Eucerin

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Closet, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Növeli a rugalmasságot és segít feltölteni a mély ráncokat, ezáltal erősíti a bőr struktúráját.

Az egyedi és innovatív formula többféle módon is hat a bőr öregedése ellen. Az arctiin (egy hatóanyag, mely bizonyítottan felgyorsítja a kollagén megújulását a hámsejtekben) együtt fejti ki hatását a silymarinnal (egy erőteljes antioxidánssal, mely védi a kollagént és az elasztint a lebomlástól, emellett javítja a sejtszintű vérkeringést is). Emellett a formula gazdag nagy és kis molekulasúlyú hialuronsavban is, mely láthatóan feltölti a ráncokat. A bőr feszes és bársonyos érzetűvé válik, és ránézésre is friss, sugárzó lesz.

Az Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Bőrtömörséget regeneráló éjszakai krém argánolajat is tartalmaz. Ez a bőrápoló lipidekben gazdag olaj segíti a regenerációt és simává teszi a bőr felszínét az éjszaka során.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szabianyu

2021. március 19.

Én nagyon szeretem, már a második tégellyel használom. Jó érzés az arcomnak amikor felkenem, szebb azóta a bőrképem is. A nappali párját is használom. Sokszor keverek hozzá pár csepp szérumot is. Tényleg viszonylag sűrű, testes krém, lehet hogy nyárra másik kell majd, de szerintem maradok a márkánál akkor is. Én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Csilla_Csilla

2021. január 16.

Kicsit talán korai a véleményformálás, de azért leírom az első benyomásaimat erről a krémről. Nekem állagra furcsa. Tömör, testes, már-már vágható krém, talán egy kicsit nehezen is kenhető emiatt. Másnap reggel érzetre hagyott maga után egy vékony réteget az arcbőrön (ami nem gond, más krémeknél is tapasztaltam ilyet). Az arcomat puhának is hidratáltnak éreztem egész nap, ami nagy pozitívum. Ráncfeltöltésről egyelőre még nem tudok nyilatkozni, mert csak nemrég kezdtem el használni. Viszont, ami miatt le kell vonnom egy csillagot és nem is fogom emiatt újra venni ezt a krémet, hogy nekem rettenetesen illatos! Én komolyan nem értem, miért kellett ennyi parfümöt bele erőltetni ebbe a tégelybe! Durván puderes, parfümös illata van és a ami a legrosszabb, hogy ez az illat egész este és éjszaka ott ült az arcomon (másnap reggel is küzdöttem vele arcmosásnál). El fogom használni, mert azért jól hidratál és elég sokba is került. De ez az illat kikerget a világból. Meg is fogadtam, hogy ezek után tudatosan a parfümmentes krémeket fogom keresni.

Update: elajándékoztam a krémet, mert nem tudtam megbarátkozni ezzel az erőteljes illattal, ami az arcon hagy/hagyott még másnap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

agi.greendaygirl

2020. november 5.

jól hidratál, sűrű, testes krém, mint a többi eucerin (amiket próbáltam). Vékonyan felvíve nem nehéz viselet, és a hatása így is erőteljes. Tetszenek az összetevői, van benne pár jó kis cucc. Mivel tényleg elég egy vékony réteg belőle, azt gondolom, viszonylag gazdaságosan használgatható. Talán szebbnek is látom a bőröm tőle. Öt csillagot kap, nem azért, mert szó szerinti csodaszer, hanem mert elégedett vagyok,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Katie

2020. február 6.

Nagyon drága, de ajándékba kaptam, és el fogom használni, mert igazából nem rossz. Az állaga kicsit fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Futureline

2019. július 6.

Fura kozepesen suru ragasztoszeru allaga van. Felkenve zsirosnak tunik de kb. 10 perc mulva szinte mattra beszivodik. A hidratalasa szamomra gyengecske. Valoban feszesiti a bort es szebb kipihentebb borkepet ad. Viszont nekem hianyzik a hidrataltsag erzese es jelenleg 30 °C folott van a nappali homerseklet. Bar eddig csak estere hasznaltam. Telre semmikepp sem jo. Az illata igenyes, kidolgozott, kellemes. Elhasznalom ezt a tegelyt es ennyi volt. Biztosan nem veszem ujra. A markan belul van sokkal jobban hidratalo termek is. Valamint a Bioderma atoderm nutritive krem kb. ugyanezt a feszesito hatast tudja sokkal erosebb hidratacio mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Honeyhair

2019. július 3.

Anyukám túl van már a hatvanon, a változókoron, és rengeteget küszködik a bőrszárazsággal, a vízhiánnyal, a feszüléssel, a rugalmasság elvesztésével. Én szoktam ellátni arckrémekkel; ha látok valamit, amiről úgy gondolom, hogy segíthet rajta, megveszem. Általában szereti, amiket választok neki (az Eucerintől is többfélét kipróbáltattam már vele), de ez a krém volt az első - a nappali párjával együtt -, amire azt mondta, hogy tartósan szeretné használni. A bőre feszülése hihetetlen mértékben enyhült, az arca ránézésre is kisimultabb, egyenletesebb, nem annyira elgyötört. Kívülállóként én is úgy látom, hogy nagyon hatásos ez a krém, és még csak nem is a legdrágább azok között, amiket eddig kipróbált. Öt csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.

matepiro

2019. június 17.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Nagyon jó krém. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Kellemes puhává varázsolta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

puderecset

2019. január 22.

1. hét
Egyenlőre nagyon szuper. Éjszakai krém ellenére nem zsíros állagú, szépen beszívódik, pihe-puha érzetet hagy maga után, így nappalra is használom.
Sminkelni simán lehet rá, nem gond.
Nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm. A laza állag ellenére, szépen hidratált az éjszaka. Továbbiak később, mert ugye ránfeltöltést is ígér a krém, de nyilván nem egy hét után! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

1. hét
Sminkelni simán lehet rá, nem gond.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Arctium Lappa Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.