Eucerin

Ár:   3140 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 94Tia, Módosítva: 2016. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megnyugtatja és intenzíven hidratálja a kiszáradt bőrt, ami azért nagyon fontos, mert a bőrszárazság a gyógyszeres aknekezelés egyik leggyakoribb mellékhatása. A termék faggyútermelést szabályozó, antibakteriális és gyulladásgátló hatású, erősíti a bőrbarrier funkciókat és fényvédelmével óvja a bőrt a napsugárzás káros hatásai ellen.

Maja92

2016. november 13.

Fényvédős nappali arckrémet kerestem és mivel az eddig használt Eucerin termékekkel elégedett voltam, megvettem ezt.
Amit kis negatívumként tudok felhozni az az, hogy elég furi szaga van, de ez hamar eltűnik.
Jól hidratál és eddig nem irritálja a bőrömet sem, smink alá is szuper. Az 50ml-es kiszerelésnek és pumpás adagolónak külön örülök.

UPDATE:
Csalódás, az én arcomon is jelentkeztek az apró pattanások pár nap használat után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

94Tia

2016. április 25.

Termékmintát kaptam ebből a termékből. Azt hittem ez túl sok lesz az én arcbőrömnek de nem, jól hidratál és matt végeredménye lesz. Nincs illata, picit sárgásabb színű jól eldolgozható. Problémás, illetve néha-néha megjelenő pattanásos, mitesszeres bőrre szuper! Mert ugye a problémás bőrt hidratálni is kell! Eddig jó véleménnyel vagyok a termékről, 3 napja használom, a mélytisztitó géllel együtt, most csak Eucerin Dermopurifyer termékeket Tesztelek.

UPDATE:
5napja használom a terméket a mélytisztító géllel együtt és apró pattanások lettek az arcomon...mivel 5 napja csak Eucerint használtam így biztos ettől van. Sajnos nekem nem vált be pedig az elején jónak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Butylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).