Eveline Cosmetics

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszti200101, Módosítva: 2017. november 15.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Mélyen tisztít.
  • Csökkenti a pórusok láthatóságát.
  • Elnyeli a sebumot, mattít.
  • Alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és toxinokat, normalizálja a faggyúválasztást, felfrissít és kisimít.

Timi12

2021. május 24.

jól tisztít, ez nem kérdés, de másnapra tele lett az arcom pattanással.... még serdülő koromban se néztem ki ennyire durván!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

FashionMindset7

2021. január 29.

Nagyon jó arcmaszk. Nekem az orromon lévő miteszereket eltünteti, rendszeres (heti 1-2x) használat után alig jelentek meg bőrhibáim. Megéri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

detti23

2021. január 25.

Használtam párszor. Használat után kb egy napig mintha szebb lenne a bőröm és tisztább. Utána viszont többször is apróbb pattanások jöttek ki rajtam, sajnos megkockáztatom, hogy ennek a terméknek köze van hozzá, így nem merek vele tovább kísérletezni. Nem éri meg. Lemosni pedig szerintem iszonyúan időigényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

n.niki

2020. december 14.

Nekem csípte az arcomat addig, amíg meg nem száradt a maszk, ez nálam sosem jelent jót. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

alekszandra00

2020. október 13.

Az itteni kimagaslóan pozitív vélemények miatt vettem meg. Tényleg szépen tisztít, nem szárít, könnyű lemosni.
A hatása kb 3 napon át látható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

A hatása kb 3 napon át látható.

Fahej10

2020. június 1.

Húú ez nekem nagyon bejött. Igazán kitisztult arcbőr érzést ad a használat után és a pórusokkal is felveszi a harcot. Minden alkalommal újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Martu0508

2018. december 30.

Eddig ez a detox maszk a legjobb, amit kipròbáltam. Szèpen tisztìt, puha bőrt eredmènyez, viszont a pòrusok láthatòságát nem csökkenti az ìgèret ellenère sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

k.boglarka

2018. december 30.

Imádom ezt az arcpakolást. Szépen tisztítja a bőröm. Egyedüli amit sajnálok, hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

blackrose

2018. december 26.

Csak jót tudok róla mondani, nagyon jót tesz a bőrnek. Felszívja a felesleges zsírt,ugyanakkor picit összehúzza a pórusaimat ès mattít. Ár-èrtèk arányban bevált.Nekem igènyel utána a bőröm nèmi hidratálót, de mostanában amúgyis jobban száraz a bőröm a problèmás bőrre való tisztító miatt,úgyhogy ez nem a termèk hibája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Kriszta180222

2018. december 9.

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Eddig ez a leghatékonyabb arcpakolás, amit használtam. Felkenés után rendesen érezni lehet, ahogy "dolgozik" a bőrön, ami eleinte kicsit ijesztő volt, de aztán lemostam és a bőröm tiszta, kisimult és puha lett tőle. Viszont ami igazán meggyőzött az az, hogy még napokkal a használata után is éreztem a hatását, az arcom kritikus részei ami másnapra mindig problémásak bármilyen csodakencét is használok, ettől bizony még 2-3 nap után is vállalhatóak voltak, szóval biztosan hosszú lesz a mi szerelmünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.