Eveline Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéd arclemosó krém gél száraz érzékeny bőrre

1. tisztít
  2. hidratál
  3. nyugtat
  4. csökkenti a bőrpírt
  5. csillapít

A micro derma cleaning technology által gyengéden távolítja el a sminket, hatékonyan tisztítja puhítja a bőrt.Azonnal hidratál megszünteti a bőr feszülésének érzését.

Aktív összetevők: mandula olaj, hialuronsav, avokádó olaj, kamilla, hárs és aloe kivonatok, laminaria alga, természetes betain.

Dorcsa

2017. december 30.

Reggeli arctisztítás alapja legalább egy éve. Sminket nem próbáltam leszedni vele, viszont ennél kíméletesebb lemosóval még nem találkoztam. Reggel nem szeretek habzó cuccokat használni, mert csak a krém/szérum stb. maradékot kell eltávolítani és ezt remekül teszi anélkül, hogy kiszárítaná a bőröm. Át szoktam rakni egy pumpás flakonba és így egyszerűbb használni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

fairynorah

2017. április 6.

Up: Mostanában észrevettem,hogy arctisztítás után a tonikos vattán bőven van még alapozó (eddig nem használtam tonikot, vagy bármi mást utána), így a tisztító ereje erősen megkérdőjelezhető, csodának érzem,hogy szép maradt a bőröm...Sajnos így minusz 2*

Megijedtem,amikor először használtam,mert olyan ragacsos-csúszós érzetet hagy a bőrömön. Viszont. Reggelre szép puha az arcom, és bár kombinált a bőröm,mégse zsíros egy icipicit se a t-vonalam. Mióta ezt használom nem jött elő egy pirosság se az arcomon, és mintha kevésbé lennének láthatóak a kis mosolyredőim (biztos a hidratáltság). Télen tuti őt fogom használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

senskin

2017. január 26.

Én tisztításra használom, és radírozáshoz is, egy arckefével. Nagyon illatos, de kellemesen illatos. Kicsit hiányérzetem van, ezzel az arclemosóval kapcsolatban. Sima hidratálásra nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Nono1322

2016. július 20.

Pár hete használom, könnyedén eltávolítja a sminket és kellemes a hidratáló hatása. Finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

borb.biaa

2016. július 14.

Szeretem az illatát, jól és gyengéden tisztít, nem szárít, megnyugtatja a bőrt. Viszont az összetevőkkel nem vagyok kibékülve, szóval hiába jó termék, nem tudom, hogy lesz-e ebből újravásárlás. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

0808

2016. március 26.

Wow! Nekem nagyon bejött. Szeretem mert 99%-ban leszedi a sminket. Nem szárít, pihe puha a bőröm tőle, illata is rendben van. Fürdés közben letudom a sminkeltávolítást is. Talán a spirálból marad fenn mindig egy kevés a szemem alatt de azzal a mici víz egy kettő végez. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

Kingucii

2016. március 23.

Eddig 3x használtam, de a 3. után allergiás reakciót váltott ki. Lehet még megpróbálkozom vele, mert amúgy nagyon szépen tisztít, illata is finom,más problémám nincs vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

sigreti

2016. március 4.

Nekem nagyon bevált. Kerestem valamit, ami jobban tisztít, mint egy egyszerű arctej, de nem szárítja a bőrt, mint pl. egy habzó lemosó (legalábbis én ezt tapasztaltam). Egyáltalán nem habzik, inkább egy arctejhez hasonlítható, csak krém-gélesebb az állaga, én a száraz bőrömre viszem fel és utána lemosom langyos vízzel. Kb. 2 hónapja használom reggel és este, azóta sosem jönnek elő gyulladt pattanások az arcomon, amik előtte havonta kétszer jelentkeztek. Nem szárít, megnyugtatja a kipirosodásra hajlamos bőröm és összehúzza a pórusokat. Utána áttörlöm tonikkal vagy micellás lemosóval átitatott vattakoronggal az arcom, amin látszik, hogy sokkal jobban tisztít, mint a korábbi arctejeim. Próbáltam a sima arctej változatát, aminek lényegében ugyanezek a tulajdonságai, de az nem teljesített ilyen jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Ubiquinone, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactose
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.