Eveline Cosmetics

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: lillapop, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz és feszességét vesztett bőrre

Tökéletesen megerősíti a bőr struktúráját, helyreállítja tömörségét és rugalmasságát. Ideálisan feszesít, formáz, hidratál és táplál, biztosítva a bőrnek a komplex ápolást. Bársonyos formulája könnyen szétkenhető és gyorsan felszívódik, feszesebbé és bársonyosan simává téve a bőrt.

• Argán olaj javítja a bőr feszességét és rugalmasságát valamint intenzíven táplálja és regenerálja.
  • Makadámia olaj intenzív feszesítő tulajdonságú, serkenti a mikrokeringést.
  • Hialuronsav hosszantartóan hidratálja a bőrt, helyreállítja rugalmasságát és a megfelelő feszességet.
  • Shea vaj a retinol természetes forrása, amelynek kiváló bőr helyreállító és javító tulajdonságai vannak.
  • Laminaria algák támogatják a kollagén szintézisét, és felgyorsítják a sejtek megújulását.

sztike

2020. március 19.

El sem hiszem, hogy éveken át csak elmentem mellette. 3-4 éve egyszer vendégségben kaptam az otthon hagyott testápolóm helyett egy Eveline zuhanyzás közbenit és baromira tetszett. Utána hónapokig hajtottam az összes szóba jövő üzletet, hátha sikerül valahol megtalálnom, de sajnos kivonták. Sajnáltam ugyan, de a márka nem nagyon keltette fel az érdeklődésemet (nem is értem). Pár hónapja szegény nővérem nagyon befürdött néhány elég drága arcápolóval és engem kért meg, hogy segítsek neki új bőrápolási rutint összeállítani, ezért elkezdtem kicsit jobban utánanézni a "hasznos" összetevőknek. Hamarosan belefutottam újra az Eveline márkába és azóta csak gyűlnek a termékeik a polcomon. Ő a legutóbbi szerzemény, és nagyon örülök, hogy rátaláltam. Eddig "márkásabb" krémeket használtam, de egyikben sem volt pl. hialuronsav (ami az ureához és az algakivonathoz hasonlóan hidratáló-ránctalanító krémek összetevője szokott lenni), pedig nem csak az arcbőrnek tesz jót és a feszesítő hatás nyilván a bőr hidratálásán keresztül megy a leghatékonyabban. A pumpás adagoló a mániám, nagyon kényelmes, egyszerű és higiénikus a használata. Van jobb illatú testápolóm, de abban messze nincs ennyi vízmegkötő összetevő, úgyhogy ez érdekel a legkevésbé (az illata egyébként leginkább arra a barackos teára hasonlít, amivel a nemrég elhunyt nagymamám keltett minket minden reggel gyerekkorunkban, szóval jó illat vagy sem, nekem megmelengeti a lelkem). Pillanatok alatt felszívódik, nem kell órákat várni a felöltözéssel és nem hagy zsíros réteget sem a bőrön, mégsem húzódik utána. Bár a termékeik összetétele nem hibátlan, én mégis nagyon hálás vagyok, hogy van egy olyan márka, ami megfizethető áron kínál valóban hasznos összetevőket a bőrápoláshoz, ráadásul elég sok helyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

dandy93

2019. február 28.

Leakciózva impulzusvásárlásként vettem meg, főleg a pumpás adagoló és az olajos összetevők miatt. A praktikus csomagolásban egy hígabb, ezáltal könnyen kenhető testápoló található, meglehetősen "mű" illattal. A nem túl száraz bőrömre pont elegendő, én nem tapasztaltam ragadósságot, illetve a beszívódás sem tartott sokáig. Feszesítő hatásában nem hiszek, de kellemes használni és tényleg puhábbnak érzem a bőröm tőle. Nem biztos, hogy újraveszem ha elfogy, de jelenleg szívesen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

tam1

2016. december 29.

Borzasztó csalódás volt ez a testápoló. Egyedül a pumpás és nagy kiszerelése az, ami jó benne. Iszonyatosan büdös és mű "szaga" van, kellemetlenül ragacsos és kínlódás volt számomra a használata. Hatása nulla volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

viragi

2016. december 12.

Nekem bejött, mert gyorsan felszívódik, többször bekenve sem pereg le a krém a bőrömről, bársonyos lesz utána a bőröm, és az illata is visszafogott, ami nekem fontos. Praktikus a kialakítása is. A feszesítő hatást (még) nem érzem, igaz nem is kenem napi 2x, mint ahogy a leírásban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

Akara

2016. december 11.

Egy időre letettem, mert nem volt az igazi a lentebbi, korábban írt első élményemmel megegyező okok miatt. Most télen viszont nagyon rémesen kiszáradt a bőröm, ezért újra elővettem, felturbóztam egy kis jojoba olajjal, mert az nagyon jó, de magában olajat nem kenek a bőrömre, akármilyen prémium kókuszolaj is lenne, mert rettenetesen rossz érzés, nem is szívódik be rendesen, vagy ha olyan keveset használsz, nem tudod jól kenni stb. Így krémmel keverve viszont el lehet kenni azt a mennyiséget, ami kell.
Még mindig olyan felemásak az érzésem. egyfelől egész szépen hidratál, de kicsit olyan az érzésem, mintha csak a bőr felületét vagy a felső 1 mm-t puhítaná meg szépen (de azt tényleg mesésen), és mélyebben ugyanúgy száraz maradna a bőr, néha picit még így is viszket. Vettem még egyet, mert a gyorssegélye nagyon jól jött, amikor a már foltosra kapart bőrömet kellett helyreállítani, de szerintem újat nem veszek.
Annak ellenére, hogy nem érzem 100%-nak a hidratálását, órákra olajossá teszi a bőröm, mintha nem ivódna be rendesen (és nem az olaj miatt, mert nélküle is ez volt).
A feszesítésben nem hiszek, de a hidratált bőr rugalmasabb, ez tény. Végülis a bőr textúráját is egységesebbé teszi.
Az ára végülis nem rossz (1399-ért vettem).
Összességében 4 csillagot azért megér.

* * *

Hát, ma kentem fel estére az első adagot - az az érzésem, hogy ez egy "Minek is nevezzelek?" típusú krém lesz.
Első körben: szerintem egy testápoló vagy nem lehet bőrfeszesítő, hiszen pontosan jól tudjuk, hogy mennyi szokott lenni a hatása, vagy épp ellenkezőleg, minden testápoló bőrfeszesítő, mert a megfelelően hidratált bőr végeredményben rugalmasabb, simább. Döntse el, kinek mi. Az argánolaj, a hialuronsav persze ígéretes hidratálás szempontjából. Ezért is vettem meg. A makadámia olaj, a shea vaj és az alga is jól hangzik.
Eléggé híg, vizes állagú, kicsit olyan a feelingje, mintha egy gagyibb testápoló lenne (a 100 Ft-os boltból). Másfelől jó ez az állag, könnyebb eloszlatni, vékony rétegben.
Az illata korrekt, bár nem a kedvencem (kókusz-, kakaó- vagy gyümölcsillat fétisem van), de tulajdonképpen parfümös jellegű, sokáig meg is marad.
A tapadós, olajos réteg, amit maga mögött hagy majd' egy órára viszont határozottan unszimpatikus. Az illata, állaga miatt végülis szívesen használnám az utasítás szerint reggel, este, de az kizárt, hogy elég korán keljek ahhoz, hogy legyen ideje rendesen felszívódni, ne kenje össze a ruhát - ráadásul utána sem a legjobb érzés a bőrömben lenni. Alváshoz még csak-csak (ha jót tesz a bőrömmel), de napközben ez nagyon erős.
Nagyon kíváncsi leszek a hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Az ára végülis nem rossz (1399-ért vettem).
Összességében 4 csillagot azért megér.

* * *

Nagyon kíváncsi leszek a hatására.

DawnMelody

2016. október 11.

Egy hete használom, akciósan úgy voltam vele, hogy megér egy próbát. Kellemes illata van, nem olyan tolakodó, mint a legtöbb Eveline terméknek. Rendkívül gyorsan beszívódik, tényleg bársonyosan puha bőrt eredményez! Mintha feszesítene is valóban, simábbnak tűnik a bőröm, bár egy hét után ezt nem merném teljes bizonyossággal kijelenteni, de azért majd jövök update-elni, ha elfogyasztottam az egész flakonnyit. :-)

UPDATE: már a flakon nagy részét elhasználtam, tényleg puha bőrt eredményez, már ezért megéri. De viszont feszesítésnek sok nyomát nem látom, ugyanezen márka kávés testápolója ilyen téren sokkal hatékonyabb - az viszont nem varázsolja ilyen pihe-puhává a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

NinaPierce

2016. június 21.

Az utóbbi időben sokat fogytam, így a bőröm kezdett veszíteni feszességéből, és megjelent a híres neves narancsbőr is. Na most szépen ráparáztam, és bevásároltam minden termékből, ami csodát ígért. Nem váltak be egészen eddig az olcsó kis semmiségig. Ez éppen akciós volt, mondom 600 Ft-ot a hülyének is megér, miért is ne. És nem kellett csalódnom. Könnyen kenhető, hamar beszívódik, és mesés az illata. Ráadásula pumpás kialakításak hála nehéz sokat kiszedni belőle, így nincs probléma, hogy hova kenjem a felesleget. A hatása kb egy hétalatt vált láthatóvá, a bőröm kezdett visszaállni, feszesebb lenni. Ő volt a megmentőm. Azóta is szívesen használom, na nem az eltűnt narancsbőrre, hanem az illata miatt. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

agen

2016. május 30.

Akciósan vettem, majdnem féláron...szerencsére...nekem túl intenzív az illata, hidratálás közepes, téli időszakban szerintem pont nem érne semmit. Elhasználom, nagy baj nincs vele, de biztos nem venném újra, még akciósan sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

bymboo

2015. december 18.

Pénzkidobás.Illata borzalmas,hidratáló hatása nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

Pénzkidobás.Illata borzalmas,hidratáló hatása nagy nulla.

allie

2015. október 26.

Nagyon selymessé teszi a bőrt, de én nem vettem észre hogy feszesítene. Hamar beszívódik, a pumpás adagoló miatt pedig plusz pont jár. Nem rossz termék, de így hogy nem érzem, hogy feszesítene az árát sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Betaine, Glucose
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.