Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2021. augusztus 17.

Kiszerelés:   200 ml, 400 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Biztosítja a bőr optimális hidratációját 24 órán keresztül. Megnyugtatja a bőrt és stimulálja a bőrszövetek regenerációját. Különleges Eucerin pH5 EnzymSchutz formulát tartalmaz, mely stimulálja a bőr természetes védekező mechanizmusát. Továbbiakban citrát puffert, dexpanthenolt és glycerint tartalmaz a bőr védekező rendszerének megújulásáért.

Ár: 1500 Ft , Eladó: szteodoka
Állapot: Új - bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Corvin, Allee plaza , hétvégente akár Veszprém. Postával is küldöm vevő terhére.

pipicsirke

2021. október 12.

Egyik kedvenc testápolóm, jól hidratál és kellemes az illata. Ha akcióban van akkor tuti veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

keralexa

2021. április 18.

Jól hidratál, puhává varázsolja a bőrt. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Jól hidratál, puhává varázsolja a bőrt. Az illata is nagyon kellemes.

kabszi

2020. szeptember 9.

Változtattak az összetevőin, legalábbis amit én vettem, annak más van a hátulján mint itt az inciben.
Kellemes, testes krém, bár egy gyógyszertári készítménytől kicsivel többet vártam. Elhasználom de nekem nem ujravevos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

doradora8998

2020. július 1.

Ekcémás bőröm fellángoló időszakában a megszokott testápolóm nem volt elérhető, ezért átmenetileg próbáltam ezzel túlélni. Jó termék, hamar felszívódik és nem hagy nyomot. Az illata a bőrömnek, főleg ebben az állapotában, túl sok volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

renislide

2020. június 24.

ajándékba kaptam, nekem nagyon megtetszett. kellemes illatú, jól hidtratál, nem zsírosít, és sokáig elég számomra, bár nem sűrűn kenegetem magam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

DNM

2020. április 29.

Idén háromszor vette Pixi Lucky boxot, kétszer volt benne fő attrakcióként ez a testápoló. Nagyon örülök neki! Szuper állag, illat, nem zsíros, hosszan hidratál. Ára optimális,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Tothxheni

2020. március 26.

Pixis szerzemény. Imádom az eucerin testápolási termékeit, mind szuperül hidratál és gyorsan beszívódik és nagyon tetszik ez a semleges illatuk. Kézkrémből már évek óta csak ebből a termékcsaládból vásárolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Virvatuli

2020. március 1.

Nagy rajongója vagyok az Eucerin napkrémeinek, testre nálam verik a Vichyt és a La Roche-t is, ez a testápoló viszont kevésbé győzött meg. Az incije nem túl szép, a kiszerelése kicsi (nálam nem tart egy hónapig egy 200 millis testápoló), a gyöngyvirágillata meg alapvetően nem rossz, de annyira nem is jó, hogy ne hagyhatták volna ki. A hidratáló hatását közepesnek mondanám, legalábbis a nagyon száraz részeken (lábszár, kar, könyök) nem érzem komfortosnak a bőrömet, és a nyugtató hatását sem tapasztalom, de a kevésbé kiszáradásra hajlamos területeken órákkal később is sima és puha a bőröm, szóval fene tudja. Összességében nekem három csillagot ér, ennél azért vannak jobb cuccok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 1.

AstroSue

2019. január 29.

télen nagyon kiszárad a kezem, eddig bármivel kentem, két perc múlva ugyanolyan volt. az arcom is szárad. gyógyszertárban ajánlották, eddig nekem jobban bejött, mint a többi krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

zalla

2019. január 26.

Nem vagyok egy nagy Eucerin rajongó. De persze dobozban (Pixi? Km?) érkezett, így nem volt mit tenni ki kellett próbálni. Kellemes csalódás. Könnyed állagú, gyógyszertári illatú testápoló. Az én bőrömbe viszonylag gyorsan beszívódik. Igaz, hogy marad utána egy kicsit csúszós érzet, de számomra ez nem vészes (van olyan aminél nem viselem el, de ez elmegy). Közepesen hidratál. Biztos vagyok benne, hogy extrém száraz bőrre ez kevés, de nekem megfelel. Ár-érték arányban nem az igazi, és az összetevő listája sem túl baráti. Ennek ellenére megszerettem. Újra nem venném, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak