Eveline Cosmetics

Ár:   390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dóri13, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Koncentrált glicerines kéz és köröm krém. Bio aloe + karité vaj. Intenzív, hosszantartó hidratálást biztosít a bőrnek. Még a nagyon tönkretett és kiszáradt kezek is, különösen puhák és szaténosan simák lesznek. A különleges formula tökéletesen véd a káros külső hatásoktól. A krém erősíti a körmöket és a körülötte lévő bőrt.

Boginyuszi

2021. március 28.

Nagyon bevált. Hamar beszívódik, semmi zsíros érzet nem marad utána, és szépen puhítja a kezet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

bogiath

2021. március 8.

Tényleg erős az illata, de engem nem zavar. Vizes állagú, könnyen beszívódik és nem lesz tőle zsíros érzetű a kezem. De ha nagyon oda van a kezem (pl. valamilyen mosó vagy tisztítószertől), akkor kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Kitsyke

2020. szeptember 17.

Hát... agyonra van sztárolva, nekem semmit nem ér, semmit nem csinál...kis ideig van neki ragadós érzete, de nem sokáig.. illata nekem tetszik...
semminél lehet jobb, de maradok a nivea-nal vagy a Cien-nel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

semminél lehet jobb, de maradok a nivea-nal vagy a Cien-nel:)

cbl

2020. augusztus 19.

Számomra büdös és zsíros, sajnos nem jött be. Valamennyit beszív a bőröm, de marad egy vastag, zsíros réteg, amit nagyon nem szeretek. Használtam már sokkal zsírosabb és sűrűbb krémeket, azokat beszívta a bőröm, de ezt valahogy nem akarja. Szerencsére olcsó volt, a tubus felénél büdössé vált, ki kellett dobnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

PrincessBell

2020. május 25.

Vizes állagú, erős illatú, könnyen beszívódó kézkrém. Baromi olcsó, így itthonra vettem, hogy legyen valami a kezem ügyében, erre a célra teljesen megfelel, hidratál, nem kell annyira sűrűn kenni (pár óránként kb.)
Ami számomra iszonyatos, az az illata. Annyira tömény, gyümölcsös meg aloe verás meg nem is tudom, hogy jellemezzem. Borzasztó az orromnak. Hamar elillan, az az egy jó van benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

evelinnoemi

2020. február 5.

Alapvetően nem kedvelem a kézkrémeket (rossz tapasztalatom, hogy nehezen szívódnak be), de télen mindig megpróbálkozom egy-kettővel. Tavaly ezt a kis olcsóságot választottam, most használtam el az egésszel, és imádtam :) Azonnal beszívódik, nem lesz olajos-zsíros utána semmi, amihez hozzáérek. Egyetlen negatívum, hogy kézmosáskor lejön, újra kell sokszor kenni. Ennek ellenére ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

iriszrudolf

2019. október 22.

Akciósan vettem, és teljesen elégedett vagyok vele. Kell neki pár perc, mire beszívja a bőröm, de utána nagyon kellemes érzést hagy, és kiválóan beszívódik. Az én kezem nem hajlamos túlzott kiszáradásra, viszont így a hideg beálltával jólesik neki a hidratálás, ez a krém eleget nyújt neki. Az illata nem tetszik különösen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

zentaidora

2019. április 21.

Pikk-pakk beszívja a bőröm, de kézmosás után újra kell kenni, mert nem hidratál eléggé. Az illata nagyon kellemes, finom, nem tolakodó. Egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Adribogyi

2019. február 6.

Az oliva olajos változatot használom, én nagyon szeretem, nem drága, nagyon fincsi az illata, puha lesz tőle a kezem ami egyébként sokszor vörös, száraz, és nagyon hamar szinte azonnal teljesen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet
Biztos újra fogom venni, csak lehet kipróbálom az aloe-s változatot is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Biztos újra fogom venni, csak lehet kipróbálom az aloe-s változatot is

vkata96

2018. szeptember 27.

A boltban csak sietve ránéztem telefonon, hogy itt hány csillagot kapott, majd be is dobtam a kosárba. Teljesen másra számítottam. Azt hittem, ez egy zsíros krém, de nem, gél állaga van, és másokkal ellentétben nekem sokáig ragad a kezem tőle, akármennyit kenek rá. Az illata egyébként nagyon szuper, és a hatása is, de csak este van hozzá türelmem, nap közben nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.