Eucerin

Ár:   4060 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bmariann, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult formula!

• A szalicilsav (1,8% aktív) hatékonyan kezeli a pattanásokat
  • A nyugtató hatású kamilla csillapítja az irritációt
  • A pigmentek segítenek elfedni a hibákat
  • Nem mitesszerképző

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Karina08

2022. október 7.

Nem egy olcsó termék, de nekem jobban bevált, mint az eddig próbált bármelyik másik korrektor, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

miko02

2022. szeptember 18.

Már a haramadik stiftet használom, nagyon szeretem. Nekem elég bőrközeli a színe, így nem bánom, hogy nincs belőle több árnyalat. A pattanásokat kb. 2 használat alatt leszárítja és a foltokat is szépen elfedi. Az ára kicsit borsos, jellemzően Glamour napok alatt szerzem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

balazskrisztii

2022. szeptember 13.

Törik, nincs belőle több árnyalat (az én arcomon lévőket inkább kiemelte, mint eltűntette) és semmi hatását nem láttam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Nestafan

2022. június 30.

Jó fedése van, "megérleli" a pattanásokat. Nekem bevált, amikor szükségem volt rá. :) Mivel kevés kell belőle ár-érték arányban elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

blackdiamond27

2022. június 19.

Acne pillanatnyi elfedésére alkalmas. Irreálisan magas az ára és nem tartós. Kb 1 órát ha kibír. Ráadásul világos az árnyalata, így nehéz egységesíteni a bőrszínemmel. Nagyon hamar megreped, eltörik a rúd. Csalódás volt számomra mert én 1-2 terméket kivéve kizárólag az Eucerin termékeit használom. Nekem nem vált be. A DM-ben kapható ugyanerre a célra szánt Balea 100x jobban teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

Csirip

2022. június 13.

Szépen fed és szárít is, az én bőrtónusomhoz illik. A férjem herpeszre is használta már, azt is jól elfedi. Ezer évig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

Linzike

2022. április 1.

Tökéletes fedés, szuper állag és valóban csökkenti a gyulladást. Újra vevős. Egyetlen hátránya, hogy valóban könnyen törik, sajnos a végefelé letört egy kis darab :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 1.

floracska6

2022. január 8.

Nagyon jó termék szerintem, ahogyan az egész Dermo pure termékcsalád! A szín az én bőrömtől csak egy picit üt el, de alapozóval eldolgozva ez nem feltűnő. Valamennyire szárítja is a patikat, gyorsabban begyógyulnak ha használom. Biztosan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

kovacsnikoletta92

2021. november 12.

Egy ideig vonakodtam, hogy megrendeljem, mert arra az egy-két pöttyre bármi jó... öreg hiba volt várni vele.
Iszonyatosan jó kis cucc, nagyon szépen takar, könnyen használható és tartós is. Nem használok alapozót, de egy fél napot simán kibírt a nagy, gyulladt piros pattanásokon és a nap végére kb fele akkorára össze is ment. Már többször használtam. Garantáltan újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

sigma

2021. november 11.

Huha, na jo ez durva.
Kar hogy csak egy szinben kaphato, de oltari mazli, hogy annyira durvan nem ut el a borszinemtol. Smink ala-fole is hasznalom, szoval viszonylag vastagon kenem be vele a csunyasagokat. Szepen el lehet dolgozni, elfed mindent, es meglepoen tartos is, nekem nem is kell ujra kenni a nap folyaman, bar nem is piszkalom az arcom.
Pattanas utani sebekkel csodat muvel. Reggel felkenem, estere leszaritja teljesen, lejon a sebrol a var, egeszen elkepeszto, ilyen gyorsan sebem meg semmitol sem gyogyult.
A pattanasokkal kapcsolatban azt vettem eszre, hogy inkabb azt segiti, hogy beerjenek es konnyen kinyomhatova valjanak, visszahuzodni nem fognak tole, legalabbis nalam. Ennek ellenere maximalis 5*, ez az eddigi legjobb korrektorom. Amiket eddig probaltam azok csak az elfedesben voltak jok, de ez legalabb csinal is valamit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Huha, na jo ez durva.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.