Evana

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovemakeup, Módosítva: 2019. május 2.

"Matt, metál és fényes színekből álló szemhéjfesték paletta extrán pigmentált és egész napon át tartó eredményt biztosít. Színei egyszerűen kombinálhatók, fantasztikusan satírozhatók. A különféle árnyalatok rendkívül változatosan használhatók. A natúr, nappali sminkhez illetve az alkalmi jellegű, fotó, kifutó sminkekhez is tökéletes. Briliáns textúrájú, kiváló minőségű szemhéjfesték kollekció, tükörrel ellátott palettában."

kittyom

2020. július 15.

Csodás egy paletta.Magamon is szívesen használom és a modelleimen is.Gyönyörű szép és tartós színek. Csak ajánlani tudom!
Másik jó pont,hogy akciósan jutottam hozzá ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Másik jó pont,hogy akciósan jutottam hozzá ;)

TamaraS

2020. június 30.

Egyszerűen imádom *-* Nagyon szépen el lehet satírozni a mattokat, szépek a fényes színek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

SophiaS

2020. január 2.

Ha jól emlékszem, még Black Friday-kor vettem ezt a palettát, mert sok helyen láttam, hogy ajánlják. Szerettem volna egy palettát, amiből lehet természetes és vad sminkeket is készíteni. Ez a paletta tökéletes, mert nagyon sok féle módon lehet variálni a színeket. Viszont azt fontos megemlíteni, hogy nagyon porolnak a matt színek, a fényesek pedig nagyon puhák. Nekem ez nem okoz gondot, mert a pignentáltság kárpótol, de szerintem fontos a negatívumokat is megemlíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

zsanman

2019. október 5.

Gyönyörű színek, tartósak is mindenféle alap nélkül. Van szép hétköznapi, de bulisabb is. A csillámos színek is csodálatosak, azt adják amit látunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Lovemakeup

2019. május 2.

Álom ez a paletta! Gyönyörűek a színek, könnyen eldolgozhatóak, a pigmentáltságuk pedig elképesztő. Primer nélkül is megállják a helyüket, de azzal együtt lerobbanthatatlanok a szemhéjról. A jól megszokott fekete csomagolása van, ezüst felirattal. Egy kis pluszt is belevittek, ugyanis a paletta és a feliratai is holografikusak. Masszív,jól záródik a mágnese, és tükör is van benne. Utazásokhoz is vittem már magammal, és semmi baja nem lett, úgyhogy jól bírja a strapát. Ráadásul vegán, parabén-és állatkísérletektől mentes.

Nem tudok mást adni rá, csakis 5*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Nem tudok mást adni rá, csakis 5*-ot!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.