése és jobb az ára. Ebből ráadásul csak egy árnyalat létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

kundus

2020. február 11.

Nekem ez vált be eddig a legjobban. És van tapasztalatom, kipróbáltam vagy 20 terméket eddig, de ez a tökéletes. Most fogyott el, kb 3 éve vettem, és egyszer sem hagyott cserben. Nemcsak fed, de közben gyógyítja is a gyulladt részt, szóval megyek és veszek is ma egy újat 😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Lorna

2019. november 16.

Sok korrektorral az a gondom, hogy nem marad nap végéig a bőrön. Felrakom reggel az Átlag Korrektort. Belepillantok a tükörbe: Piros gyulladt hivatlan vendég az arcomon a pincébe száműzve. Hátba veregetem magam, lakást elhagyom.
Hazatérve belepillantok a tükörbe: hivatlan vendég nemcsak, hogy feltörte a pince lakatját és a felső szintre jutott, de meg is itta a hűtőmből a tejet, és pirosra festette a nappalit mire hazaértem.
A lényeg ez a korrektor nem csinálja azt. Ha odarakom ahova rakom, jó sokszor vastagon átmegyek rajta ottmarad. Ezért már lekörözi az általam ismert korrektorok.. nos 100%-át.
Tetszik, hogy van benne szalicilsav bár nem érzem, hogy bármit is használna. Nálam nem tűnik el tőle gyorsabban a hivatlan vendégem. Inkább olyan intellektuális elméleti síkon tetszik benne hogy van szalicilsav benne, olyan: ó, ez most biztos kiváltképp jó nekem! szinten. Gyakorlati síkon pattanásra az Akneroxid 10 vált be nekem.
Ami zavar benne, amit már mások is említettek, hogy könnyen kitörik a tekerőjéből.
Gyakori, harcedzett rúzshasználóként tudom, hogy nem szabad sokáig kitekerni a rúzst vagy az Eucerin Dermopurifyer fedőstiftet különben eltörik. Mégis rengetegszer előfordult, hogy letört. Ilyenkor megmostam, vagy néha késsel lekapargattam az oldalát.
A folyamatos kitörés, és amiatt mert nem tudok tökéletes szint találni, egy parányit sötét és egy parányit sárgábba hajlik, emiatt adok 4 csillagot rá.
De tényleg hasznos mütyür, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

De tényleg hasznos mütyür, újra fogom venni.

Buklika

2019. október 22.

Nagyon szépen fedi a nagy ragyáimat, és mivel bevált, beruháztam a DermoPure termékcsalad másik két krémjére is. Drága, de abszolút megéri, mert más korrektorra/alapozóra nincs is szükségem.
Egy bajom van vele: 1x ahogy lerántottam róla a kupakot, kijött a stift is, és hogy ez ne forduljon elő újra, óvatosan kell vele bánni.
A felkenéséről simán el is lehet felejtkezni, mert hagyja a bőrömet lélegezni, és tükörben közelről nézve sem látszik, annak ellenére hogy jótékonyan fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

nyk

2019. június 26.

Évek óta ezt használom, teljesen elégedett vagyok vele. Nekem a legfőbb szempont mindig az, hogy ne rontson a termék a (szuper érzékeny) bőröm állapotán és főleg ne okozzon még több pattanást. Ez a termék ha le nem is szárítja a meglévőket de szépen elfedi, viszonylag tartós és a gyulladást is kicsi visszább húzza. Jobbat eddig még nem találtam, pedig rengeteg korrektort kipróbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Ramri

2019. június 26.

Elhasználtam már vagy 6 darabot az utobbi évek során. Tartós felkenés után, picit szárítja a pattanásokat (ami plusz pont), nagyon sokáig elég. Nagyon sokfélét kipróbáltam, de már pár éve ennél ragadtam, tökéletes.

Mahoney

2019. június 13.

ez az ami a legjobban passzol a bőrszínemhez, illetve a fedése is jó. bár nálam nehéz dolga van, mert én nem csak patikat és pirosságot fedek el vele hanem a patikból keletkezett sebeket is. az ára tényleg húzós, de mivel korrektorról van szó, nem pedig egy alapozóról lehet életem végéig elég lesz már😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Kispanda

2019. május 15.

Karácsonyra kaptam, nekem a színnel nincs bajom, mert valami csoda folytán tökéletes az alapozómmal. Mintha egy picit segítene gyorsabban gyógyulnia a gyulladt, piros pattanásoknak, több se lett tőle. Nekem szerelem, kicsit drágállom, de sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

MormiOrsi

2019. április 1.

Valamilyen kuponnapos alkalomkor sikerült belefutnom, így a fenti áránál kedvezőbben tudtam megvenni. Az értékelésem viszont csak 3-as, mert nem hiszem, hogy újra beruháznék rá a teljes áráért. Egyetlen dolog tetszik benne, hogy egész jól elfedi a piros pattanásokat az arcon, jobban, mint egy korrektor vagy alapozó. Viszont pl a nyakamnál nekem is nagyon elüt a színe, így ott nem tudom használni. Emellett tökre örültem, hogy van benne szalicilsav és az majd segít lehúzni a pattanásokat, de igazából nem vettem észre, hogy gyorsabban gyógyultak volna ettől a terméktől.

Update: hát, fel kell húznom egy csillaggal, mert mióta ez megvan, azóta hozzá sem nyúltam a catrice camouflage korrektoromhoz, mert sokkal jobban fedi a piros foltokat és most, hogy már nagyon kifogyóban van elkezdtem pánikolni, hogy "de nekem kell még ebből"! :D Így szerintem újra fogom vásárolni, nem a pattanás szárító hatása miatt, mert az továbbra sincs, hanem a fedése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.