Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   150ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Védi a bőrt a napégés ls a napsugárzás okozta bőrproblémákkal szemben. 6 hónapos kortól ajánlott. Kémiai UV szűrőket nem tartalmaz. Illat- és színezőanyag mentes. Kifejezetten vízálló.

matebette

2017. június 4.

A csalodas lett sajnos. Fizikai vedos naptejet kerestem, nem figyeltem, hogy ebben nano formaban van benne a ket fenyvedo hatoanyag... amik rakkeltoek lehetnek igy a veraramba kerulve. Ez igy nagy minusz. Foleg gyerekborre kenve?!? A masik meg, hogy eszmeletlenul szarit, tonkrevagta a gyerekeim boret:( maradok az egyebkent szazszor kenhetobb, biztonsagosabb koreai naptejeknel, amik arban kb ugyanitt vannak, es evtizedekkel jobbak. Vagy a sajatkeszitesu:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Zsuu75

2017. március 11.

A legjobb naptej, amit eddig próbáltunk. Szôke, kék szemû, fehér bôrû kislányomra egy tengerparti nyaralás alkalmával ezt használtuk. Reggel bekentem, napközben még egyszer az arcát és a vállát, és nem égett le, még csak piros sem lett.Szuper vízálló! Ja, és nem lett kiütéses tôle - más naptejeknél ez elôfordult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

zentaidora

2015. június 13.

Jó állagú, könnyen kenhető, nem hagy fehér réteget, szépen beszívódik.1x-i lekenéssel is jól véd (15 óra után, strandon). Nem allergiás rá a gyerekem - nekem ez a legfontosabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

rayeri

2012. július 8.

A kisfiamnak vettem, de már az egész család rászokott és csak ezt használjuk. Ezért szeretjük:
-nagyon kellemes az állaga és teljesen NYOMTALANUL felszívódik, nem ragadunk tőle
-nincs benne kémiai UV szűrő
-illatmentes
-egészségpénztári kártyára elszámolható
Mivel a család tejfehér bőrű csak 11 óra előtt és 17 óra után használjuk és a legnagyobb napsütést igyekszünk maximálisan kerülni. Ebben az időtartamban tökéletesen teljesít, arról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen az igazán égető napsütésben. Valószínűleg akkor már kevés a 25 faktor, ugyanakkor mivel ez egészen kis gyermekek számára készült, valószínűleg nem is arra lett kitalálva, hogy a perzselő napon vessék be. Egy szó mint száz, nekünk a tökéletes napozó szer lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

-nincs benne kémiai UV szűrő
-illatmentes
-egészségpénztári kártyára elszámolható

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.