Evana

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: kittybaby24, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2019. február 4.

Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, krémes állagú rúzspaletta, amely tartós színt kölcsönöz az ajkaknak. Változatos árnyalatai és kiváló állaga révén rendkívül nőiessé és csábítóvá varázsolja a megjelenést. 15 kiválóan pigmentált színt tartalmaz.

Lovemakeup

2018. augusztus 29.

Eddig csak jókat tudok írni erről a palettáról. Szép,változatos színei vannak, pigmentáltak, könnyen építhetőek anélkül, hogy csíkozódnának és az illatuk valami mennyei, még Párom is megjegyezte. :) Valóban nem szárítja az ajkakat és viszonylag tartós is.

Update: Még mindig meg vagyok elégedve ezzel a palettával. Próbálkoztam színek keverésével és úgy sincs semmi probléma vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Andzsella

2018. július 20.

A modelljeim szerint és szerintem is hasonlóak a MAC rúzsaihoz. Természetes hétköznapi színek, hagyományos rúzs szintjén tartósnak bizonyulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Enszi

2018. április 20.

Leértékelve vettem meg a palettát, ami nagy öröm volt számomra. Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon jól pigmentáltak a színek, szépen felvihető ecsettel. Én sokszor a Catrice ajakrúzs mattítóját szoktam rá használni, együtt a kettő szerintem nagyon jó eredményt nyújt. Nem maszatolódik el, és egész nap fennmarad, nagyon tartós! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

kismano000

2017. február 1.

Szuper az illata és nem szárad ki tőle a szám. Egyenletesen fel tudom vinni, tartósnak mondanám. Szinte az összes színt megtaláltam benne, amiket eddig külön használtam, így összességében megéri az árát. Praktikus a mérete, pont elfér a táskámban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

andreas

2017. január 30.

Rendkívül jól pigmentált, olyanok a színei a szájra felkenve, mint a dobozban. Az illata nagyon finom gyümölcsös, jól hidratálja a számat. Ha elfogy biztosan újra fogom venni, már eldöntöttem! Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

kittybaby24

2017. január 24.

Isteni az illata, ahogyan kinyitom a palettát azonnal érződik. Nagyon változatosak a színei, ápolja a számat. Kellemes viselni. Ami még pozitívuma, hogy több piros árnyalat is megtalálható benne, ezeken kívül natúr színei is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Tridecyl Trimellitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 Lake / CI 45410, Iron Oxides, Red 7 Lake / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 77492, CI 77491, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77499, CI 77492, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Propylparaben

Színezék. Piros.