Eucerin

Ár:   4060 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bmariann, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult formula!

• A szalicilsav (1,8% aktív) hatékonyan kezeli a pattanásokat
  • A nyugtató hatású kamilla csillapítja az irritációt
  • A pigmentek segítenek elfedni a hibákat
  • Nem mitesszerképző

Ár: 2300 , Eladó: Lilc
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel, posta

kovacsnikoletta92

2021. november 12.

Egy ideig vonakodtam, hogy megrendeljem, mert arra az egy-két pöttyre bármi jó... öreg hiba volt várni vele.
Iszonyatosan jó kis cucc, nagyon szépen takar, könnyen használható és tartós is. Nem használok alapozót, de egy fél napot simán kibírt a nagy, gyulladt piros pattanásokon és a nap végére kb fele akkorára össze is ment. Már többször használtam. Garantáltan újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

sigma

2021. november 11.

Huha, na jo ez durva.
Kar hogy csak egy szinben kaphato, de oltari mazli, hogy annyira durvan nem ut el a borszinemtol. Smink ala-fole is hasznalom, szoval viszonylag vastagon kenem be vele a csunyasagokat. Szepen el lehet dolgozni, elfed mindent, es meglepoen tartos is, nekem nem is kell ujra kenni a nap folyaman, bar nem is piszkalom az arcom.
Pattanas utani sebekkel csodat muvel. Reggel felkenem, estere leszaritja teljesen, lejon a sebrol a var, egeszen elkepeszto, ilyen gyorsan sebem meg semmitol sem gyogyult.
A pattanasokkal kapcsolatban azt vettem eszre, hogy inkabb azt segiti, hogy beerjenek es konnyen kinyomhatova valjanak, visszahuzodni nem fognak tole, legalabbis nalam. Ennek ellenere maximalis 5*, ez az eddigi legjobb korrektorom. Amiket eddig probaltam azok csak az elfedesben voltak jok, de ez legalabb csinal is valamit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Huha, na jo ez durva.

dorogiagi

2021. július 2.

Szárítja, nyugtatja a pattanásokat. Én smink alá használom. Nem egy tökéletes korrekror és a színe sem passzol teljesen a bőrömhöz,. De valamennyit segít a gyulladáson és pár nap alatt leszárítja. Már a 3.-at használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

Szemiramisz77

2021. június 20.

Sem a nyári sem a téli bőrszínemhez nem passzol, mondhatnám teljesen elüt tőle. Ha egy egész éjszaka hagyom fent, akkor sem szárítja le a pattanást, nem húzódik tőle vissza még a legkisebb sem. Mindössze 2g az egész, nem éri meg, ennél még egy sima Dm-es ABDECKSTIFT is szebben takar. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

GabriellaE

2021. április 28.

Jó kis korrektor. Szépen elfedi azt az 1-2 piros pöttyöt ami néha kijön rajtam és le is szárítja 2 nap alatt.
Szerintem nem drága, főleg, hogy ritkán kell érte nyúlnom, szerintem egy életre elég lesz nekem. Szépek az összetevői, nincsenek benne felesleges dolgok. Szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Utolsó lépésként, fényvédő fölé viszem fel. És az még egy nagyon jó dolog, hogy nincsen benne illatanyag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

tetrus97

2021. február 6.

Azért ez a korrektor nyilván nem alkalmi smink készítésére való, viszont hétköznapra és akár otthonra is nagyon jól működik. Szépen eldolgozható, és valóban segít valamennyit a pattanásokon. Nekem alapozó alá is működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

racheldawes

2020. május 3.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Évekig a Catrice tégelyes korrektorát használtam, amivel teljesen elégedett voltam, de a sok pozitív hozzászólás után úgy döntöttem, kipróbálom ezt a terméket. Nekem sajnos már a szín sem volt megfelelő, túl világos. Nehezen lehetett eldolgozni és a fedése is hagyott némi kívánnivalót maga után, több rétegben sem működött. Friss sebekre sem a legjobb választás, ugyanis "ledobja" magáról, illetve azt sem tapasztaltam, hogy a sebgyógyulási folyamatot meggyorsította volna. Nagyon gyorsan elhasználtam, szerintem egy hónapig sem bírta. Ár-érték arányban vannak ennél sokkal jobb korrektorok, mint például a fent említett Catrice, amihez vissza is tértem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

nyuszita

2020. április 12.

Ár-érték arányban szerintem nem a legjobb. A Catrice tégelyes korrektora nekem jobban bjött, annak szebb a fedése és jobb az ára. Ebből ráadásul csak egy árnyalat létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

kundus

2020. február 11.

Nekem ez vált be eddig a legjobban. És van tapasztalatom, kipróbáltam vagy 20 terméket eddig, de ez a tökéletes. Most fogyott el, kb 3 éve vettem, és egyszer sem hagyott cserben. Nemcsak fed, de közben gyógyítja is a gyulladt részt, szóval megyek és veszek is ma egy újat 😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Lorna

2019. november 16.

Sok korrektorral az a gondom, hogy nem marad nap végéig a bőrön. Felrakom reggel az Átlag Korrektort. Belepillantok a tükörbe: Piros gyulladt hivatlan vendég az arcomon a pincébe száműzve. Hátba veregetem magam, lakást elhagyom.
Hazatérve belepillantok a tükörbe: hivatlan vendég nemcsak, hogy feltörte a pince lakatját és a felső szintre jutott, de meg is itta a hűtőmből a tejet, és pirosra festette a nappalit mire hazaértem.
A lényeg ez a korrektor nem csinálja azt. Ha odarakom ahova rakom, jó sokszor vastagon átmegyek rajta ottmarad. Ezért már lekörözi az általam ismert korrektorok.. nos 100%-át.
Tetszik, hogy van benne szalicilsav bár nem érzem, hogy bármit is használna. Nálam nem tűnik el tőle gyorsabban a hivatlan vendégem. Inkább olyan intellektuális elméleti síkon tetszik benne hogy van szalicilsav benne, olyan: ó, ez most biztos kiváltképp jó nekem! szinten. Gyakorlati síkon pattanásra az Akneroxid 10 vált be nekem.
Ami zavar benne, amit már mások is említettek, hogy könnyen kitörik a tekerőjéből.
Gyakori, harcedzett rúzshasználóként tudom, hogy nem szabad sokáig kitekerni a rúzst vagy az Eucerin Dermopurifyer fedőstiftet különben eltörik. Mégis rengetegszer előfordult, hogy letört. Ilyenkor megmostam, vagy néha késsel lekapargattam az oldalát.
A folyamatos kitörés, és amiatt mert nem tudok tökéletes szint találni, egy parányit sötét és egy parányit sárgábba hajlik, emiatt adok 4 csillagot rá.
De tényleg hasznos mütyür, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

De tényleg hasznos mütyür, újra fogom venni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.