Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bagotaizsoltne, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Extrém erősítő hatású titán és gyémánt tartalmú körömerősítő olyan szupererős bevonatot képez a köröm felületén, amely védelmet nyújt gyenge és töredezett köröm számára. Erősítő és mélyen hidratáló hatású, biztosítja a köröm rugalmasságát és egészséges megjelenését.

barnafruzsina

2019. október 9.

Hosszabb hatásról nem tudok beszámolni. Egy-két használat után teljesen kisebesítette és kiszárította a körömágyam, hiába figyeltem, hogy a bőrre ne menjen és használtam körömágyápolót. Az utolsó festést követően pár perccel mintha forró savba nyúltam volna, elviselhetetlen, csontig hatoló, lüktető fájdalmam volt tőle a körömágyaimnál, úgy nyüszítettem, mint egy kutya, hiába mostam le, hiába jegeltem, órákig ment a műsor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

diamond69

2019. május 8.

Sokat vártam tőle, ha már ennyi pozitív vélemény van róla, de nekem sajnos teljesen lapjára törtek tőle a körmeim. Jó pár hét lesz mire helyrejön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

MissNickole

2019. április 1.

Az itteni vélemények alapján választottam és tuti befutó:)
Mázlim volt, 600 Ft volt a rossmannban akciósan:)

Nagyon meg vagyok elégedve vele, már másnap éreztem a hatását, ami viszont a legjobban tetszik, hogy 3 napja van a körmömön és nem pattog le, nem színeződik el stb., pedig dolgozom is.
A legtutibb, hogy az én örök életemben sárgás-áttetsző körmeimet fehérré varázsolta, ami szinte hihetetlen, mert ilyet soha semilyen készítménnyel nem tapasztaltam.
Örök darab lesz az tuti, remélem nem szüntetik be a terméket soha!:)

UPDATE: Hosszas használat után sajnos jobban törnek a körmeim mint előtte, és valamiféle allergiás rekacióhoz hasonló pirosodás is megjelent:( 2 éve használtam folyamatosan, de nem veszem többet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Az itteni vélemények alapján választottam és tuti befutó:)
Mázlim volt, 600 Ft volt a rossmannban akciósan:)

Örök darab lesz az tuti, remélem nem szüntetik be a terméket soha!:)

karamella92

2019. március 29.

Mióta élek, sajnos körömrágós vagyok. Barátnőmnek viszont kellett egy modell a körmössuliba, így hónapokig műkörmöt viseltem, sokszor hetente le lett reszelve, majd újraépítve. Amikor leszedettem a műkörmöt, papírvèkony volt a körmöm. Ezután találtam rá erre a lakkra. Néhány használat utàn észrevehetően erősödött a körmöm, szépen csillog, ápolt kinézetet ad, úgyhogy csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

6vilag

2019. március 24.

Soha nem géllakoztattam, műkörmöm sem volt és nem is rágcsálom a körmöm, de ennek ellenére azért mégis tud elég vacak állapotban lenni, sjanos. Legtöbbet a japán manikűr segített a lemezesen törő körmeimen, amivel még a bőrgyógyász sem tudott semmit sem kezdeni.
Aztán kipróbáltam japán manikűr és ennek a kombóját. Kezdenek emberi formát ölteni a körmeim. Nem a leírás szerint használom, csak hétvégén felkenem, aztán viselem 4-5 napig, majd lemosom és hagyom kicsit fedetlenűl pihenni a körmeimet. Utána kezdődik előlről. 2-3 hetente pedig japán manikűrözök. Próbálom túlélni a tavaszi nagytakarítást valahogy, ezzel a módszerrel egészen vállalhatónak mondhatom a kacsóimat.
Szép, ápolt hatást nyújt, diszkréten csillog. Nekem ez elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 24.

Szép, ápolt hatást nyújt, diszkréten csillog. Nekem ez elég.

Mamuszka

2019. március 12.

Ez eddigi egyetlen körömerősítő lakk, amely valóban megvédi a körmömet a töredezéstől. Nem teljesen a megfelelően használom, hanem egy rétegben felkenem mint alapozó lakkot. Olyan kemény lesz tőle a körmöm, mint még soha semmitől. Gondolom persze, hogy ez csak addig tart, amíg rajta van ez a lakk, de mivel enélkül nagyon gyorsan betört, beszakadt a körmöm, ez is nagy öröm. Nem növesztem soha hosszúra pedig, a rövid körmök tetszenek, de enélkül eddig pár naponta tövig kellett vágnom őket, és annyira röviden azért nem tetszik .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 12.

kittiszimonetta

2019. március 9.

Sajnos nekem nem vált be, pedig a rengeteg jó vélemény meggyőzött. Nyilván nem vártam csodát tőle, mert több hónapos zselélakkos mizéria után nem lehet pár hét alatt tökéletes, élettel teli körmöket varázsolni, tudom. Mindent úgy csináltam, ahogy a dobozon volt leírva, mégis nem hogy jobb, de úgy vettem észre, rosszabb lett a dolog. A körmöm minőségén nem javított és amint hozzáértem valami durvább dologhoz, a körmöm a közepéig betörött konkrétan. Azért kap csak csillagot, mert a felkenése után viszont valóban kultúráltabban nézett ki a körmöm, mint előtte, azonban összességében a várva-várt hatás nekem elmaradt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

balazskrisztii

2019. február 16.

Korábban a 8in1 testvérét használtam, az is jó volt, de ennél sokkal inkább érzem az erősítést. Nagyon jó állapotban vannak a körmeim, köszönhetően ennek és a Crystal nails körömágyápoló olajának. Mindenkinek ajánlom a kettő együttes használatát, 2000 ft és sokáig elég

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Johanna989

2019. január 10.

Csak egy hete használom, úgy ahogy a dobozon írja. Amikor lemosom szép fényes a körmöm, kicsit talán erősebb is. Én szeretem, ha a körmöm természetes hatást kelt és ez a lakk nagyon kellemes színű és szép a fénye is. Nagyon gyorsan szárad, ami szintén plussz pont. Szerintem sokszor fogom ujra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

bandifr15

2018. december 22.

Tetszik. Ahogy sok elöttem szóló, én is gyerekkorom óta körömrágós vagyok. Próbálok leszokni és ehez nyújt segítséget ez a lakk. Minden nap kenek belőle egy réteget, harmadnap pedig lemosom és előröl kezdem. Eddig jó,van egy visszafogott kis színe és csinin csillog is ami nekem nagyon új.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!