Eucerin

Ár:   3479 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Jelentősen javítja a bőr nedvességtartalmát és csökkenti az általános aknegyógyszerek miatt kialakult bőrszárazságot. Nyugtatja a kiszáradt, irritált bőrt és erősíti a bőr barrier funkcióját.Antibakteriális

• Gyulladáscsökkentő
  • Könnyű hidratálást biztosít az aknekezelések miatt kiszáradt bőrre
  • FF30 + UVA-fényvédelem
  • Olaj- és illatanyagmentes

vvivien

2017. augusztus 26.

Nekem bejött.Jól hidratál, kevés kell belőle, gyorsan beszivodik, az ára se vészes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

sZsani

2016. február 4.

Sajnos nekem nem vált be:( Ragadós érzetet hagy a bőrön, pedig vékonyan kentem fel, de órákkal később is éreztem, hogy ott van és ragad. 1 hétig használtam, de csomókat okozott a bőröm alatt, sokkal fényesebb lett tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 4.

bolytos

2014. november 8.

Akneroxid kezelés mellé szerettem volna ezt megvenni, de sajnos véletlenül a sima hidratálós testvérét vettem...mennyivel több ez a krém a másiknál? sokkal jobban hidratál?
nem tudom hogy megfelelő lesz e ez a bőrömnek mert nqgyon száraz. ilyen béna is csak én lehetek :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

lujzi

2014. november 7.

nyáron kerestem egy olajmentes hidratálót, ami viszonylag magas fényvédőt tartalmaz, és nem borzalmasan drága. ezt találtam, és szerencsére nem riadtam vissza attól, hogy aknekezelés utánra javasolják. nekem nagyon bevált, nem fénylik, jó érzés használni, és árban is úgy találtam, a jobbak közül való a nagyobb fényvédős krémek közül.

update: azóta találtam lényegesen jobb fényvédős krémet (paula's choice), így ha azt tekintem 5 csillagosnak, ezt bizony le kell pontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

Brock-baba

2014. november 7.

Tegnap vettem meg ezt a krémet, az itteni pozitív vélemények hatására. Árban elég kedvező volt, az állaga és az illata kellemes. Ma ki is próbáltam. Be kell vallanom, hogy elég nagy csalódást okozott! A bőröm szárazabb volt, egy nagyon picit használtam csak belőle, ennek ellenére igen hamar kifejezetten zsíros érzetet keltett, sőt ragacsos volt tőle az arcom, amit egyáltalán nem tudok tolerálni. A pattanások pirosságát sem csökkentette, sőt még jött is ki újabb a nap folyamán. Szóval én többet vártam tőle, de kidobni semmiképp sem tudom, mert a szárazabb és problémamentes bőrű édesanyámnak tökéletes! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

S.Merci

2014. október 28.

Szerintem ez egy nagyon jó kis fényvédő, de tényleg tudni kell, hogy ez nem zsíros bőrre való. Az enyém kombinált, és a hidegebb időben jól jön egy kis hidratálás. Ennek ellenére teljesen maradéktalanul beszívódik, nem marad az arcomon az a tipikus fényvédős réteg, amit nagyon utálok. Pár óra elteltével sem okoz plusz zsírosodást. Nem irritált szemkörnyéken sem, pedig a fényvédőkkel szokott néha problémám lenni. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

bolero

2014. szeptember 24.

Száraz és pattanásos bőröm van, erre a párosításra nagyjából lehetetlen megfelelő hidratálókrémet találni. A bőrgyógyászom ajánlotta, először mintát adott belőle. Megdöbbentem, mert az a miniminta kb. egy hónapig - igaz, nem teljesen rendszeres használat mellett - elég volt.
Elég gyakori, hogy csak úgy elkezdek ragyásodni, ha öt percenként tükörbe nézek, mindig újat fedezek fel. Csinálhatok bármit, csak jönnek és jönnek. Gondoltam, kenegetem ezzel az arcomat, egy hétig mindennap használtam, teljesen levitte a gyulladást.
Pár eset ilyen bizonyítás után megvettem normál kiszerelésben, az ára sem olyan vészes [kb. 3500 forint] annak tekintetében, hogy kevés kell belőle.

A színe és a szaga elég különös, az utóbbi a hajfesték szagához hasonlít leginkább. Jól hidratál, és látványosan elmúlik tőle felkenés után kb. 20 perccel a pattanások pirossága. Jól lehet rá sminkelni, nem fénylik át és megmarad a hidratáltság egész nap. Ez tényleg nagy szó, hámlóan, vöröslően száraz részek tudnak lenni az arcomon időjárástól függetlenül, de mióta ezt kenegetem, nem jött ki. Lekopogom, remélem, ezentúl sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Makkancs

2014. április 25.

Az első fényvédős krémem. Gyógyszertárban ajánlották, hogy fényvédős, plusz pattanásos bőrre való. Azt mondta a csaj, hogy ez az egy van, mert egyébként rendelni kell, csak valaki nem vitte el. Ezért gyorsan le is csaptam rá. Már kicsit sajnálom, hogy előtte nem néztem itt utána, mert ezt az akne kezelés utáni dolgot nem hangsúlyozták a gyógyszertárban, így egy kicsit nekem nehéz a krém. Nem lenne szükségem ilyen erős hidratálásra, csak egy könnyű krémre, ami fényvédős. Egyébként nem csinált pattanásokat, a dolgát tényleg teszi, nem is fénylik olyan nagyon még az én bőrömön sem, ezért nem pontozom le. Csak azért írtam le, hogy az akinek nem száraz a bőre, ne feltétlenül ezt válassza.

Kb. 1 hónap után: nem szeretem. Nehéz, és valamiért elkezdett fényesedni az arcom tőle, bőr alatti csomókat is csinált. Egy hete abbahagytam, és rengeteget javult a bőrképem. Tehát még egyszer: aki nem akne kezelés után van, és nem csontszáraz a bőre, az NE vegye ezt. Majd jövő nyáron elhasználom nyaralás alatt arcra és dekoltázsra, de egyébként nem jó nekem...

És íme eljött az a bizonyos jövö nyár (tavasz) amikor nyaralni mentünk. hibátlan hófehér arccal indítottam, ami két nap múlva tele lett kis gennyes vackokkal és nagy gyulladt csomókkal. fél év kihagyás után használtam újra ezt a krémet, és semmi más nem változott egyébként a rutinomban, szóval a beszennyezödött börképért ez a hibàs. egy hét után úgy nézek ki, mint kamaszkoromban... ha lehetne, mínusz 10-et adnék. az egy dolog, hogy a napfénytöl véd, de ezt bármelyik olcsóbb napkrém megtenné. ezen kívül semmit nem csinál a hosszú listábòl, amit ígèr. és mèg éget is pár percig miután felkenem. csomòt kell várni sminkelès elött, es hamar zsíros lesz töle a bör. azt hiszem egy termèket se utáltam még ennyire.(bocs a külföldi billentyüzetért)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Jeckyl

2014. április 4.

Évek óta használom, ezt a krémet. Először a bőrgyógyászom javasolta, amikor perioralis dermatitisem volt. A gyógyszeres kezelés után kezdtem használni, és azóta is ezt használom. Reggel és este használom, a Dermato Clean habzó arctisztító és a Dermato Clean tonik után. Teljesen meg vagyok elégedve. Az illata nem túl jó, de még az elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

adrienn.spaitsne

2013. június 18.

Nekem a száraz! részeimen jelennek meg pattanások többnyire, az orcákon, oda kenem a krémet, a többi részre csak amennyi jut éppen. Nagyon kevés, egy pumpányi elég belőle a képemre, plusz alapozó és púder. Nagyon jól hidratál. Szerintem hosszabb távon derül csak ki, hogy tényleg csökkennek-e a pattanások, mert nálam full ragyás és nem ragyás fázisok váltják egymást.
Először megrémültem, hogy milyen drága, de más krémből kétszer ennyit kell felkennem, úgyhogy ez relatív. Hát igen, sárga a színe, mint írták, de más krém meg kék meg zöld, ez engem egyáltalán nem zavar. A fényvédő miatt plusz pont :)

Update: sok ez ebben a 35 fokban, elteszem télire. A másik hidratálója viszont jó, de abban meg nincs fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Dimethiconol, Butylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.