Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bagotaizsoltne, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. január 1.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Extrém erősítő hatású titán és gyémánt tartalmú körömerősítő olyan szupererős bevonatot képez a köröm felületén, amely védelmet nyújt gyenge és töredezett köröm számára. Erősítő és mélyen hidratáló hatású, biztosítja a köröm rugalmasságát és egészséges megjelenését.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ahiruuchan

2021. július 27.

Én vagy 10 éve használom ezt a körömerősítőt és eddig nekem a kedvencem volt. Most, ahogy nézem elég rosszak a vélemények, lehet változtattak rajta. Nekem úgy rémlik kb. 2 éve vettem utoljára, még azt használom. Nekem nem vált le sosem egyben, mindig szép maradt, volt hogy rajta maradt 3-4 hetet, mégsem volt csúnya, csak megkopott, de nem lett vállalhatatlan. A színes lakk is szépen mutat rajta, jól tapad rá. Plusz nekem valóban keményíti a körmöm, de vigyázni kell mert túlhasználáskor a köröm felső rétege leválik tőle. A használati utasítás, hogy kend fel többször az hülyeség, de kúraszerűen alkalmazva sztem jó (jópár hétig színes lakk alá). Nagyon szomorú leszek, ha ezentúl rossz lesz :( Az öt csillagot a 10 éves tapasztalatomra kapja, nem tudom ugyanolyan e még :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Isla

2021. július 3.

Eddig csak tápláló, "beszívódó" körömerősítőket használtam, aztán mostanában szert tettem erre is. Tetszett, hogy instant megszépítette a körmöket, fényessé varázsolva őket, az viszont nem, hogy csúnyán kopik. A használati utasítás betarthatatlan, nem lehet naponta vagy akár heti többször felkenni, mint a felszívódó fajtát, három réteg után egyben lejön. Az én körmömet valamelyest erősíti, de mivel a fehér részéről jár le először (ami a törékeny), így ezt nem viszi túlzásba. Adok egy közepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

orsi22

2021. június 8.

Ahogy Nikolett9 is írta alattam, fürdés után, mint valami matrica leválik, de szó szerint. Kész vicc!! Pedig nekem nagyon tetszik, hogy ilyen tej színe van, és gyorsan szárad, dehát így kész vicc, ne fürödjek 2 hétig, hogy erősödjön a köröm, vagy mi?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Nikolett9

2021. május 13.

Nagyon gyenge, könnyen töredező, és lapoban felváló körmeim vannak. Barátomtól kaptam ajándékba még régebben és akkor nagyon hasznos volt, a csomagon feltüntetett módon használtam mindig. Akkoriban csodás volt, 2 hét alatt erősek lettek a körmeim, és szépen meg is tudtam növeszteni a használata után. Nemrégiben ismét körömnövesztéssel próbálkoztam, és vásároltam egy újat. De másabb, mint régen volt. Fürdés során szinte teljesen leválik az egész, mint valami gyerekeknek szánt körömlakk. És erősíteni sem erősíti emiatt a körmeimet. Nagyon sajnálom, pedig igazi csoda körömerősítő volt. Negatívum még, hogy eleinte nagyon folyékony, de a felénél kb. elkezd beszáradni, és annyira ragacsos lesz, hogy nem lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

little.shana

2020. július 16.

Én nagyon szeretem használni, harmadjára vettem újra. Vékonyan kenem fel, gyorsan megszárad és érezhetően keményebb, strapabíróbb tőle a körmöm, másnak is ajánlottam, akinek szintén bejött. Én hálás vagyok ezért a kis termékért, mert évekkel ezelőtt amikor az egyik körmöm folyton betört, emellett tudott regenerálódni. Akkor használom általában amikor hasonlóan elkezdenek töredezni a körmeim, erre nekem bevált. A megjelenését is szeretem, valóban kicsit fehérít, szerintem visszafogott nude manikűr hangulata van, ami nekem amúgy is tetszik és külön örülök, hogy ez ilyen gyorsan megvan. Nekem a körmeim viszonylag kicsi felületűek, a bumszli falfestő ecsetforma a halálom, szóval a keskeny ecsetét is külön értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

ngsrr

2020. május 5.

Förtelmesen rossz!! Alapvetoen meglepett, hogy nem atlatszo, hanem ilyen “opalosan feheres”, az ecsete pont olyan mint gyerekkorom jatekkoromlakkjajainal, kicsi es kemeny, keptelenseg szepen lakkozni vele. az allaga tul suru, ragacsos, undoritoan nezett ki a kormeimen, es nekem nem is szaradt szepen, sem gyorsan. Nem vartam meg a hatasat, annyira undorito, igenytelen, es mar 1200 korul van a rossmannban, fele ennyiert lehet majdnem kapni az essence erosito lakkjait, mar azokkal is jobban jartam volna. kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Mosomacko21

2020. április 14.

Nem a legjobb de nem is katasztrofális. A körmöm felső rétege leválik tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Nem a legjobb de nem is katasztrofális. A körmöm felső rétege leválik tőle.

barnafruzsina

2019. október 9.

Hosszabb hatásról nem tudok beszámolni. Egy-két használat után teljesen kisebesítette és kiszárította a körömágyam, hiába figyeltem, hogy a bőrre ne menjen és használtam körömágyápolót. Az utolsó festést követően pár perccel mintha forró savba nyúltam volna, elviselhetetlen, csontig hatoló, lüktető fájdalmam volt tőle a körömágyaimnál, úgy nyüszítettem, mint egy kutya, hiába mostam le, hiába jegeltem, órákig ment a műsor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

diamond69

2019. május 8.

Sokat vártam tőle, ha már ennyi pozitív vélemény van róla, de nekem sajnos teljesen lapjára törtek tőle a körmeim. Jó pár hét lesz mire helyrejön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

MissNickole

2019. április 1.

Az itteni vélemények alapján választottam és tuti befutó:)
Mázlim volt, 600 Ft volt a rossmannban akciósan:)

Nagyon meg vagyok elégedve vele, már másnap éreztem a hatását, ami viszont a legjobban tetszik, hogy 3 napja van a körmömön és nem pattog le, nem színeződik el stb., pedig dolgozom is.
A legtutibb, hogy az én örök életemben sárgás-áttetsző körmeimet fehérré varázsolta, ami szinte hihetetlen, mert ilyet soha semilyen készítménnyel nem tapasztaltam.
Örök darab lesz az tuti, remélem nem szüntetik be a terméket soha!:)

UPDATE: Hosszas használat után sajnos jobban törnek a körmeim mint előtte, és valamiféle allergiás rekacióhoz hasonló pirosodás is megjelent:( 2 éve használtam folyamatosan, de nem veszem többet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Az itteni vélemények alapján választottam és tuti befutó:)
Mázlim volt, 600 Ft volt a rossmannban akciósan:)

Örök darab lesz az tuti, remélem nem szüntetik be a terméket soha!:)

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)