Eveline Cosmetics

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2013. február 12.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Különleges, szilikonos olajokat tartalmazó, áttetsző szerkezete ideálisan terül szét a bőrön. Azonnal kisimítja és javítja felszínét, feltölti a barázdákat és ráncokat. Az áttetsző réteggel borított bőr sima és puha lesz. Tökéletes alapot képez a sminkeléshez és jelentősen meghosszabbítja tartósságát, hosszantartó matt hatást biztosítva, amely akár 16 órán át tart. Az alapban felhasznált különleges lifting hatású összetevők erősítik a bőr szerkezetét, javítják sűrűségét és rugalmasságát. Az UVA/UVB szűrők védik a bőrt az idő előtti öregedéstől. Nem tartalmaz illatanyagot.

merchajnalka

2013. február 18.

Az Eveline Art Scenic alapozó mellé vettem meg, igazából csak impulzus alapján, mert ott volt a polcon: elolvastam és gondoltam kipróbálom. Száraz-érzékeny és zsíros bőrre való verzióból én magamnak a száraz-érzékenyt vettem meg. Állaga átlátszó zselé, tényleg illatmentes. Kb. egy mogyorónyi nagyságot kentem szét az egész arcomon. A hatás: tényleg feltölti-kitölti az egyenetlenségeket, és kisimítja a bőrfelszínt. Magában használva egy áttetsző mattítóréteggel vonja be a bőrt. Nekem sikeresen elfedi a szárazabb részeket, ha nem használnám hozzá az alapozót magában is megállja a helyét. Szerintem nyárra is ideális lehet nagy melegben. Alapozó alá, megkönnyít annak vékony rétegben való felvitelét, így tökéletesen elkerülhető a maszk-vakolat hatás. Tartósabbá is teszi a sminket - bár a 16 órát erős túlzásnak tartom. De olyan 6-8 órán át tényleg egyben marad minden, illetve kopni is egyenletesen kopik. Tetszik, el is fogom használni, és biztosan újra is veszem, de valószínűleg élni is tudnék nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Cyclomethicone

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.