Eveline Cosmetics

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Argán olaj, Olíva + Q10 koenzim arckrém normál, száraz és érzékeny bőrre, UVA/UVB

Az Argán olaj széria az Eveline Cosmetics laboratórium által kifejlesztett ránctalanító program, amely a bőrfiatalítás látványos hatását biztosítja. A formula gazdag értékes argán olajban, amely még a mély ráncokat is kisimítja, intenzíven regenerál és táplál, visszaadja a bőr fiatalos ragyogását.
A Ránctalanító Hidratáló nappali krémet a normál, száraz és érzékeny bőr napi ápolására szánták. Az  argán olaj és olíva összetevőkben gazdag innovatív formula intenzív és hosszantartó hidratálást biztosít még a nagyon száraz bőrnek is. Regenerál, kisimít és csökkenti az öregedés, fáradtság és stressz jeleit. Javítja a bőr ruganyosságát és rugalmasságát. Láthatóan fiatalítja az arcbőrt, ragyogást adva neki.
Átfogó lifting és ránctalanító hatás: a mélyen táplált és regenerált bőr visszanyeri természetes feszülését és feszességét, az arcvonások tökéletesen formázottak lesznek, a ráncok és barázdák láthatóan csökkennek, az arcvonalak visszanyerik harmonikus arányukat.

Legújabb generációs fejlett aktív összetevők: argán olaj, olívaolaj, Q10 koenzim, olíva levél kivonat, urea, A + E + F vitamin komplex.

Köszönhetően a magas koncentrációjú, tudományosan bizonyított hatású aktív összetevőknek a LUXURY OF YOUTH COMPLEX™  technológia azonnali eredményeket biztosít.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Sajnos nem bírta a bőröm, irritálta és apró kiütéseim lettek tőle, így dekoltázsra használtam fel. A kiütéseket leszámítva sem éreztem azt, hogy annyira megérné használni. Amióta tudatosabban próbálok felépíteni egy bőrápolási rutint, kezdek letenni az ehhez hasonló arckrémekről, amik igazából nem érnek el nálam számottevő eredményt, és csak terhelik a bőröm egy minimális hidratálás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Kaname

2018. január 14.

Szuper krém, nem zsírosodik tőle az arcom, és nagyon könnyen beszívja a bőröm a krémet :)
Talán egy enyhe ránctalanító hatást is érzékelek a mindennapos használat mellett (inkább megelőzésre használom, csak egy kis ránc jelent meg a szememnél..), de az biztos, hogy kisimultabb tőle az arcom!
Az illata nagyon jó, nem túl erős és nem is túl gyenge :)
Az árához képest szuper kis krém!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

Az illata nagyon jó, nem túl erős és nem is túl gyenge :)
Az árához képest szuper kis krém!

bagi54

2017. október 17.

A napi rutin része ez a krém. Sokat használjuk ezt az arckrémet, mert rendkívül száraz az arcbőrünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Karla

2017. augusztus 25.

Kiütéseim lettek tőle, pedig nem érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Kiütéseim lettek tőle, pedig nem érzékeny a bőröm.

RollinPink

2017. március 14.

Klassz. Egy fél fokkal többet hidratál mint a hyaluronos társa de mégis jobban szeretem az utóbbit.. Nem rossz amúgy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

veronika87

2017. január 3.

Egyszerűen imádom. Nagyon jól hidratál, de nem túl zsíros, nem csinál pattanásokat. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. És az illata is isteni, szerintem az uborkára hasonlít. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

szaboszilvia28

2016. április 28.

Ennyi pénzért ilyen kellemes kis krémet el sem hiszem, hogy lehet kapni! Imádom az illatát, könnyű állagú, hipp-hopp beszívódik. Majd még írok ha azt veszem észre hogy ránctalanít is...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Dorcsa

2016. február 7.

Vízhiányos bőrömre használom, igaz kaptam, nem én választottam, de gondoltam, hogy ha már van, akkor kipróbálom. Milyen jól tettem. Nagyon jól hidratál, de nem zsírosítja túl a bőröm. Miután felkenem, olyan rugalmas érzetű a bőröm és nagyon hamar beszívódik. Nappalra használom, amikor nem sminkelek vagy itthon vagyok, smink alá még nem próbáltam, így azt nem tudom, hogy "kukacosodik" vagy, hogy mennyire fullasztó esetleg alapozó alatt, de nem hiszem, hogy ilyen problémák lennének,de ha kipróbáltam, akkor frissítek.
Ami nagy pozitívum még, hogy nem pattogtam ki, nem lettek fehér komedóim tőle, ami nálam nagyon ritka, hogy valami nem üt ki.
Azért jobban örülnék, ha az a néhány csúnyaság nem lenne, de mivel eléggé az Inci végén van, ezért egy négyest mindenképp megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Petta

2016. január 13.

Anyukám kapta ajándékba, de nem igazán tetszett neki az illata. Én viszont odavagyok az Olivás illatokért. Körülbelül a 2. tégely elhasználása után vettem észre, hogy ránctalanító... De mindegy, így is tökéletes, örök kedvenc 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Anita1978

2015. augusztus 22.

Kevert bőrömre jó kis termék: könnyen beszívódik, és szeretem, hogy UV szűrős is + pénztárcabarát is (többször leakciózzák az Evelineket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Urea, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Isopropyl Myristate, Olea Europaea (Olive) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Leaf Extract, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Tisztítószerek: Triethanolamine, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Lyral, Linalool, Hydroxycitronellal
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.