Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

juditkaa70

2015. december 31.

Tökéletes tusfürdő, jól habzik,lágyan tisztít,irritációt nem vált ki. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Matilda

2014. október 29.

Gyógyszertárban adtak egy 50 ml-es tesztert, ami elég sok ideig elég volt. Nagyon szeretem az illatát, jó az állaga és jól habzik. Sokszor az arcomra is ezt használtam, tökéletesen leszedi a sminket. Azonban olcsóbb árkategóriában is találni ehhez hasonló tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

narancsfavirág

2013. július 4.

Barátomnak vettem érzékeny bőrére, neki nem vált be húzódott, viszketett ugyanúgy a bőre, mint a többi tusfürdőtől. Végül én használtam el, és nekem puha lett a bőröm tőle, de számomra a jóval olcsóbb tusfürdők is megfelelnek. Kár, pedig nagyon bíztam benne, hogy jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Biofeleség

2013. május 26.

Először egy akció keretében vettem meg féláron, aztán amikor kipróbáltam rohantam vissza hogy még egyet vegyek amíg még megtaláltam ilyen olcsón. Az én szeborreás ekcémával teli hátammal csodát művelt: nagyon gyengéden de alaposan tisztít, úgyhogy már az első mosakodások után csökkentette a hátam gyulladását. A második flakont a férjemnek vettem, akinek szintén lenyugtatta az érzékeny bőrének az irritációját, a bőre most sokkal simább és tisztább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 26.

Csucsundra

2013. május 26.

Nem irritálja a bőrt, nincs viszketés és az összetétele is elég kímélő a lista szerint, még SLES sincs benne. Alapvetően nagyon szeret(né)m, csakhogy az illata...érdekes, hogy többen nagyon kellemesnek ítélték, szerintem kifejezetten öreglányos parfümre emlékeztet. Sajnos ezért le kell vonnom egy csillagot és nem biztos, hogy újraveszem, mert nem az az igazi öröm vele a tusolás emiatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

huncutka

2012. december 6.

Egy akció során jutottam hozzá, a nagy testápolóhoz volt ajándékba. Nagyon szeretem az illata igazán kellemes egyáltalán nem húzódik utána a bőröm, nem válik szárazzá zuhanyzás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

Panda

2011. szeptember 29.

Szerintem az illata olyan amit mind2 nem használhat- valamiért a tengerparti nyaralást juttatja eszembe :)
Rendesen tisztít, allergiás reakciót nem vált ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Rendesen tisztít, allergiás reakciót nem vált ki.

diana

2011. szeptember 4.

Én is ímádom, nagyon kellemes az illata és nem szárítja abőrt. Tényleg nem a legolcsóbb, de nagyom megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

nemesanita

2011. február 23.

Nekem már többször is volt ilyen tusológélem,isteni finom illata van,nem szárítja a bőrt,nagyon ajánlom mindenkinek!Egyetlen gond van vele:drága.
Ugyhogy én most a szappanját használom,ami 980.-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

Ugyhogy én most a szappanját használom,ami 980.-

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.