Eveline Cosmetics

Ár:   1639 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ribizli, az összetevőket feltöltötte: Klarikikki, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tökéletesen feltölti a ráncokat + Intenzív 24órás hidratálás + Redukálja a duzzanatokat és karikákat.
A roll-on innovatív formulája biohialuron savat és növényi őssejteket tartalmaz. Nyugtatja a fáradt szemet, frissesség érzését nyújtja. Stimulálja a mikrokeringést, redukálja a duzzanatokat és karikákat. Azonnal feszesít és kisimítja a ráncokat. Redukálja az öregedés, fáradtság és stressz jeleit.
Látványosan redukálja a ráncok mennyiségét, hosszát, szélességét és mélységét.

Barabu

2018. április 5.

A fém golyó miatt a hűsítő érzés valóban megvan, más hatását nem nagyon tapasztaltam.
Szembe kerülve borzasztóan éget, könnyezik tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Szembe kerülve borzasztóan éget, könnyezik tőle a szemem.

fanni1226

2017. február 15.

Csakis a hűsítő golyók miatt nem végezte a kukában, de egyébként semmi hatása nincs. A golyó sokszor nem volt krémes, és rázogatni kellett, pedig akkor vettem meg. Egyébként az én bőrömet is csípte picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

darkbeforestorm

2016. március 4.

őszintén bevallom nekem nincsenek (még) a szemem körül ráncok, így nem is amiatt vásároltam meg. régóta szerettem volna valamilyen golyós szemkörnyékápolót, de egyszerűen nem találtam olyat amiben ne lett volna valamilyen irritáló összetevő. egyébként is érzékeny a bőröm, nem szívesen kenek a szemem köré olyan krémet amiben pl. alkohol vagy parfüm van. a hialuronsavra viszont amúgy is rá vagyok kattanva, így hatalmas öröm volt, hogy megtaláltam az Eveline krémjét. legjobban a hűsítő hatása tetszik. komolyan mondom reggel azonnal felébredek ha használom :) a ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, viszont remélem hogy megelőzésnek is jó, ha már most használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Idu88

2015. december 5.

Nálam bevált! Eddig duzzadt fáradt szemekkel ébredtem, alig bírtam mozgatni reggelenete, de mióta ezt használom ez már csak a múlt! A szem alatti apró ráncok egy hét használat után elkezdtek halványulni! A mozgó szemhéj pedig első használt után kisimult, így a szemhélyfesték már nem tud megülni a kis redőkben...Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 4.

Megvettem, mert azt ígérte lehúzza a szemduzzanatot, de nem, reggelre bedagadt szemekkel ébredtem, és a szemhéjamon keletkezett egy ráncocska, pedig ott nem volt. Spórolni akartam, de nem sikerült, így visszatérek a bevált márkájú szemkrémre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 4.

Nimir-ra

2013. december 22.

bár én fiatalabb vagyok, de meg kell, hogy védjem ezt a szemkörnyékápolót!!
amikor 4 órát alszom és nem bírom kinyitni a szememet, akkor csak 2 mozdulat (és reggel nagyon nem mindegy hogy kenegetem a kémet, vagy húzok egy csíkot ezzel) és 5 perc múlva látok!! szuperül energizálja a szememet, és mióta használom (kb fél év) azóta a karikáim is halványabbak. én nagyon csípem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

bár én fiatalabb vagyok, de meg kell, hogy védjem ezt a szemkörnyékápolót!!

Kyraemett

2012. november 13.

Elvileg hűsít, lehúzza a puffadást, duzzanatot, karikákat.Gyakorlatilag: mintha semmit nem csináltál volna:( Kár érte, a csomagolás praktikus lenne, csak nincs benne hatóanyag.
Fogalmam sincs, milyen összetevői vannak, gondolom a dobozon volt, de azt kidobtam, magán a gélen nincs se összetevő, se lejárati idő-lásd a dobozon:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

mazsola

2012. szeptember 9.

Mivel egy fém golyócska látja el a "roll-on" szerepet, ezért valóban hűsít, de ezen felül semmi mást nem tapasztaltam. A szemkörnyéki ráncok feltöltésére szerettem volna használni, de semmi hatást nem tapasztaltam. A nővérem is használta, neki más típusú a bőre mint az enyém és ugyanaz a tapasztalat: semmi. Ezt a hatást egy jégkockával is el lehet érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Silk
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.