Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emcuscicus666, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Regenerálja és megnyugtatja az extrém száraz és cserepes ajkakat.

katan

2021. február 18.

Nagyon hatásos, ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Nagyon hatásos, ajánlom!

balankaa01

2021. január 5.

Rengetegszer vettem már újra az Eucerin stiftes ajakápolóját, azt imádom, most csak kíváncsiságból vettem ezt le a polcról. Azt kell mondanom, hogy ezzel is ugyanolyan elégedett vagyok. Nekem nagyon fontos, hogy gyorsan hasson egy ajakbalzsam, mert tépdesem a bőrt az ajkaimról, néha egészen addig, míg ki nem vérzik... rossz szokás.
Ez amúgy kissé testes cucc, de nem kellemetlen, selymes érzetű. Átlátszó szájfényként is árulhatnák. :D
Az egyetlen ok, ami miatt mégis maradok a stiftes tesójánál az az, hogy abban van SPF, ebben nincs. Ettől függetlenül viszont 5 csillag, valószínűleg éjszakánként fogom használni, és nyugodt szívvel tudom ajánlani másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

BDominika25

2019. július 4.

A tökéletes Uriage ajakápoló után ez a 2. számú kedvencem.
Igazából a tartósságával van a gondom hiszen minden mást ugyanúgy tud mint az Uriage.

Btw: Itthon hol lehet beszerezni ezt a terméket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

A tökéletes Uriage ajakápoló után ez a 2. számú kedvencem.

Btw: Itthon hol lehet beszerezni ezt a terméket?

Wucyyy

2018. december 5.

Nagyon szeretem az Eucerin termekeit. Ez is egyik nagy kedvencem. Nyeremenyjatekon nyertem,de amint elfogyik biztosan veszek. Mindig keznel van a taskamban. En nem tamapsztaltam kulonosebb izt vagy illatot/szagot. Szerintem kimondottan neutralis

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Panni21

2016. február 11.

A gyógyszertárban ezt ajánlották nappalra. Hát, sajnos elragadtatva nem vagyok tőle. Sűrű krém, ami csak addig hidratál, ameddig fent van. Ha fél órával később megpróbálom felitatni a felesleget, akkor szomorúan tapasztalom, hogy egy cseppet sem szívta be a szám, és öt perc múlva máris ugyanolyan száraz, mint mielőtt felkentem. Fent hagyni meg nem tudom, még vékony rétegben sem, mert már már zavaróan ragacsos. Ez valahogy nem jött be. Majd még éjszakára megpróbálkozom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

emcuscicus666

2015. augusztus 31.

Par perc alatt helyrehozza a cserepes ajkakat, egy ejszaka alatt pedig teljes a gyogyulas. Az ize nem kellemes, igy tenyleg csak veszhelyzet eseten hasznalom. Fogyoban van nalam, es nem hiszem, hogy ujra megvasarolom az ize miatt. A tudasa azonban nalam eddig verhetetlen. Tartos is, evest ivast birja.
Osszesegeben tokeletes ajakapolo annak, akit nem zavar az ize. Emiatt nekem csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.