Evana

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovemakeup, Módosítva: 2019. május 2.

"Matt, metál és fényes színekből álló szemhéjfesték paletta extrán pigmentált és egész napon át tartó eredményt biztosít. Színei egyszerűen kombinálhatók, fantasztikusan satírozhatók. A különféle árnyalatok rendkívül változatosan használhatók. A natúr, nappali sminkhez illetve az alkalmi jellegű, fotó, kifutó sminkekhez is tökéletes. Briliáns textúrájú, kiváló minőségű szemhéjfesték kollekció, tükörrel ellátott palettában."

Ár: 5500 , Eladó: tothnetti
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó

danyadi77

2020. december 28.

Tavasszal kaptam, sajnos azota nem volt alkalmam sokat használni (home office). Az tetszett benne, hogy a natúr hordható színek mellett van egy kék és zöld alkalmi, amik gyönyőrűek. Élőben némi csalódást okozott, hogy a középső tájon levő rózsaszínek, barnák inkább meleg árnyalatúak, sajnos több is van, ami szemmel láthatóan nem áll jól nekem. Emiatt kevesebbet nyúlok utána, még ha lenne is rá nagy ritkán alkalom. A csillógós színek gyönyörűek és láthatóan van különbség közöttük szemhéjra felvive, érdemes velük kísérletezni. Jól pigmentált, könnyű vele dolgozni, tartós. Felveszi a versenyt a minőségi palettákkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

Lencseee

2020. december 26.

Ez egy nagyon izgalmas paletta 🤩 Nagyon tetszik benne .inden azin, amelyek mindegyik tartos, magasam pigmentalt es a nap vegeig birja. A kombinaciok sora pedig vegtelen, az egymasba satirozas hatartalan. Legszivesebben mindet felpakolnam a szememre egyszerre 😂 Ez nem az a diszkret, mindenki szamara hordhato osszeallitas, de sminkmanias kolleganoknek meleg szivvel ajanlom a kollekciojukba. Ja, es az ara a minosgehez merten igencsak barati 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

Anheszenamon

2020. december 12.

Tárházamban megtalálhatók Pat Mcgrath, Natasha Denona, Marc Jacobs, ABH paletták, és úgy gondolom ez a paletta felveszi velük a versenyt. Elképesztő pigmentáltság jellemzi, a fényes színek tapintásra is krémesek. Kilométeres swatchokat húztam velük a karomra. Egyértelműen a fényes aranysárga árnyalat a paletta éke. Ami miatt még ajánlanám: tényleg minden alapszínt megtalálunk benne, ami egy komplett szemsminkhez csak kell és ez elég ritka. Tartalmaz matt bőrszínt, matt satírozó színeket és a tökéletes átmenethez kellő árnyalatokat. A matt feketéje az egyik legjobb amivel eddig találkoztam. Tökéletes tusvonal húzáshoz is. De van benne sötétbarna és akár még kék sminket is alkothatunk. A belső szemzug kiemelésére is van alkalmas árnyalat. Tényleg tökéletes termék. Rengeteg palettám volt már sok márkától, ez egy kiemelkedően jól sikerült szemfestékpaletta. Jó szívvel ajánlom minden sminkimádónak. Akár első palettànak is, mert nagyon könnyű vele dolgozni. Én 30%-os akcióval rendeltem, nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Annacska25

2020. november 26.

Kiváló paletta, nagyon szép színekkel és extra pigmenttel. Még bázis sem szükséges alá, bár én megvettem az EVANA bázist is és azzal együtt még ütősebb. Gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni, én smink gyűjtögető vagyok, de valahogy ez a paletta kerül elő a legtöbbször. :) Erősen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

kittyom

2020. július 15.

Csodás egy paletta.Magamon is szívesen használom és a modelleimen is.Gyönyörű szép és tartós színek. Csak ajánlani tudom!
Másik jó pont,hogy akciósan jutottam hozzá ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Másik jó pont,hogy akciósan jutottam hozzá ;)

TamaraS

2020. június 30.

Egyszerűen imádom *-* Nagyon szépen el lehet satírozni a mattokat, szépek a fényes színek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

SophiaS

2020. január 2.

Ha jól emlékszem, még Black Friday-kor vettem ezt a palettát, mert sok helyen láttam, hogy ajánlják. Szerettem volna egy palettát, amiből lehet természetes és vad sminkeket is készíteni. Ez a paletta tökéletes, mert nagyon sok féle módon lehet variálni a színeket. Viszont azt fontos megemlíteni, hogy nagyon porolnak a matt színek, a fényesek pedig nagyon puhák. Nekem ez nem okoz gondot, mert a pignentáltság kárpótol, de szerintem fontos a negatívumokat is megemlíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

zsanman

2019. október 5.

Gyönyörű színek, tartósak is mindenféle alap nélkül. Van szép hétköznapi, de bulisabb is. A csillámos színek is csodálatosak, azt adják amit látunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Lovemakeup

2019. május 2.

Álom ez a paletta! Gyönyörűek a színek, könnyen eldolgozhatóak, a pigmentáltságuk pedig elképesztő. Primer nélkül is megállják a helyüket, de azzal együtt lerobbanthatatlanok a szemhéjról. A jól megszokott fekete csomagolása van, ezüst felirattal. Egy kis pluszt is belevittek, ugyanis a paletta és a feliratai is holografikusak. Masszív,jól záródik a mágnese, és tükör is van benne. Utazásokhoz is vittem már magammal, és semmi baja nem lett, úgyhogy jól bírja a strapát. Ráadásul vegán, parabén-és állatkísérletektől mentes.

Nem tudok mást adni rá, csakis 5*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Nem tudok mást adni rá, csakis 5*-ot!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.