Eveline  Argan&Vanilla Testvaj

Eveline Argan&Vanilla Testvaj

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mariann88, Módosítva: 2014. november 13.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az argán olaj mélyen táplálja és feszesíti a bőrt. A vaj hatékonyan ápolja a dehidrált bőrt, visszaállítja megfelelő hidratáltságát és újjáépíti a természetes hidrolipid réteget. Omega 3 savakat és A+E vitaminokat tartalmaz amelyek hatékonyan fékezik a bőr öregedési folyamatait. Segít helyreállítani a bőr látható rugalmasságát és feszességét.

nancyangel

2016. július 21.

A termék tökéletesen hidratál, az illata rendkívül tartós...de amikor Párom megjegyezte, hogy Wunder-Baum illatom van, kételkedni kezdtem, abban, hogy ez az illat tényleg olyan jó-e, mint nőként gondoljuk! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

FTM

2015. november 5.

Jól hidratál, hamar felszívódik, kellemes az illata, egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

Jól hidratál, hamar felszívódik, kellemes az illata, egy próbát megért.

martona1

2015. február 7.

Imádom. Nagyon jól ápolja a bőröm és az illata is isteni :) csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

calendula88

2014. december 4.

Én ennek a testápolóját használtam nem a testvajat de hát...valami csoda. Nekem megfelelően hidratált...és az illata...Én nagy vanília fan vagyok, odavagyok az illatáért. Másnap is érezni még ha este bekenem magam fürdés után. IMÁDOM!:) Nagyon remélem hogy sokáig gyártani fogják, egészen biztos,hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Mariann88

2014. november 6.

Teljesen ismeretlenül futottam bele ebbe a testvajba a Douglas parfümériában. Ott nem tudtam megszagolni a terméket, mivel le volt zárva kellemes édeskés illatra számítottam. Ezt itthon vettem észre, hogy meg is kaptam kicsit túl intenzíven is. Kellemes édes, de nem gejl illata lenne, viszont rájöttem hogy nem szeretem az ennyire illatos terméket, így nem tudom magamon elviselni. Itt jegyzem meg, hogy én egyetlen TBS terméket sem kedveltem meg igazán amit próbáltam, szintén azért mert nem szeretem az erős illatokat. Az állaga testvajszerű de nem annyira kemény, hogy csak a kezed melege olvassza fel, hanem alap állapotában is lágyabb. Az illat tartósságáról annyit, hogy este fürdés után kentem be vele magam mindenhol és másnap reggel még zuhanyzás után is éreztem, sőt a pizsamámon még több mint egy nap elteltével is. Megfelelően hidratál, nagyon száraz bőr esetén nem hiszem, hogy elég de közepes száraz bőrrel mindenféleképpen elbír. Összességében nem lesz a kedvencem ez a termék, akit érdek esetleg annak jelzem, hogy akár el is adnám. De mivel az erős illaton kívül más rosszat nem tudok rá mondani így 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Urea, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1
Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.