Eveline Cosmetics

Ár:   1094 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   245 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1094 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyuszi1, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1094 Ft

A lemosó innovatív formulája gazdag bioaktív összetevőkben, amely összekapcsolja a tonik, tej és szemfesték lemosó  tulajdonságait. Gyengéden és hatásosan tisztítja a bőrt. Látványosan redukálja a ráncok mennyiségét, hosszát, szélességét és mélységét.

Ár: 1094 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
TitaniaBell

2016. május 23.

Az összetevőit frissíteni kellene, ugyanis én most nagyon alaposan átolvastam az én flakonomon ezt a listát, és NEM szerepel benne parabén! Egy sem, pláne nem annyi, mint ami fentebb fel van sorolva. Valószínű, hogy azóta változtattak az összetevőkön, és itt nem lett kijavítva.

Egyébként kb. 1 hónapja használom, és nagyon remek termék, pedig én nem vagyok oda a krémes lemosókért, de ez úgy szedi le a szempillaspirált, hogy vattakorong és dörzsölés sem kell hozzá. Szinte lefolyik a smink, amint hozzáér a lemosó. Pedig nem gagyi spirálokat használok, mindig csak Clinique-et, épp azért, mert egész napot kibír stabilan a helyén, még a legnagyobb melegben is. A szememet sem csípi, ellentétben a legnépszerűbb micellás vizekkel, pl. Garnier vagy Loreal. Nem csinál pattanásokat sem, nem zsírosítja a bőrt, pedig az enyém erre sajnos hajlamos.

Én biztosan újraveszem majd, és mindenkinek javaslom, akinek fontosak az összetevők, hogy a flakonon is olvasson utána ezeknek. Itt az oldalon néha hibásan vannak jegyezve, és emiatt esetleg megfosztja magát egy jól működő terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

mimmike

2016. május 12.

Alapjában véve szerettem. Praktikus csomagolás, kellemes állag, tudja a dolgát (bár a vízálló szemfestékkel valóban nagyon küzd). De istentelenül csípi a szemem, ami elég nagy hátrány egy sminklemosónál. Sajnos az összetevőivel csak most szembesültem. Elhasználom, de nem veszem többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Bellz95

2016. február 19.

Nagyon csábító volt a terméken található leírás. De a kozmetikusom mondása beigazolódott, "a papír mindent elbír"..:D Eszméletlenül csípte a szemem, a bőröm a használata után kissé ragadt. Odaadtam nővéremnek, aki szabályosan utálta, szóval hamar visszakerült hozzám. A pumpája eleinte nagyon tetszett, a vége felé viszont alig lehet kiszenvedni belőle a lemosót. Az ígérete, miszerint lehozza a vízálló sminket is nagy füllentés.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

Meja

2016. január 21.

Véleményem szerint ez jo kis termék. Finom, krémes állagú, jó az illata is. Leviszi amit kell. Nem irritálja a börömet, pedig nekem vigyázni kell mit használok, mert nagyon kényes a bőröm, sokmindentől kipirosodik, kipattogzik. Viszont arra ügyelni kell, hogy szembe ne kerüljön, mert csípi. Ezért egy csillagot vonok le tőle. De a vegyes bőrömet szépen egységesíti, a száraz részek hidratáltak, a t-vonalat viszont nem zsírosítja. Szerintem még újra lesz véve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Katacska3

2015. október 19.

Ilyen termékeket sosem veszek itteni vélemények alapján, mert nem vagyunk egyformák, így mindenkinél máshogy viselkedik. Hosszas vacilálás után vettem meg, versenyben volt még a garnier micellás víz. De valahogy ez jobban meggyőzött, hiába sztárolja mindenki a másikat. Tetszik, hogy pumpás, így sokkal praktikusabb, krémes állaga is jó, nagyon jól tisztítja az arcomat, reggel és este használom, néha napközben is, ha nagyon leizzadok stb..a sminkemet is tökéletesen leszedi, bár én nem vagyok az agyon sminkelős típus, csak szemceruzát és spirál használok, nincs szükségem másra és ezeket szépen leszedte, nem csípte a szememet sem. Frissítő érzést ad miután végzek vele. Jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

annilany

2015. augusztus 6.

Egy nagy nulla ez a sminklemosó. Leírás szerint a vízálló sminket is eltávolítja, gyakorlatban ez annyit tesz, hogy a szempilláimmal együtt szedi le. Ha szembe kerül csíp, éget, kombinált arcbőrön egyáltalán nem működik és a "ráncokkal" sem kezd semmit. Totális pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

M7ido

2015. június 15.

4 parabén? Ugye csak vicc..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

4 parabén? Ugye csak vicc..

nagyerika28

2015. május 10.

Nagyon finom illata van, vattapamacsra elég 1 pumpálásnyi.Külön köszönet a pumpáért :) Mindent szépen leszed a bőrről, hidratált tapintású az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

lucintaa

2015. január 13.

Kerestem egy "idő spórolós" arclemosót, mert sajnos rohanósak a reggeleim, nincs időm sok-sok percet eltölteni a fürdőszobában. A Rossmann-ban keresgélve erre esett a választásom.
Nagyon finom, krémes állaga van, és jól is tisztít. :) Az illata kicsit szúrós, de nem vészes. Egy pont levonás, mert a jó tisztítás mellett azért cseppet szárítja is a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

petrevici

2013. február 19.

Szépen leszedi a sminket, selymes bőr marad utána, amit én tonikkal ugyan lemosok, mert utána még krémezek.Nagyon gazdaságos és szuper az adagolója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.