Eveline Cosmetics

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2013. február 17.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

Gyengéd összetételének köszönhetően precízen szétterül, összekapcsolva a tökéletes fedést a könnyedség és frissesség érzésével. Az innovatív receptúra Long Lasting 24h formulával garantálja a tökéletes sminket egész napra. A világosító ásványi pigmentek optikailag kisimítják a ráncokat és mimikai vonalakat, sikeresen eltakarja a fáradtság jeleit , hibátlan simaságot és fiatalos fényt adva a bőrnek. Az innovatív Exclusive Bio Complex receptúra a természetes összetevőkön alapszik és nem tartalmaz illatanyagokat.

Rozsdas

2018. március 22.

Nekem tökéletesen bevált. Táskás és sötét is a szemem alatt, de nagyon szépen halványítja. Az Eveline termékekben eddig még nem sikerült csalódnom. Újra fogom venni mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Babuin

2013. december 11.

Az árát elnézve nem igazán számítottam oan húú de nagy minőségre, de kellemesen csalódtam (bár az Eveline cuccok nem is olyan rosszak)...valóban szépen terül, beolvad a bőrbe,jól is fed, tartósnak azonban annyira nem mondanám..oan 7-800 ft-ért vettem, ezért az árért jó vétel volt, rosszabbra számítottam..
Ja és sokáig is elég mert szerintem már vagy 2 éve meg van, úgy hogy használom szinte mindennap..
Újravenni nem hiszem,h fogom..de mindenképpen érdemes kipróbálni.. halvány 4est megér..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

merchajnalka

2013. február 10.

A távoli keleti földrészről elnevezett bevásárlópontban van egy körmös-kozmetikusos kis-nagyker és ott bukkantam rá az Eveline Make-Up állványára - sajnos máshol sehol sem leltem ilyesmit. Pedig érdemes lenne, szerintem. Szemre, szájra, körömre, arcra valók. Nekem táskáim nincsenek, csak sötét folt a szemeim alatt. Igenigen kialvatlanság, stressz, kevés víz stb. Ami ideális esetben (alvás, boldogság, ivászat) tud halványulni, de el nem tűnik soha. Erre kerestem korrektor, és mivel az Eveline BB-je nekem bevált, gondoltam miért ne, kipróbálom a korrektoruk is. Nekem nagyon bejön! Könnyű a textúra, nem ül meg a ráncokban, mégis van rendesen fedése. Icipicit fénylik, de ezzel csak rátesz a fedőmechanizmusára, ahogy a neve is mutatja. És rendkívül tartós. Szépen egybeolvad/összedolgozható a BB krémmel vagy az alapozómmal (Astor) akár alá, akár fölé teszem. Nemcsak a szemem alá, hanem kisebb hibák, sebek, foltok - amikor van - elfedésére is használom. Biztos van ennél jobb, de nekem most ez a KORREKTOR.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.