Eveline Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: r_ivan, az összetevőket feltöltötte: Mylla, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Kálciummal és kollagénnel gazdagított multivitaminos körömerősítő. Többfunkciós extrém erősítő hatású körömerősítő folyadék vitaminokkal, kálciummal és kollagénnel. Ideális megoldás a gyenge, törékeny és felrostozódott körmök számára.10 napos SOS kúra ideje alatt a köröm napról napra hihetetlenül erőssé, rugalmassá és széppé válik.

kugloaf

2019. október 8.

Nekem nem fáj tőle a körmöm,és nem is érzem büdösnek.
Messze a legjobb körömerősítő azok közül,amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Nekem nem fáj tőle a körmöm,és nem is érzem büdösnek.
Messze a legjobb körömerősítő azok közül,amiket eddig próbáltam.

Jansis

2019. május 15.

Nem fájnak tőle a körmeim mint a többieknek, kenhetek rá bármennyit.
Igazából befedi a köröm felső részét, hogy az ne tudjon berepedni, magát a körmöt nem alakítja át, inkább esélyt ad neki arra, hogy "rendbe jöjjön amennyire tud" a fedése alatt.
2 naponta tényleg le kell mosni és újratenni mert leválik magától, mint egy gyenge körömlakk.
Nekem viszont segített abban, hogy ne váljanak szét a körmeim végeinek a rétegei ahogy szoktak - így a dolgát végül is elvégzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Nem fájnak tőle a körmeim mint a többieknek, kenhetek rá bármennyit.

HKrisztina88

2019. február 24.

Olvasom a sok pozitiv hozzászólást ugyhogy biztos valami nálam nem stimmel...felkentem és rá egy 5percre úgy elkezdett égni zsibbadni fájni az összes körmöm, ujjam vége...hideg víz alá tettem kínomba többször is annyira elviselhetetlenül fájt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

BetDam

2018. július 19.

Fájnak tőle a körmeim.De tényleg😮😮😮.Egyáltalán nem tartós és egyenesen büdös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Fájnak tőle a körmeim.De tényleg😮😮😮.Egyáltalán nem tartós és egyenesen büdös!

Belstaff

2018. május 13.

A korom erositok kozott meg az egyik legjobb de sajnos nalam 24 ora utan feladja. Egyben tudom lehuzni a kormeimrol neha mar felkenes utan nehany oraval, a szaga irtozatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

PAncsi79

2018. március 30.

Az Eveline 8 az 1-ben körömerősítő bevált, gondoltam kipróbálom a család egy másik tagját is (ezért bevásároltam az Eveline körömerősítők minden tagjából egy akció során ... S:
Alapvetően nálam az vált be, hogy két réteg körömerősítőre kenem a színes lakkom: jobb, ha nem látom, ha lemezesen akarnak berepedezni a körmeim, mert akkor hajlamos vagyok piszkálni őket. Viszont ez a termék sajnos erre nem vált be, mivel a gyengébb körmeimről válik le.
Próbáltam csak magában, színes lakk nélkül is alkalmazni, ugyanez a helyzet. Pont az a bosszantó, hogy azokon szépen fennmarad, amelyek szép erősek, csak a gyengékről válik le, így számomra nem tudja ellátni a feladatát, továbbadom anyukámnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Betti8993

2018. március 11.

Nagyon sokszor töredezett a körmöm és az egyik barátnőm mesélt az Eveline termékeiről. Akciós volt épp a Rossmannban és gondoltam kipróbálom, de egyáltalán nem bántam meg. Mióta használom nem repedezik be és törik le a körmöm. Sokkal egészségesebb. Az pedig plusz pont, hogy mikor fel van kedve egy szolid csillogást is ad a körmeimnek, mivel én nem vagyok egy nagyon körömlakkos egyén. Nem szoktam lakkoztatni a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Rin2

2018. január 22.

UPDATE* 10 napja használom folyamatosan. A körmöm kifehérítette a kezemen és lábamon is! A körmeim elkezdtek erősödni, a kinézetük is egészségesebb lett.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Ma van az első nap amikor felkentem, de muszáj volt rá valami színes egy ideig mert tényleg nagyon rondák a körmeim. (Több mint 1 évig volt műkörmöm..) Nem tapasztaltam büdöset, én sima körömlakk illatot érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

mvikus

2017. június 30.

Nagyon szépen megerősítette a körmeimet! Egy körömsérülés után vettem, hogy gyorsabban lenőjön a sérült rész, szerintem nagyon sokat segített! Sajnos 2 rétegnél már le lehet húzni a körömről, de egyébként szuperül erősít, fehérít, és gyorsan növeszt. Mióta használom, nem töredeznek felfele a körömlemezeim. Kicsit kellemetlen az illata, de egyébként csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

blankasara

2017. június 30.

Körülbelül 3 hete használom, az elején csak önmagában, majd a 2. héttől alaplakként, ráfestve a színes lakkot, megkoronázva egy átlátszó körömerősítővel. Soha sem voltak még ilyen erősek a körmeim, mint most, nekem egyáltalán nem kopik gyorsabban a lakk, mint egyébként. Csak ajánlani tudom minden körömszakadós társamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.