Eve Lom

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. április 26.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Többszörösen díjnyertes, többcélú balzsamos lemosó, aromás növényi olajokkal. A bőr kiszárítása nélkül, mélyen tisztít, és még a legmakacsabb vízálló sminket is eltávolítja. Az eredmény: hihetetlenül ragyogó bőr, simább és finomabb textúrával.

Eve Lom Cleanser - 20 ml
Ár: 2900 Ft , Eladó: realet
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy Foxpost
Kremcica

2019. március 13.

Luxuskategóriás lemosó az egyszer biztos. Kicsit mégis ódzkodtam tőle mert eukaliptusz olaj van benne ami az érzékeny bőrt irritálhatja. Igazából a szememre még most sem használom emiatt, de nem is a direkt sminklemosás a feladata sőt nem is ajánlanám oda használni. Elég büdös szaga van (nem tudom azt mondani hogy illat) és fura zöld színe. Ha ezen túljut az ember, egy igen jó (és drága) arclemosót kapunk. Kevés is elég belőle a teljes tisztításhoz és apró szemcséket tartalmaz így a masszírozás közben enyhe hámlasztó hatása is van. Használom hozzá adott kendőt is a megadottak szerint, igazi kényeztető rituálé ami után friss, tiszta arcot kapok. Újravenni nem fogom, szerintem az ára indokolatlanul drága de kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

jirka

2019. január 29.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
A british Vogue szerint:“the best cleanser in the world.” Vonzódom az ikonikus darabokhoz, és addig-addig húzom, halasztom a vásárlást, míg egyszercsak megveszem. Eve Lom 1985 óta dolgozik a szépségiparban, 70 éves "superfacialist". 2018 szeptemberében előjegyeztettem egy Eve Lom special edition boxra, amiben, több terméket is kipróbálhattam a cleanser árárért, egy többszörösen dínyertes tisztító áráért.
Az ára? £55.00/100 ml-es napi egyszeri, esti lemosó, minden bőrtípusra. Egy nágyágyúról van szó, minden tekintetben, az áráról meg csak annyit, hogy vásárlás után többször úgy gondoltam, hogy elgurult a gyógyszerem, amikor megrendeltem a dobozkát.
Csomagolás: Letisztult fehér és arany tégely, minimalista kiszerelés (masszív), egy enyhe luxus bájjal.
Muszlin kendő: Pablo Genial! hogy a klasszikust idézem. Fehér arctisztítókendőt mindig használok arctisztításhoz, mondhatnám rengeteg fajtám és félém van, de azóta ehhez a kendőhöz nyúlok a legszívesebben. Téglalap alakú kendő (egyes hasonlatok szerint 17. századi muszlikendő), de inkább a vászonhoz hasolít az állaga. Kellőképpen gyengéd, ugyanakkor kellőképpen erős is. Szélei gyönyörűen elvannak dolgozva. Pillanatok allatt szárad, ez például utazásnál fontos szempont lehet.
Állag: A színe méregzöld és sárga keveréke , viaszos, tömény textúra. Az illata egyszerre vonzó és taszító, gyógynövényes és erősen orvosi steril, nagyon intenzív. Az első hetekben nehezen barátkoztam meg az illatával, a végére pedig enyhe "szingnatúr" illatá változott.
Ha ismeritek a NIOD fém kiskanalát (ha nem, nézzetek rá a méretére, mert igen pirinyó) volt az adagja, púposan. Na most ehhez képest a Clinique tiszító balzsamjából bőven a dupla mennyiséget kell kivennem a tégelyből, arctisztításhoz.
Az ajánlás szerint bele kell masszírozni az arcbőrbe (erre van egy külön technika, lásd hivatalos honlap), ami felkenve fehér réteget képez, majd a masszírozás hatására színtelenné válik. Én eztán a Foreo Lune Sensitive 2-vel még rezegtetem kicsit, majd jöhet a kendő, kb. háromszori törléssel. És... ennyi. Nincs kettős arctisztítás. És itt álljunk meg egy szóra! Tisztító balzsam függő vagyok, és tudom, hogy mindig van 2.lépés, egy 2. lemosó, de itt nincs, felesleges, nem is kell, e "nehézség" feldolgozásán napokig nem jutottam túl.
Érzékeny, rozaceás arcbőrömet nem bántja, lemosás után, tükörsima, feszes az arcbőröm - új lemosókat úgy tesztelek, hogy lemosás után fél óráig nem kenek rá semmit - és egyértelműen különbség van abban, hogy a rákövetkező réteg, hogyan szívódik be.
A 100 ml, több mint 4 hónapra elegendő mennyiséget tartalmaz. Hogy szerintem miért a világ legjobb tisztítója? Mert gyorsan, hatékonyan távolítja el a mindennapi szennyeződést, anékül, hogy hosszadalmasan kellene macerálni az arcbőrt, azért hogy tiszta legyen.
Még hagytam egy kis adagot a tégely alján, egyszerűen nincs szívem elhasználni (kicsit szentimentális vagyok), de sokszor van rá akció, így biztosan újra veszem, mert bár az összetevő listája bonyolult, de a használata oly egyszerű, hogy ezt a nagyszerű minimalizmust nem akarom nélkülözni. Eve Lom pedig egy tünemény.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 29.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Antioxidánsok: BHT

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.