Eucerin

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Pillanatok alatt látható eredmény: a hialuronsav gyorsan helyreállítja a bőr teltségét és láthatóan csökkenti a ráncokat. Ráncfeltöltő hatás belülről: a bioaktív glükozid szaponin stimulálja a bőr saját hialuronsav-szintézisét a mélyebb rétegekben. Feltölti a ránc alatti mélyebb kötőszövetet. A ráncokat - még a mélyebbeket is - belülről tölti fel.

SPF15-el

anita8903

2020. május 26.

Kb. fél éve használom a krémet, nekem kellően feltölti a száraz részeket a bőrömön, könnyű, hamar beszívódik. Az illata szerintem egyáltalán nem zavaró. Újra megvenném a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

jucsi

2018. december 8.

Nagyon csúnya pattanásokat okozott a bőrömön. Azóta nem mertem használni. Reménykedtem, hogy az Eucerin termékek között megtalálom az arcbőrömre ideálisat, de ezzel a krémmel nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

MelindaSoregi

2018. július 25.

Mintát próbáltam belőle, és nem kentem az egész arcra, csak esténként a szemem alá, ahol viszont csodákat tett, láthatóan csökkentette a puffadást, ráncosodást. Valóban nagyon sűrű krém, egész arcra nem merném kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

edonka

2017. január 7.

egyetlen egyszer használtam. ajándékba kaptam. a szemem olyan szinten könnyezett tőle, hogy fél órán keresztül nem láttam semmit - pedig nem kentem bele. a bőröm foltokban kipirosodott, muszáj volt lemosnom. sajnálom, most áll a polcon, nincs szívem kidobni. lehet kézkrémnek elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

naturefun

2017. január 5.

Nagyon sűrű, nehéz krém, nem kap levegőt alatta a bőr, három nap használat után fájdalmas pöttyeim lettek. Kézkrémként használtam el, kidobni sajnáltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

Anita1978

2016. december 28.

Finom illatú, szuper àllagú, kitűnően hidratàló krèm amely sminkalapnak is tokeletes.Nem vagyok hű, minden ujdonsagot kiprobalok, szoval ne mondom hogy ujravasarolom mert ugye a rancokat egy krem nem tunteti el, de tenyleg jo kis krem.Vettem kis arc ultrahang gepet es azzal is ra szoktam dolgozni heti 3szor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Yubiri

2016. október 13.

Ár-érték arányban nekem nem éri meg, de egy finom illatú, kellemes állagú krém ez, amely úgy vettem észre, valóban helyreállítja a bőr teltségét, mérsékli a ráncokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 13.

Honey01

2015. december 22.

Nagyon jó állagú krém. Jó sminkalap. Kellemes illatú, könnyen felszívódó krém. Én az éjszakai krémmel párhuzamosan használom. A bőrömet simábbnak és feszesebbnek érzem. Időnkét kijön néhány pattanásom amióta használom. Nagyon hamar kifogyott ez a pumpás változat. (az éjszakainak még a fele megvan, pedig egyszerre kezdtem használni)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 22.

Vdebi

2015. november 17.

Reggelente használom smink alá. A szem környéki kisebb ráncokra hatásos, de homlokráncomra nem hatott. Az árához képest többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

Kendra

2015. június 24.

Ráncfeltöltésre úgy tapasztaltam hatásos ,de az acnés bőr nagy ellensége,- azoknak akikek nincs ilyen problémájuk akár működhet is ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 24.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.