Eucerin

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mindennapos használatra szánt fényvédő arckrém, mely óvja és nyugtatja az érzékeny és száraz bőrt.

Az Innovatív Szélesspektrumú Fényvédelmi Technológia (Advanced Spectral Technology) a magas szintű UV-védelem érdekében egyesíti a szélessávú és fotostabil UVA/UVB-szűrőket és a licochalcone A hatóanyagot, mely semlegesíti az UV-fény és a HEVIS következtében létrejött szabadgyököket. Az öregedésgátló fényvédő glicirretinsavat is tartalmaz, amely támogatja a bőr saját DNS-javító mechanizmusát.

Az illatanyagmentes, könnyű, krémes textúrájú Eucerin Sun Creme Sensitive Protect SPF 30 klinikailag és bőrgyógyászatilag igazoltan kiválóan használható érzékeny, sőt atópiás bőrön is.

Ár: 2800 Ft , Eladó: vikica00
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

esztifarkas

2022. április 14.

Az elönyei: könnyen el lehet oszlatni, nem hagy fehér réteget, nem kukacosodik.
Hátrányai: rettenetesen fényes és olajos lesz tőle az arcom, nagyon csipi a szemem, és valahogy túl vastagnak érzem, alig várom, hogy lemossam este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Az elönyei: könnyen el lehet oszlatni, nem hagy fehér réteget, nem kukacosodik.

adam1212

2022. március 27.

Nem egy használhatalan fényvédő. Tényleg beszívódik és nem marad fehér az ember arca, de az én bőrömön rendkívűl zsíros hatást kelt és fénylek tőle egész nap. Nekem az illatával nem volt gondom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 27.

n.niki

2022. március 12.

Nagyon csípi a szemem, ha véletlenül belekerül, VISZONT! ami nagyon szeretem, hogy nem hagy fehér réteget az arcomon, nem pereg, nem fénylek tőle, nem irritálja a bőrömet. Csak a szemirritáció miatt kap négy csillagot, egyébként nekem tetszett.

Update (márc. 12.): elfogyott végre, tényleg nagyon csípte a szemem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Update (márc. 12.): elfogyott végre, tényleg nagyon csípte a szemem. :(

inimini

2022. január 15.

Jöttem felpontozni, mert télen elbírja a bőröm a zsírosságát és pattanásokat sem okozott! (bár a 2 ujjas szabály helyett csak 1-el kentem magamra és lehet, hogy ez is közrejátszik benne)

2021.09.29
Hűha! Szerintem az előttem szólók minden rossz tulajdonságát elmondták már, de azért ismétlésként: nagyon kellemetlen szaga van elsőre, 1-2nap alatt fehér/fájdalmas/bőr alatti pattikat okozott az egész arcomon, egész nap zsírban tocsogott a fejem pedig még nem is az előírt mennyiséget kentem magamra. Leárazva vettem, de nagyon spúr vagyok úgyhogy nem dobom ki. Remélem a testemen nem lesz ilyen rossz tapasztalatom vele..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

2021.09.29

nataliasrtz

2021. június 2.

Katasztrofa.. kipattogott tole az arcom, 2 nap hasznalat utan, plusz nagyon erezni rajta az alkohol illatat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Zsofi201

2021. május 3.

Amikor legelőször használtam iszonyatosan kukacos lett a bőrömön nagyon nagyon zavart, ezért jó pár napig hozzá se nyúltam mert teljesen elment tőle a kedvem, de szerencsére azon a pár napon be volt borulva, tudom ez nem kifogás mindennap kell használni. :D Aztán kicsit átgondoltam, illetve utánanéztem, hogy ez mi miatt lehet, de sejtettem, hogy valamit nem szeret amit alá kenek. Átalakítottam a rutinomat, most hyaluron savas szérum az első lépés, szemkörnyékápolás, szintén az eucerintől az atopi controll arckréme (az ekcémám miatt), és utolsó lépésként ha azt már kicsit beszívta nagyobb mennyiségben ez a naptej. Így egyáltalán nem kukacosodott, nekem kellemes érzés volt a bőrömön. A probléma az lehetett, hogy olajat is kentem eddig fel előtte, de ezt már kihagyom a reggeli rutinból, illetve, talán még az, hogy keveset kentem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 3.

skincarefanboy

2021. április 30.

Nekem első fényvédőm volt. Először nagyon szerettem, aztán amikor több fényvédőt is kipróbáltam volt mihez hasonlítani. Nagyon nehéznek éreztem az arcom a használata után. Igaz nem hagy fehér réteget, viszont nagyon fénylik az arc tőle. A barátaim azt hitték izzad a fejem, pedig csak a fényvédő :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

Tinda

2019. augusztus 16.

Bioderma és az Eucerin között vaciláltam, végül maradtam ennél. Ez az első fényvédő amit használok, mással még nem tudtam összehasonlítani. Szeretem, felszívódik, nem marad fehér foltos az arcom tőle DE annyira sajnálom ,hogy bekenése után úgy tűnik mintha teljesen zsíros lenne a bőröm :( Emiatt adnék neki egy 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

nikiii.*

2019. április 21.

Sokáig Innisfree termékeket használtam, azonban egy idő után észrevettem, hogy nagyon szárítja a bőröm. Mivel nem akartam sokat kísérletezni és hamar kellett az utánpótlás, megtaláltam ezt az Eucerin fényvédőt. Nagyon szeretem használni, hamar beszívódik -- arckrémezés után szoktam várni 5-10 percet, utána fényvédő, megint várok 5-10 percet és jöhet a smink, így nagyon jól működik. Kellemesen hidratál, de önmagában nem váltja ki szerintem a hidratálókrémet, maximum nyáron, de utánpótlásra, mivel jön a tavasz, már a mattító verziót rendeltem meg. Nem irritálja a bőrt, akkor sem, ha épp érzékenységgel szenvedek és nagyon jól véd. Ami picit zavaró lehet, az a fura gyógyszertári, alkoholos szaga, de nem illatozni szeretnék tőle. Ha szembe kerül, nagyon csíp, így ezzel vigyáznék. Csak ezért adok neki négy csillagot, de egyébként meleg szívvel ajánlom és szerintem kitartok a használata mellett.

Update: végül elfogyott, szerettem. Néha zavart, hogy kissé zsíros érzete volt az arcomon, de ha eleget vártam vele és betapogattam a bőrömbe, egész oké volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Maja92

2018. december 28.

Másodszor vettem újra ezt a fényvédőt, egyszerűen tökéletes! Nyáron is Eucerint használok (oil control) de ősszel és télen amikor száraz a bőröm, kellett valami ami jobban hidratál. Nem okoz pattanásokat, kicsit nehezen szívódik be, kell 20-30 perc mire sminkelhetek rá. Ár-érték arányban szuper!
Régebben sokféle fényvédős krémet próbáltam (Bioderma, LRP) de mindegyiktől kipattogtam. Mindennapi használat mellett több mint két hónapra elég és nem kell alá más hidratáló krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.