Eucerin

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mindennapos használatra szánt fényvédő arckrém, mely óvja és nyugtatja az érzékeny és száraz bőrt.

Az Innovatív Szélesspektrumú Fényvédelmi Technológia (Advanced Spectral Technology) a magas szintű UV-védelem érdekében egyesíti a szélessávú és fotostabil UVA/UVB-szűrőket és a licochalcone A hatóanyagot, mely semlegesíti az UV-fény és a HEVIS következtében létrejött szabadgyököket. Az öregedésgátló fényvédő glicirretinsavat is tartalmaz, amely támogatja a bőr saját DNS-javító mechanizmusát.

Az illatanyagmentes, könnyű, krémes textúrájú Eucerin Sun Creme Sensitive Protect SPF 30 klinikailag és bőrgyógyászatilag igazoltan kiválóan használható érzékeny, sőt atópiás bőrön is.

Tinda

2019. augusztus 16.

Bioderma és az Eucerin között vaciláltam, végül maradtam ennél. Ez az első fényvédő amit használok, mással még nem tudtam összehasonlítani. Szeretem, felszívódik, nem marad fehér foltos az arcom tőle DE annyira sajnálom ,hogy bekenése után úgy tűnik mintha teljesen zsíros lenne a bőröm :( Emiatt adnék neki egy 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

nikiii.*

2019. április 21.

Sokáig Innisfree termékeket használtam, azonban egy idő után észrevettem, hogy nagyon szárítja a bőröm. Mivel nem akartam sokat kísérletezni és hamar kellett az utánpótlás, megtaláltam ezt az Eucerin fényvédőt. Nagyon szeretem használni, hamar beszívódik -- arckrémezés után szoktam várni 5-10 percet, utána fényvédő, megint várok 5-10 percet és jöhet a smink, így nagyon jól működik. Kellemesen hidratál, de önmagában nem váltja ki szerintem a hidratálókrémet, maximum nyáron, de utánpótlásra, mivel jön a tavasz, már a mattító verziót rendeltem meg. Nem irritálja a bőrt, akkor sem, ha épp érzékenységgel szenvedek és nagyon jól véd. Ami picit zavaró lehet, az a fura gyógyszertári, alkoholos szaga, de nem illatozni szeretnék tőle. Ha szembe kerül, nagyon csíp, így ezzel vigyáznék. Csak ezért adok neki négy csillagot, de egyébként meleg szívvel ajánlom és szerintem kitartok a használata mellett.

Update: végül elfogyott, szerettem. Néha zavart, hogy kissé zsíros érzete volt az arcomon, de ha eleget vártam vele és betapogattam a bőrömbe, egész oké volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Maja92

2018. december 28.

Másodszor vettem újra ezt a fényvédőt, egyszerűen tökéletes! Nyáron is Eucerint használok (oil control) de ősszel és télen amikor száraz a bőröm, kellett valami ami jobban hidratál. Nem okoz pattanásokat, kicsit nehezen szívódik be, kell 20-30 perc mire sminkelhetek rá. Ár-érték arányban szuper!
Régebben sokféle fényvédős krémet próbáltam (Bioderma, LRP) de mindegyiktől kipattogtam. Mindennapi használat mellett több mint két hónapra elég és nem kell alá más hidratáló krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.