Eveline Cosmetics

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: szederke, az összetevőket feltöltötte: PKitty, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az arany drenázs peeling-masszázs egy innovatív karcsúsító termék, amelyet a világ kozmetológiai és esztétikai orvostudomány legújabb eredményei ihlettek. A peeling masszázs hatékonyan lehámlasztja az elhalt bőrt, visszaadva a bőr fényét és frissességét.
Az aktív mikrogranulátumokban gazdag innovatív formula eltávolítja az elhalt sejteket, megszüntetve a felhám érdességét és hámlását. A revitalizáló masszázs felfrissít és energiát ad, bársonyosan simán hagyva a bőrt. A sima és meleg bőr készen áll az anticellulit kezelésre.

- hidratál és kisimít
- feszesít
- revitalizál
- 48 órás hatás

Aktív összetevők:

• A 24 karátos arany szinergiában együttműködve a hialuronsavban gazdag bioHyaluron Slim Complex™, guarana és koffein összetevőkkel, hatékonyan stimulálja a mikrokeringést a bőr alatti szövetekben, eltávolítja a sejtekben felhalmozódó toxinokat és ennek eredményeként láthatóan csökkenti a narancsbőrt.
  • Az alga kivonatot tartalmazó innovatív Lipomoist 2013 komplex, gazdag peptidekben, mikroelemekben és vitaminokban, mikrohálót hoz létre a bőr felületén, amely meggátolja a víz kipárolgását a felhámból. Hidratál, kisimít, feszesít valamint fokozza az aktív összetevők mélyebb bejutását a bőrbe, ezáltal fokozza a karcsúsító hatást.
  • A D-panthenol nyugtatja és csillapítja az irritációkat.

edeena91

2018. február 25.

A karcsúsító és narancsbőr eltávolító képességéről nem tudok sokat elmondani, de nagyon szép sima bőrt varázsol, imádom, hogy pihe-puha bőröm lesz minden használat után, számomra nagyon megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

kittike14

2017. július 9.

Leárazva vettem meg. Érzékeny, száraz bőröm van, ami sokszor viszket, tetszett,hogy kifejezetten arra ajánlják,és hogy nem engedi kipárologni a vizet a felhámból. Az első használat után máris odavagyok érte! Nagyon kellemes használni, sok benne a szemcse, és finom az illata. Sosem volt még ilyen sima a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Kremcica

2016. október 7.

Mikor megvettem azt hittem hogy ez testformázó krém. Furcsállottam is zuhanyzás közben kell használni. Na mondom akkor ha már megvettem elhasználom, hátha működik. Apró arany csillámok vannak benne, ezek a radírozószemcsék amik elvileg a bőrt letisztítják és utat csinálnak a hatóanyagnak. Talán némi tónusjavulást láttam, de többet vártam. Nem sima bőrt, csak egy kicsi javulást. Inkább csak a rendszeres bőrradírozás miatt lett szebb a bőröm. Viszont bőrradírom van ennél erősebb és jobban is radíroz. Nekem ez a krém nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

lionshare

2016. június 7.

Durva szemcsés, nagyon finom illatú, krémes termék, jó kiszerelésben, és praktikus, stabil csomagolásban. imádom használni. Bemasszírozom, fent hagyom pár percig, majd leöblítem, utána egyre simább bőrfelszínt kapok. Ár - érték arányában kiváló. Nagyon tetszik az aranyos csillogás benne, az illata, a tubusa, és az ára. Mintha tényleg feszesítene, simább lenne a bőröm a combomon. Számomra nagyon bejött. Megnézem a márka más termékeit is testre. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

joren

2015. augusztus 17.

Nem is értem, hogy eddig hogy hiányozhatott ez a csoda a fürdőszobámból! Egyszerűen zseniális. Durvább szemű radírról van szó, ami tökéletesen végzi a dolgát. Már dörzsölés közben érezhető és szemmel látható a különbség... én is csak ámultam és bámultam. A bőrfelszínem sokkal de sokkal simább lett és hihetetlenül jó érzést nyújt az utóhatás, körülbelül mintha egy kiló hámrétegtől megszabadultam volna! :) Nekem nagyon tetszik, és az ára se vészes - én 1200Ft körül vettem -. Nem kell minden nap használni, így sokáig elég lehet... de aki egyszer kipróbálja, nem tud leállni vele... Legalábbis az én bőröm nagyon igényli! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Urea, Hyaluronic Acid, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.