Eucerin

Ár:   4060 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bmariann, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult formula!

• A szalicilsav (1,8% aktív) hatékonyan kezeli a pattanásokat
  • A nyugtató hatású kamilla csillapítja az irritációt
  • A pigmentek segítenek elfedni a hibákat
  • Nem mitesszerképző

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

izabella73

2024. június 5.

Nekem bevált, szépen fedi a pirosságot, szivaccsal könnyen el lehet dolgozni. Kis puderrel fixálva tartós is. Semmilyen problémát és irritációt nem okozott az érzékeny bőrömön.
Amikor van rá akció vagy kuponos napok, akkor szoktam beszerezni úgy nem annyira húzós az ára sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 5.

AmaraMagnolia

2024. február 29.

Szeretem, mert segít megőrizni a bőröm egyensúlyát, nem okoz pattanásokat sőt láthatóan kevesebb van, amikor ezt használom és nem a drogériásat. Könnyed fedése van, közepesnek modnanám, de púderral fixálva szuper. Egyetlen negatívuma, hogy amikor dolgozom el kukacosodik. Pedig előtte arcot tisztítok, az eucerin hidratálóját használom mellé szóval nem tudom miért. Ettől eltekintve ha óvatosabban maszatolom magamon el, akkor nem történik ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 29.

rebus

2023. október 12.

erre a csodára mondom azt, hogy az utolsó fillérig megérte a pénzét: tényleg működik, sokkal hamarabb elmúlik egy-egy pattanásom, ha ezt használom; a mennyisége igazán kiadós, szerintem sosem fog elfogyni; a színe éppen tökéletes a bőrömhöz. 5*, teljes imádat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 12.

Karina08

2022. október 7.

Nem egy olcsó termék, de nekem jobban bevált, mint az eddig próbált bármelyik másik korrektor, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

miko02

2022. szeptember 18.

Már a haramadik stiftet használom, nagyon szeretem. Nekem elég bőrközeli a színe, így nem bánom, hogy nincs belőle több árnyalat. A pattanásokat kb. 2 használat alatt leszárítja és a foltokat is szépen elfedi. Az ára kicsit borsos, jellemzően Glamour napok alatt szerzem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

balazskrisztii

2022. szeptember 13.

Törik, nincs belőle több árnyalat (az én arcomon lévőket inkább kiemelte, mint eltűntette) és semmi hatását nem láttam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Nestafan

2022. június 30.

Jó fedése van, "megérleli" a pattanásokat. Nekem bevált, amikor szükségem volt rá. :) Mivel kevés kell belőle ár-érték arányban elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

blackdiamond27

2022. június 19.

Acne pillanatnyi elfedésére alkalmas. Irreálisan magas az ára és nem tartós. Kb 1 órát ha kibír. Ráadásul világos az árnyalata, így nehéz egységesíteni a bőrszínemmel. Nagyon hamar megreped, eltörik a rúd. Csalódás volt számomra mert én 1-2 terméket kivéve kizárólag az Eucerin termékeit használom. Nekem nem vált be. A DM-ben kapható ugyanerre a célra szánt Balea 100x jobban teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

Csirip

2022. június 13.

Szépen fed és szárít is, az én bőrtónusomhoz illik. A férjem herpeszre is használta már, azt is jól elfedi. Ezer évig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

Linzike

2022. április 1.

Tökéletes fedés, szuper állag és valóban csökkenti a gyulladást. Újra vevős. Egyetlen hátránya, hogy valóban könnyen törik, sajnos a végefelé letört egy kis darab :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.