Eucerin

Ár:   4430 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Girmi, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A rendkívül száraz, viszkető, pikkelyes bőr és az érett bőr napi ápolására. Kiegészítő bőrápolásként, pl. atópiás ekcémánál, psoriasisnál és ichthyosis esetén. Diabétesz esetén napi ápolásra. Kisimítja a rendkívül száraz bőrt. Aktívan elősegíti az érdes bőr hámlását, nyugtatja a bőrt és enyhíti az ichthyosist.

Jellemzők:

• Hatásfoknövelő, gyógyhatású "víz-az-olajban" emulzió
  • A bőr nedvességtartalmának intenzív és tartós szabályozása
  • A természetes hidratálófaktor ureával (10%)
  • Illatanyagmentes
  • Mesterséges színezéket nem tartalmaz
  • Kiváló hatékonyságát és bőrkompatibilitását klinikai vizsgálatok igazolják

LasEstrellas

2020. augusztus 23.

Azért kap csak 2 csillagot,mert anyukám elhasználta a karantén idején kézkrémnek az iszonyúan kiszáradt, kirepedezett kezére.
Problámás bőrre egyáltalán nem ajánlom, ásványi olajat tartalmaz :(
Bőrgyógyász írta fel keratosis pilarisra, nem is értem,miért, ha látja,hogy problémás a bőröm :(
Ekcémás bőrre biztos jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Problámás bőrre egyáltalán nem ajánlom, ásványi olajat tartalmaz :(
Ekcémás bőrre biztos jó lehet.

nkata

2020. július 3.

Nagyon akartam szeretni ezt a testápolót, de kínkeservesen sikerült csak a lejárat előtt elhasználni, mindig másikért nyúltam helyette. Nagyon ígéretesnek hangzik a 10% urea, de nekem egyáltalán nem hidratálta a száraz bőrömet sokadik használat után sem, utána pedig 1 egész napig nem szívódott be és ragadtam tőle. Meglehetősen folyékony az állaga, ami engem nem zavarna ha legalább tenné a dolgát. Az illata nekem nem túl kellemes, de mivel illatmentes ezért ezt elnézem neki. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

JasmineK

2020. június 14.

Én hülye, egyszerre megrendeltem 3 kiszerelést, már 1 éve egy flakonnal nem bírtam elhasználni, van kettő bontatlan! Egyszer el akartam adni, de mondom elhasználom, de sötét helyen áll csak!
Nagyon, extra száraz bőröm van, arra hittem ezt csodaszernek! Évek óta keresek testápolót, ami leginkább a csúnyaságán, meg a cserepességén segítene! Valamennyit segít, de a csúnya pikkelyes szárazságot ez sem szünteti meg és egy fél nap mire beszívódik, amit nem bánnék, de nem hidratál annyira. Plusz miután beszívódik, fura érzete lesz a bőrnek, mint ha száraz réteggel bevonnák, szóval nem selymes, puha, az csak addig van, még órákig be nem szívódik. Pedig nem a bőröm szárazságával van baj! Illata nagyon jó, ugye nincs benne illatanyag, de nagyon kellemes! Az elején szerettem, de elviselhetetlen a bőrön! Nekem a dm-es Balea ureás testápoló sokkal jobban bevált hatoda áron... Egyébként gyártják, UREA REPAIR PLUS, de ugyanaz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

SzAngel

2020. június 1.

Nem egy csodaszer. Sok krémtől eltérően folyékony, akár a víz. Beszívódás egyenlő a nullával, ragadtam tőle amíg bele nem töröltem az egészet az ágyneműbe. Ennek ellenére segített a szárazságon. Nem tud többet egy olcsóbb testápolóhoz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Sziporka88

2020. április 17.

Magán bőrgyógyász javasolta ezt a krémet a felkaromon lévő kis piros pöttyökre, amelyik a téli időszakban szoktak előjönni. Ez az első termékem ebből a márkából, de szerintem az utolsó is. Sajnos nem múltak el, talán halványodtak valamennyit. Minden nap használom már 2 hónapja, mert olyan drága volt nem szívesen dobnám ki. Hidratálni hidratál, de csodát nem művel, egy normál testápoló ugyanerre képes. A bőröm vízhiányos, így nekem nem marad a krémezés után ragacsos érzésem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

clumsycanvas

2019. október 3.

Egyik kedvenc, főleg téli hónapokra! Nehezebb textúrájú testápoló, ám a túl száraz bőrön a lábszáramon sokat segített. Tavaly nagyon beváltt, 400 ml-s kiszerelést használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

shatzy

2018. június 22.

Bőrgyógyász javaslatára vásároltam meg, a márkához nem ragaszkodott. Azt mondta, hogy a karomon lévő fehéres pöttyök (patinak-nak tűnik, de nem az) szarudarabok a bőrben, amelyek kidudorodnak, és az UREA az amit ha használsz rá, akkor elmúlnak. Sajnos csak addig, míg használja az ember, utána vissza tudnak jönni. Egy próbát megér. Érdekes a krém, már -már olyan szinten intenzív, hogy a Sudocrem-re emlékeztet, egész testemen nehezen tudnám elviselni. Több óra elteltével is ragad, filmes réteget képez a bőrőn, de az tény, hogy hidratált is. Fürdés után javasolta felkenni, annyi elég, így az 5500Ft-os ára valószínűleg hosszú ideig kitart. A pöttyök vonatkozásában még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

mazsola

2018. június 17.

Jézus atyaúristen!!! Az életben nem volt szerencsém ennyire rossz testápolóhoz!! Egy vagyonba kerül és konkrétan az első használat után a kukába landolt! Kezdjük ott, hogy felvitel után olajos filmréteg marad a bőrön, ami minden a levegőben szállingózó dolgot magához vonz, hajszál, pihe, akármi. A hajam a hátamhoz tapadt! Amikor már azt hiszed, hogy csak beszívódott már, hát tévedtél... Hozzám ragadt a lepedő lefekvéskor! Várod a megváltó reggelt, hogy hát 8 óra alatt, csak beszívódott, na hát tévedsz... Reggel ugyanolyan ragacsos voltam, undorító!! Le kellett zuhanyoznom, mert nem bírtam tovább! Mindehhez hozzátenném, hogy extra száraz bőröm van, ha megvakarom a vádlim, porzik, úgyhogy ne jöjjön senki nekem azzal, hogy nem elég száraz a bőröm.... Katasztrófa! Nem szoktam átkozódni, de ezek után mindenkit "oda" kívántam az Eucerinnél.... de leginkább azt a büntetést adnám nekik, hogy ezzel a testápolóval kell minden áldott napjukat tölteni hátralévő életükben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

florcsiii

2018. június 11.

Télen annyira száraz a bőröm, hogy ég. Évek óta már kb. mindent magamra kentem pénzt nem kímélve, de sosem javult a dolog. Az Yves Rocher-nek van egy testápolója extra száraz bőrre, az volt legközelebb a jóhoz, de másnap ugyanúgy égtem :( Ezekután valahogy belebotlottam ebbe a testápolóba, aznap meg is vettem és szorgalmasan kenegettem magamat. Az égő érzés első nap még nem múlt el, de második éjszaka már feltűnő volt, hogy nem érzek semmit. Annyi bajom van vele, hogy lassan szívódik be. Egy héttel később megvettem a tusfürdőjét is. A kettőt együtt használva teljesen elmúltak az égő foltjaim, ha vissza is jöttek, akkor 10ed annyira égtek. Ma napig is használom a tusfürdőjét (a testápolóját ritkábban - tartalékolom) és teljesen elmúlt minden száraz foltom. Számomra ez egy csodaszer, soha nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Feketemacska

2018. február 20.

Nagyon száraz hámló bőrre kerestem valamit. Az árától majdnem hanyatt vágtam magam, de úgy voltam egye fene ha hat. A hatásával nincs is probléma megszüntette a szárazságot, de az árával nem tudok kibékülni, főleg a mennyiséghez és ahhoz képest hogy mennyire folyik. Szerencsére találtam egy olcsóbb alternatívát. Többet ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Glycerin, PEG-7, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.