Eucerin

Ár:   3319 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: summer88, Módosítva: 2012. március 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nappali arcápoló mitesszeres, pattanásos bőrre. Szabályozza a faggyúkiválasztást és hatékony a bőrhibák ellen. Mattítja és láthatóan finomabb állagúvá teszi a bőrt.

Jellemzők:

• L-karnitin, decandiol és licochalcone A hatóanyagtartalommal
  • Antibakteriális
  • Gyulladáscsökkentő
  • Könnyű hidratálást biztosít
  • Olaj- és illatanyagmentes

6vilag

2019. november 16.

Ajándékba kaptam a lányomtól. Mind a ketten rákattantunk a gyógyszertári termékekre, de ezt biztos, hogy nem vettem volna meg, mivel alig ismertem.

Kellemes csalódás volt. Nem zsírosít, ami nálam nagy szó. Használtam éjjel nappal. Csak néha van pattanásom, azokkal szerintem kb. semmit sem kezd, arra célzottan egy antibiotikumos krémet használok, amit orvos ír. Ritkán kell, de attól hatásosabb szerrel még nem találkoztam.
Ez illatmentes, de egy nagyon enyhe "patikai" illatot mégis érzek.
Gyorsan fel- és beszívódik, nem csillogok tőle és kellően is hidratál. Adagolója tökéletes, mind hétköznapokra. mind utazáshoz.
Nem kiemelkedően extra termék, főleg nem csodaszer, de jó. Elhasználom, most már, hogy hidegebbre fordult az idő, teszek hozzá még egy kis szérumot, így elég, de még még nem sok. Bár a munkahelyemen délutánra néha érzni szokatam, hogy kissé zsíros lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 16.

Ez illatmentes, de egy nagyon enyhe "patikai" illatot mégis érzek.

nyk

2018. július 2.

Az éjszakai hidratálóját a termékcsaládnak imádom, már évek óta használom, viszont ez a nappali krém nem igazán jött be. Habár pattanásokat nem okozott, nekem inkább csak fokozta a zsírosodását a bőrömnek, nem szerettem használni. Illetve zsíros bőrűeknek kifejezetten ártalmas az alcohol egy termékben, neki pedig a 4. helyen szerepel az INCI-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Lilia84

2018. március 18.

Kb 3 hete használom az éjszakai krémmel együtt. Az éjszakai krémmel nagyon elégedett vagyok, szerintem csodaszer, viszont ez a nappali krém elég nagy csalódást okozott. Nem igazán mattít, sőt, én érzek egy vékony olajos réteget a bőrömön használat után. Sminkalapnak sem jó, sokkal hamarabb átfénylik a bőröm, néhány órával később pedig szabályosan lefolyik az alapozó. Felkenés után egy picit csíp, és enyhén ki is pirosodik a bőröm, pedig nem szokott érzékeny lenni. A szaga kifejezetten rémes (érdekes, hogy ez az illatmentes krém irritálja a bőröm, míg az éjszakai, illatos változat egyáltalán nem). Bőrhibákat legalább nem okozott, a hidratáló hatása megfelelő. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

judit.skarupka

2017. december 4.

A gyulladásokat valóban leviszi, de nagyon durván zsírosítja a bőrömet. Nem lett végső megoldás, keresünk tovább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

vvv

2017. november 19.

Kb. egy hónapja használom. Szeretem. Nincs tolakodó illata, de nem is büdös.
Az biztos, hogy nem fénylik át az arcom tőle, nem csillog.
Abban még nem vagyok biztos, hogy kellően hirdatál-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Kb. egy hónapja használom. Szeretem. Nincs tolakodó illata, de nem is büdös.
Az biztos, hogy nem fénylik át az arcom tőle, nem csillog.
Abban még nem vagyok biztos, hogy kellően hirdatál-e.

simpe_dora

2017. október 25.

Szuper termék! A zselés arctisztítóval együtt csodákra képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Szuper termék! A zselés arctisztítóval együtt csodákra képes.

Bubucim

2017. október 21.

Soha nem tervezetem olyan márkák termékeit vásárolni, amit csak gyógyszertárban lehet kapni, ám a sors mégis erre kényszerített. Régebben nagyon száraz, húzódó bőröm volt, amire prevencióként Avonos és Oriflame-es krémek is jók voltak. Tavaly viszont nagyon zsírosodni kezdett, amivel bőrgyógyászhoz fordultam, aki további kivizsgálásokra küldött. Kiderült, hogy hormonális probléma húzódik a háttérben. Éjszakára Skinoren krémet írt fel, de nappalra is kellett valami az arcomra, mert fénylett és egyben húzódott is. Ekkor találkoztam az Eucerinnel, mivel ezt javasolta. Gyerekkorom óta ehhez a bőrgyógyászhoz járok, maximálisan megbízom benne. Csodát nem várhatok sem ettől, sem másik krémtől, hiszen ha belső probléma okozza a zsíros bőrt, ez csak felszíni, külső kezelés. 30 felé pedig már igen gyanús, hogy belső oka van. Egy valami biztos: nem véletlen ajánlotta a bőrgyógyász. :) Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, és azt vettem észre, hogy este is csak kicsit fénylik a bőröm. Nem nagyon olcsó krém, viszont vannak ennél jóval drágább arckrémek is. A 10.000 Ft feletti kategóriára gondolok konkrétan. Nem tudom, hogy azok mennyivel jobbak, viszont csakis azt fogom használni, amit a bőrgyógyászom ajánl, nem pedig az agyonreklámozott krémeket. Ha az ember nem ért a kémiához, illetve a kémiához és a bőrbetegségekhez, akkor igenis szakember segítségét kell kérni, mert évekbe, sőt évtizedekbe is telhet, mire megtalálja azt a krémet, ami a bőrének megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

nudelover

2017. október 1.

Nos, mikor a csillagokat osztottam azzal az előfeltevéssel tettem, hogy én nem hiszek a csodaszerekben, mmint ami a krémeket illeti. A táplálkozás mindennek az alapja, nekem a halolaj kapszulák, ami EPA DHA tartalmú, azok tették és teszik rendbe a bőrömet, tudom ajánlani mindenkinek. Viszont, ettől sajnos még mindig kevert bőrtípusom van, szinte mindentől húzódik, a felszíne kiszárad, de a zsírosabb krémektől viszont már jönnek a pattanások az alsóbb bőrrétegek eltérése miatt. Használtam olcsóbb, avonos krémeket, garniert, amik mintha csak a felszínen mázolták volna be az arcom, fel se szívódnak rendesen, csillog a bőröm tőlük, na ez nem ilyen. Nekem ez az eddigi legjobb, ami jól felszívódik, nem ilyen mű parfümös illatú, kellemes lesz a bőröm, nem húzódik, nem is csillog fényesen, nem csinál még több pattanást. Ja és sokáig elég! Már nem is emlékszem rá, mikor vettem, amit most használok. Az olyasmiben nem hiszek, hogy majd az összes kis miteszer eltűnik, és olyan lesz a bőrünk mint a babáknak, mert sajna már nem vagyunk babák :) (Ami mondjuk nekem vicces, hogy ilyen sárgás takony színe van, mindig az jut eszembe róla. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Lina1105

2017. június 29.

A hidratáló hatása a téli időszakban picit kevés, de az év többi részére tökéletes. Nem zsírosít, és mióta használom, jóval kevesebb és kevésbé ronda pattanásom lett. Az elején nagyon utáltam az illatát, de szerencsére nem tartós, és már megszoktam. Kiadós kiszerelés, már több mint fél éve használom minden reggel, de még mindig van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

kisvirci

2017. június 19.

Szintén egy hete használom a hozzá tartozó arctisztító zselével együtt. Nem mondanám rossznak, állagra kicsit "folyós" de ez nem von le az értékéből. Illatra viszont nekem kicsit kellemetlen, nem tudom miért de jó sokáig megmarad sajnos! Hatásra, nem szárít, viszont ahhoz képest hogy zsíros/problémás bőrre van, felvitel után pár óra elteltével kicsit elnehezíti a bőrt.... Közepesen jó, ezért tőlem 3 csillagot kap csak!
Up-date: ebből is már a 2. flakonnál tartok! Csodás! Az illatát már észre sem veszem, nagyon szereti a bőröm! Semmi elnehezülés, semmi zsírosság. Mindenkinek bátran ajánlom. Megérdemli az 5 csillagot bőven!!!! annyira megszerettem az eucerint, amennyire csak lehet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.