Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Különösen kíméletes mosakodószer az intim területek érzékeny, könnyen irritálódó részeinek tisztítására.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eeeee

2020. július 9.

Nagyon régóta használom, többször újravettem, közben kipróbáltam más termékeket is, nagy márkákat, patikait és drogériás saját márkát is, de egyik se ért a nyomába. Egy időben eltűnt, de szerencsére újra kapható. Krémes, jól habzik, kellemes tisztaságérzetet ad, nem irritál, nem borítja fel az intim egyensúlyomat és engem az illata se zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Honeyhair

2020. július 3.

Én aztán igazán Eucerin-rajongó vagyok, de ez mi? Egy intim területekre való, szenzitív termékbe miért kell ez a sok illatanyag, ami ráadásul a régi Chemotoxra emlékeztet? (A velem egy korosztályba tartozók fogják tudni, milyen az...) Olyan erős az illata, hogy zuhanyzás után kilométerekről ordít, hogy tisztálkodtam, szóval nem éppen egy diszkrét valami. Csak azért kap három csillagot, mert az állaga, tisztító hatása jó, és mert mint mondtam, Eucerin-rajongó vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

Helia

2019. augusztus 15.

Az összetétele lehetne jobb is, de a még tűrhető kategória. Az illata viszont túlságosan erős, és nyanyás beütésű. Mint valami régi szappané. Nem okozott irritációt, de az illata miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.