Eveline Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: r_ivan, az összetevőket feltöltötte: Mylla, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Kálciummal és kollagénnel gazdagított multivitaminos körömerősítő. Többfunkciós extrém erősítő hatású körömerősítő folyadék vitaminokkal, kálciummal és kollagénnel. Ideális megoldás a gyenge, törékeny és felrostozódott körmök számára.10 napos SOS kúra ideje alatt a köröm napról napra hihetetlenül erőssé, rugalmassá és széppé válik.

Linett21

2021. június 8.

Sajnos, nekem nem vált be. De nagyon-nagyon nem.
A covid után sok bajom volt a körmömmel, hajammal, bőrömmel. Hajam hullott, a körmöm pedig atomjaira repedezett, szétvált, elgyengült.
A 10 napos SOS kúra után tovább is használtam még (összesen 16 napig); de rajtam, sajnos, semmilyen pozitív hozadéka nem volt.
Olyan, mint egy színtelen körömlakk, semmi egyebet nem csinál, mint hogy tesz rá egy réteget - vagyis, csak úgy mint 1 sima körömlakk -, így kicsit vastagabb a köröm, és talán ellenállóbb is.
Nos, a kúra után a körmöm rosszabb állapotban van, mint előtte :-(
Töredezik, repedezik, sőt durvábban, mint előtte; ugyanolyan vékony maradt és semmi ellenállása. Sőt, a körmöm durván besárgult tőle, mintha tényleg csak egy sima körömlakk lenne, amit túl hosszú ideig használtam.
Talán színtelen körömlakknak jó lehet, de rajtam még ráadásul lassan is száradt.
Sorry, részemről ez felejtős, pénzkidobásnak érzem. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Sajnos, nekem nem vált be. De nagyon-nagyon nem.
Nos, a kúra után a körmöm rosszabb állapotban van, mint előtte :-(
Sorry, részemről ez felejtős, pénzkidobásnak érzem. :-(

fioretta

2020. december 29.

Nagyon gyorsan rendbe hozza a letöredezett, lemezesen leváló, vékony-gyenge körmeimet, már rövid használat után is szemmel látható az eredmény: erősebb, fehérebb, épebb körmök, nem szakadnak be és mintha gyorsabban is nőnének. Miután helyrehozta a körmeim, utána csak kúraszerűen használom, amikor éppen szükséges. Ha nagyon rossz állapotban vannak a körmök, haj-és körömerősítő vitaminokat is szoktam szedni mellé, de a lakk önmagában is hatalmas segítség. Nagyon szép átlátszó fényű, az állaga is tökéletes és az ecsetjével könnyű dolgozni.
Két rétegben még bírja, de a harmadik réteget felkenve már elkezd fóliaszerűen leválni. Általában úgy használom, hogy az 1. nap kenek egy réteget, a 2. nap egy második réteget, a 3. nap semmit, és a 4. napon lemosom és újrakezdem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Malachite

2020. november 22.

Életmentő. Jól étkezem, egész évben szedem a haj-körömerősítőt, mégis tavaly megállás nélkül a körmeim a felükig lemezesen visszatörtek...a legkisebb ütésre is azonnal berepedtek. Tudom szörnyen hangzik de ez volt a helyzet. Kétnaponta 2-3 réteget kentem fel, kb másfél hónap alatt kemény, hosszú körmeim lettek. Én vagyok a legjobban ledöbbenve. Amíg kapható, venni fogom, de csak ezt a verziót, a többi nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

barnajudit87

2019. december 11.

Kétségbe esve kerestem valamit, ami azonnali segitség a körmeimnek. A drogériában ajánlották,hogy az egyik ( legolcsóbb és) legjobb.
A körmeim -már ha most lehet annak nevezni- a gél lakk hatására teljesen tönkrementek. Teljesen. Szó szerint undiritó. 😥 Annyira elvékonyodott hogyha beleakadna valamibe,szerintem leszakadna a helyéről. Pár napja kenem,és érezhetően adott egy meglévő massziv tartást. Ár-érték arányban nagyon jó! Este szoktam bekenni. Most heteket várok,hogy visszakapjam az egészséges körmeimet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

kugloaf

2019. október 8.

Nekem nem fáj tőle a körmöm,és nem is érzem büdösnek.
Messze a legjobb körömerősítő azok közül,amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Nekem nem fáj tőle a körmöm,és nem is érzem büdösnek.
Messze a legjobb körömerősítő azok közül,amiket eddig próbáltam.

Jansis

2019. május 15.

Nem fájnak tőle a körmeim mint a többieknek, kenhetek rá bármennyit.
Igazából befedi a köröm felső részét, hogy az ne tudjon berepedni, magát a körmöt nem alakítja át, inkább esélyt ad neki arra, hogy "rendbe jöjjön amennyire tud" a fedése alatt.
2 naponta tényleg le kell mosni és újratenni mert leválik magától, mint egy gyenge körömlakk.
Nekem viszont segített abban, hogy ne váljanak szét a körmeim végeinek a rétegei ahogy szoktak - így a dolgát végül is elvégzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Nem fájnak tőle a körmeim mint a többieknek, kenhetek rá bármennyit.

HKrisztina88

2019. február 24.

Olvasom a sok pozitiv hozzászólást ugyhogy biztos valami nálam nem stimmel...felkentem és rá egy 5percre úgy elkezdett égni zsibbadni fájni az összes körmöm, ujjam vége...hideg víz alá tettem kínomba többször is annyira elviselhetetlenül fájt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

BetDam

2018. július 19.

Fájnak tőle a körmeim.De tényleg😮😮😮.Egyáltalán nem tartós és egyenesen büdös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Fájnak tőle a körmeim.De tényleg😮😮😮.Egyáltalán nem tartós és egyenesen büdös!

Belstaff

2018. május 13.

A korom erositok kozott meg az egyik legjobb de sajnos nalam 24 ora utan feladja. Egyben tudom lehuzni a kormeimrol neha mar felkenes utan nehany oraval, a szaga irtozatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

PAncsi79

2018. március 30.

Az Eveline 8 az 1-ben körömerősítő bevált, gondoltam kipróbálom a család egy másik tagját is (ezért bevásároltam az Eveline körömerősítők minden tagjából egy akció során ... S:
Alapvetően nálam az vált be, hogy két réteg körömerősítőre kenem a színes lakkom: jobb, ha nem látom, ha lemezesen akarnak berepedezni a körmeim, mert akkor hajlamos vagyok piszkálni őket. Viszont ez a termék sajnos erre nem vált be, mivel a gyengébb körmeimről válik le.
Próbáltam csak magában, színes lakk nélkül is alkalmazni, ugyanez a helyzet. Pont az a bosszantó, hogy azokon szépen fennmarad, amelyek szép erősek, csak a gyengékről válik le, így számomra nem tudja ellátni a feladatát, továbbadom anyukámnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.