Eucerin

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: native, Módosítva: 2018. július 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Eucerin Sun Sensitive Protect napozó krém mindennapos használatra szánt fényvédő arckrém, mely óvja és nyugtatja az érzékeny és száraz bőrt. Használható az arcbőr kémiai hámlasztása vagy lézeres kezelése után is. A magas UVA-/UVB-fényvédelem mellett segít a DNS károsodás kivédésében.

Illatanyagmentes. Vízálló.

Kata lizator

2020. július 3.

Extra érzékeny bőrömre (tretinoin 0,1%, kétnaponta), nyáron bevált. Igen, láttam, hogy van benne alkohol, de nincs sok választásom, az az igazság. Rengeteg fényvédőt kipróbáltam életem során, úgyhogy ennek fényében írom a véleményem. 😊 A krém elegáns textúrájú egyébként, viszonylag kellemes viselet.
Én 3200 Ft-ért vettem akciósan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Én 3200 Ft-ért vettem akciósan

FatimeFay

2019. április 29.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem olvastam el az összetevőit. Akkor biztos nem vettem volna meg. Számomra nonszensz, hgy egy érzékeny, száraz bőrre való termèkben hogy lehet denaturált alkohol.
Két csillagot azért adok neki, mert egyébként szépen lehet felvinni, nem csíkoz, nem zavaró viselni (mármint miután a brutál büdös alkohol szaga elmúlik), sminkelni is jól lehet rá. Szóval jó kis fényvédő krém lett ez volna, de nem lett.
Kidobni azért sajnálom, de most nagyot csalódtam a márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Kidobni azért sajnálom, de most nagyot csalódtam a márkában.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.