Eucerin

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hila, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti az arcbőr kontúrjait helyreállítani és segíti a bőr éjszakai regenerálódási folyamatát.

Konszuelita

2018. május 19.

Update: eleinte nem szerette a bőröm, de egy pár alkalom után megszokta, vagy az lehet még, hogy amiért nem használtam minden nap, már nem okozott kis pattikat. Különösebb ránctalanító hatását nem tapasztaltam, a kis ráncocskáim, szarkalábaim megvannak. Újra nem fogom venni, de elhasználom.

A pozitívum, hogy jól táplál, nem hagy zsíros érzetet, könnyen beszívódik. Már lassan 4 hete használom. A kezdeti pattanásokon, pirosságon kívül semmi észrevehetőt nem tapasztalok. Tehát érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. :( De azért csak elhasználom, kezdi megszokni a bőröm, vagy csak nem szeretném kidobni és elsiklok a kipirosodás felett és a dekoltázsomon okozott pattik felett.. :( Amúgy tényleg erős az illata, bár nekem bejön, és nem is sokáig érezni. Nem újravevős sajnos. 3 csillagot azért adok, lehet az én bőröm túl érzékeny hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

murczinodett

2018. május 15.

Hát szerintem egy ez a krém egy nagy sz*r. Eleve utálom az olyan krémeket, amik ilyen zsíros réteget hagynak a bőrön, de ez csak egy dolog, mert ha csinálna valamit ez a kence attól az olajos rétegtől még el tudnék tekinteni, de ez nem csinál semmit. Ha fele ennyibe kerülne akkor azt mondanám, hogy jól van...De ennyi pénzért ez egy vicc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

StrangerCreams

2017. december 14.

Az illatával kapcsolatban én is kicsit bánkódom esténként, mikor felkenem, de reggelre mindent megbocsátok neki, annyira kisimul tőle a bőröm. Nagyon jó textúrával is rendelkezik, eddig a legjobb éjszakai krém, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Vivienlilla

2017. április 18.

Nagyon szeretem, most már lassan egy éve használom és még jócskán van belőle. Az illata valóban sok, barátom is megjegyezte már, viszont a bőröm sokkal szebb tőle, hidratálja a száraz bőröm, kisimítja a ráncocskákat és kipihentebbnek tűnik tőle reggelre. Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Mazsika81

2017. február 1.

Nekem kombinált bőrön jól működik a téli időszakban, jól hidratál, feltölti az arcbőrt. Viszont túl erős az illata, emiatt meggondolom, hogy újra vegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

missouri

2016. október 21.

Ez iszonyú jó!!!!! Reggelre szinte teljesen eltűnnek a homlokomról a mimikai ráncok, ha este felkenem! Nagyon kevés kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Bogyo02

2016. július 14.

Termékmintám van belőle most kentem be vele az arcomat. Elsőre nagyon kellemes illata van, jól beszívta az arcom a krémet. Remélem reggelre szép puha lesz😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

gothmarypoppins

2016. február 6.

Nem lettem tőle pattanásos, szuperül hidratál így télen, és kevés elég belőle. Nekem viszonylag lassan szívódik fel, és ragacsos marad utána az arcom, de esténként ez nem probléma. Egy nagy adag termékmintát kaptam, a nappali cuccal együtt, de azt nem mertem magamra kenni, mert van benne magas komedogén indexű kakaóvaj, amit az arcbőröm nem szeret. És most nézem, hogy ebben is ott figyel a négy csillagos komedogén indexű összetevő... Na, ennyit a mérőszám megbízhatóságáról :D
Lehet ha elfogytak a minták, és még mindig hideg idő van beruházok egyre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Lehet ha elfogytak a minták, és még mindig hideg idő van beruházok egyre.

Sancsa

2016. január 29.

Nagyon jó krém! Kevés is elég belőle, mert jól elkenhető, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Kicsit intenzív, de finom illata van. Drága, de megéri az árát, tényleg feszesíti az arcbőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

afmz

2015. december 26.

Puha bőr, semmiféle allergiás reakció. Nagyon jó kis krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Puha bőr, semmiféle allergiás reakció. Nagyon jó kis krém :)

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.